Juventus TurynJuventus Turyn
4 : 0
Udinese CalcioUdinese Calcio
92'

Nic wartego odnotowania się w tym czasie nie wydarzyło i w taki oto sposób arbiter zakończył dzisiejsze spotkanie. Juventus pozostaje liderem tabeli, natomiast zajmujący siódme miejsce przed tym spotkaniem Udinese musi liczyć na porażki sąsiadów z tabeli. Dziękujemy za wspólne spędzenie dzisiejszego wieczoru, do zobaczenia.

90'

2 minuty doliczone

89'

Próba Basty także nie zaskoczyła doświadczonego bramkarza Juventusu, który wciąż pozostaje z czystym kontem.

86'

Strzał Pinzi'ego mógł być tym "na otarcie łez", ale Buffon nie miał większych problemów ze złapaniem futbolówki

83'

Gabriel za Pasquale

83'

Isla w miejsce De Caglie

82'

4:0 Tym razem Matri stanął oko w oko z golkiperem Udinese i posłal piłkę po ziemi obok nóg bramkarza. Losy meczu juz definitywnie rozstrzygnięte.

78'

Padoin zastępuje Vidala w drużynie gospodarzy

77'

Z kontratakiem 3 na 3 wyszedł zespół Starej Damy, lecz futbolówka ostatecznie w rękach bramkarza Udinese.

74'

Maicosuel za Muriela

72'

Juventus podwyższa! Vucinić półwolejem z bliska pokonuje bezradnego Padellego.

71'

Techniczne podanie nad obrońcami do Di Natale, ten jednak na spalonym.

65'

GOOOOL! Ponownie Pogba! Z tej samej odległości co poprzednim razem, lecz teraz po ziemii, pokonuje bramkarza Udinese. Młody Francuz wyrasta bezzwłocznie na zawodnika meczu.

66'

Pogba zdobył drugą przepiękną bramkę w tym spotkaniu! Juventus Turyn - Udinese Calcio

65'

Teraz natomiast sytuacja z drugiej strony boiska. Z 5 metrów uderzał Vidal, lecz prosto w interweniujących ofiarnie obrońców. Vidal reklamował jeszcze zagranie ręką, lecz na nic zdały się jego prostesty

63'

Wysokim pressingiem zaczęli wychodzić zawodnicy gości, co skutkuje szybkim odbiorem piłki. Przed momenctem z 16 metrów po takim właśnie przejęciu uderzał Muriel, lecz obok bramki.

58'

Żółtkiem ukarany Muriel za dyskusje z arbitrem, który chwile wczesniej odgwizdał spalonego.

55'

Kombinacyjnie, po ziemii rozegrany rzut rożny gości, zakończony mocnym, ale niecalenym strzałem Pizzi'ego.

51'

Di Natale zmienia Pereyrę.

49'

Od początku wysoko zawodnicy Udinese, ale defensywa gospodarzy nie pozwala zblizyć im się do własnego pola karnego.

48'

Groźna akcja Udinese i Buffon miał sporo szczęścia, że skończyło się na strachu.

46'

Matri w miejsce Giovinco.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Równo w 45. minucie arbiter kończy pierwszą część spotkania. Warto było czekać ponad 40 minut na tak przepiekne trafienie Pogby. Powracamy do relacji za około 15 minut.

43'

Juventus Turyn - Udinese CalcioJuventus Turyn - Udinese Calcio

42'

[b][GOOOOL!/b] Cóż za trafienie Pogby! Potężną bombą nie dał zadnych szans bramkarzowi Udinese. Bramka stadiony świata Francuza i Juve wysuwa się na prowadzenie na 5 minut rzed końcem pierwszej połowy.

39'

Giaccherini starał się podawać piłkę wzdłuż pola karnego, ale żaden z jego kolegów nie przeciął podania i futbolówka wyszła poza linię końcową

40'

Żółta kartka za faul, ukarant Pinzi.

38'

Vucinić faulowany w środku pola przez Heurtaux'a, lecz niecelne rozegranie piłkarza gospodarzy i przy piłce goście z Calcio.

34'

Kolejny rzut wolny dla Starej Damy, ale bramka Udinese niezagrożona i od bramki Padelli.

31'

Wrzutka, ponownie głową uderza Pogba i tym razem kolejny korner po rykoszecie. Główkował Bonucci piłka wylądowała na siatce bramki Udinese.

30'

Atak Juventusu lewą stroną i kolejny rzut rożny. Czy w końcu przyniesie efekty?

27'

Giovinco z rzutu wolnego uderzył prosto w kilkuosobowy mur stojący na linii pola karnego.

26'

Rzut wolny dla Juventusu pod polem karnym gości po faulu na Giovinco. Będzie okazja

22'

W ataku głównie Juventus, ale Udinese od czasu do czasu próbuje odcinać się kontrami. Na razie jednak sporo niedokładności w ekipie gości.

18'

Ależ okazja Giaccheriniego! Uderzył po ziemi z lewej strony pola karnego, ale bramkarz Udinese nogą wybronił jego strzał!

16'

Liechstainer miał sporo miejsca na prawej stronie, ale słabo odgrywał piłkę w pole karne.

14'

Kolejna dobra akcja Juve! Najpierw z piłką zabrał się Giovinco, ale został zablokowany w polu karnym. Piłka trafiła do Vidala, którego uderzenie na rzut rożny sparował Padelli.

14'

12'

Liechsteiner znalazł się w doskonałej sytuacji, kiedy dostał piłkę na 11 metrze, jednak uderzył bardzo słabo i w nogi rywala.

12'

Kolejny rzut rożny dla Juventusu. Głową uderzył Pogba, ale wysoko nad bramką.

10'

Z dystansu próbował Muriel, ale obok bramki.

9'

Pierwszy rzut rożny w spotkaniu, ale piłka ląduje w rękach bramkarz Udinese.

5'

Za nami pierwsze pięć minut spotkania. Na razie częściej atakować stara się Juventus, ale póki co niewiele z tego wynika.

3'

Juventus przejmuje piłkę w obronie, Barzagli do Buffona, a ten daleko wybija futbolówkę.

2'

I kolejny atak Starej Damy. Piłka do przodu do Giovinco, ale uprzedził go bramkarz Udinese.

1'

Pierwsza akcja Juve, ale od bramki rozpocznie Padelli.

1'

Początek spotkania. Gramy!

20:44

Oba zespoły są już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

20:38

Witamy na relacji z meczu 21. kolejki włoskiej Serie A, gdzie na Juventus Stadium w Turynie gospodarze dzisiejszego spotkania podejmą zespół Udinese Calcio.