AC MilanAC Milan
2 : 1
Udinese CalcioUdinese Calcio
95'

Koniec spotkania! Milan rzutem na taśmę wygrywa z Udinese 2:1. Dwie bramki w debiucie zdobywa Mario Balotelli, jednak rzutu karnego dla gospodarzy nie powinno być!

94'

BALOTELLI!!!!!!!!!

92'

Jak pokazują powtórki faulu nie było, powinien być rzut rożny. Milan dostaje od sędziego duży prezent!

91'

Rzut karny dla Milanu za faul na El Shaarawym!!!!!

90'

Montolivo z siedemnastu metrów, piłka minimalnie obok słupka!!

89'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Balotelli dośrodkował, wybija Padelli. Rzut rożny dla Milanu.

87'

Dobry kontratak zespołu przyjezdnych. Basta podciągnął z piłką kilkanaście metrów i oddał strzał sprzed pola karnego, który nie mógł zagrozić bramce Amelii.

85'

Balotelli dobrze z rzutu wolnego, ale Padelli wyrasta na bohatera tego spotkania!

85'

Traore już wnosi do tego spotkania. Został faulowany około 19. metrów przed bramką Udine.

84'

Schodzi Flamini, za niego Traore.

83'

Amelia faulowany w polu karnym.

82'

82. minuta - pierwszy rzut rożny dla gości.

82'

Flamini prostopadle do "Faraona", ale ten uprzedzony przez Padellego.

80'

Zmiana także w ekipie mediolańczyków. Schodzi Niang, za niego Robinho.

80'

Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Pinzi, wchodzi były gracz Milanu, Merkel.

78'

Ależ bomba Nianga!!!! Świetny strzał zawodnika Milanu, ale piłka trafia tylko w poprzeczkę, która drży do tej pory!

75'

Pinzi wraca do gry.

75'

Leży na boisku Pinzi, Milan przerywa akcję.

73'

Balotelli naciskany przez dwóch przeciwników zdołał wywalczyć tylko i aż rzut rożny.

71'

Dobra dwójkowa akcja El Shaarawyego i Nianga, ale ten drugi ostatecznie strzelał niecelnie.

71'

Konstant w kierunku Balotellego, ale ten uprzedzony przez obrońcę.

68'

Abate wysoko dośrodkował w pole karne Udine, Konstant dobrze zgrywał do Balotellego, ale ten przestrzelił i piłka poszybowała ponad bramką.

67'

Zmiana także w Udinese. Schodzi Muriel, za niego Pereyra.

67'

Zmiana w zespole gospodarzy. Bardzo ofensywna. Schodzi Nocerino, wchodzi Bojan.

66'

El Shaarawy próbował minąć Danilo, ale obrońca przyjezdnych nie dał się nabrać.

63'

Niang faulowany przez Lazzariego. Żółta kartka.

62'

O ile w pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, to teraz gra jest zdecydowanie bardziej wyrównana.

62'

Basta dośrodkowywał z prawej strony, ale dobrze w powietrzu Marco Amelia.

60'

Faulowany w środku pola Alan leży teraz na boisku i zwija się z bólu.

59'

Dośrodkowanie z prawej strony Flaminiego wprost w ręce bramkarza Udinese.

58'

Niang zszedł z prawej strony do środka pola i z 18. metrów uderzył na bramkę gości, strzał jednak sporo ponad poprzeczką.

56'

Balotelli przy asyście trzech obrońców zdołał obrócić się i oddać strzał, ale Padelli jest dziś w dobrej dyspozycji!

55'

Udinese szybko wyprowadziło kontratak w sytuacji 2 na 1 Muriel zagrał do Pinziego, a ten pewnie pokonał Amelię. Niespodziewanie mamy remis.

54'

GOOOOOOL!!!! PINZI!!! 1:1!!

53'

Konstant zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego strzale poszybowała sporo od prawego słupka bramki Udine.

51'

Di Natale otrzymał podanie za linię obrony i zabrakło mu kilkunastu centymetrów aby celnie skierować piłkę do bramki. Ostatecznie jednak na wślizgu piłka obok słupka Amelii!

50'

Super Mario zgrał piłkę przed polem karnym do El Shaarawyego, ten minął obrońcę i płasko strzelił na bramkę. Piłka jednak w rękach Padellego.

50'

Balotelli ograł przeciwnika na lewej stronie boiska i dośrodkował w pole karne, jednak minimalnie za wysoko.

47'

Di Natale fauluje Bonerę w walce o piłkę.

47'

Aut z lewej strony boiska dla gości.

46'

Wracamy na San Siro. Czas na drugą połowę!! Przy piłce goście, którzy będą starali się odrobić straty z pierwszej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy na San Siro. Milan wygrywa z Udinese 1:0 po bramce Mario Balotellego.

45'

Lazzari uderzał z dystansu na bramkę Amelii, ale piłka po koźle obok słupa.

44'

Muriel mocno naciskał wybijającego piłkę Amelię i faulował.

42'

Znowu groźnie! Składna akcja Milanu. El Shaarawy z lewej strony płasko zagrywał w pole karne, tam wbiegał Flamini, ale nie trafił czysto w piłkę i ta wylądowała w rękach Padellego.

40'

Balotelli mocna, płaska piłka z prawej strony w pole karne, ale bardzo ofiarnie Padelli. Świetna interwencja bramkarza gości!

39'

Domizzi fauluje w środku pola Balotellego i otrzymuje żółtą kartkę.

37'

Fauluje w środku pola Flamini, ale bez konsekwencji.

35'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Milanu, a tam najwyżej wyskoczył Marco Amelia i wyłapał piłkę.

34'

Niang płasko z prawej strony, wprost w ręce Padellego.

33'

Gra przeniosła się w ostatnich minutach do środka pola.

31'

Wysokim pressingiem atakują zawodnicy Milanu.

29'

Balotelli uderza z dystansu!! Ale teraz Padelli świetna parada!

27'

El Shaarawy dośrodkowywał z lewej strony, piłka odbita od obrońców spadła pod nogi Super Mario, a ten strzałem z powietrza nie dał szans bramkarzowi gości. Ale debiut!

26'

GOOOOL!!! KTO? BALOTELLI!!!!

24'

Montolivo z dystansu! Piłka po rykoszecie i kolejny już rzut rożny.

23'

Udinese w końcu na dłużej na połowie Milanu.

22'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Milanu, ostatecznie piłka w rękach Padellego.

21'

El Shaarawy głową po dośrodkowaniu Abate! Słaby strzał, ponad bramką!

20'

Strzał z dystansu na bramkę Amelii, ale bardzo daleki od ideału.

19'

Zagranie ręką El Shaarawy'ego w polu karnym... Udinese.

18'

Zespół gości nie jest na tą chwilę w stanie utrzymać się przy piłce przez dłuższy okres czasu.

16'

Montolivo brzydko fauluje w środku pola, za co pomocnik Milanu otrzymał żółtą kartkę i będzie pauzował w następnej kolejce.

16'

Dobry początek mediolańczyków na czele z Niangiem.

14'

Znów Balotelli do Nianga w pole karne, ale ten powstrzymany.

14'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Pinzi faulował taktycznie Nocerino.

13'

Nieprawdopodobna sytuacja!!! Balotelli fantastycznie zagrywał prostopadłą piłkę do Nianga, ten wyszedł oko w oko z Padellim, ale bramkarz Udinese był górą. Piłka odbita w powietrze stała się obiektem walki pomiędzy tymi dwoma zawodnikami i zdaniem arbitra skrzydłowy Milanu faulował!!

12'

Świetnie z prawej strony w pole karne gości wbiegał Abate, ale zamiast strzelać, próbował rozgrywać koronkowo i cała akcja spaliła na panewce.

10'

Kopia faulu sprzed chwili. Tyle, że teraz na wysokości 16. metra. Montolivo jednak niedokładnie.

10'

Niang faulowany na prawej stronie boiska, jednak daleko od bramki Padellego.

8'

Basta wbiegał w pole karne, mogło być na prawdę groźnie pod bramką Amelii, ale w sporym zamieszaniu stoperzy z Mediolanu wybijają piłkę daleko od bramki.

6'

Zapata faulował Luisa Muriela, bez indywidualnej kary dla obrońcy rossonerich.

5'

Aktywny od początku Niang, znów wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Flamini w narożniku boiska i aut dla Milanu.

4'

Di Natale zatrzymany przez Montolivo, który zagrywa na prawe skrzydło do Nianga, ten zablokowany i rzut rożny dla Milanu.

1'

Balotelli pierwsza akcja! Minął kilku zawodników gości i uderzył płasko bardzo groźnie blisko długiego słupa bramki Udine!

1'

Zaczynamy mecz AC Milan - Udinese na San Siro! Pierwszy gwizdek! Przy piłce gospodarze!

20:46

Piłkarze obu zespołów już na murawie.

20:44

Brak w kadrze na dzisiejsze spotkanie nowego nabytku AC Milan, Bartosza Salamona. 21-letni polak wciąż leczy uraz, którego nabawił się w ostatnim meczu w barwach swojego byłego klubu. Z powodu kontuzji brak także na ławce Udinese Wojciecha Pawłowskiego.

20:43

Już za moment pierwszy gwizdek na San Siro! Wszyscy liczymy na wielkie emocje!

20:41

Tak więc ławki rezerwowych: Milan: Abiatti, Petkovic, Yepes, Antonini, Zaccardo, Muntari, Traore, Ambrosini, Krkic, Pazzini Udinese: Favaro, Scuffet, Angella, Benatia, Pasquale, Faraoni, Pereyera, Merkel, Renegie

20:35

Wbrew różnym spekulacjom okazuje się, że Mario Balotelli wystąpi dziś od pierwszej minuty!

20:27

Witamy Was na relacji NA ŻYWO ze spotkania 23. kolejki Serie A pomiędzy drużynami AC Milan i Udinese Calcio. Pierwszy gwizdek już za 15. minut. Zapraszamy!