3 : 5
AS RomaAS Roma
1. połowa2 : 2
93'

Arbiter gwiżdże ostatni raz i kończy mecz. Roma zwycięża w swoim ostatnim wyjazdowym spotkaniu tego sezonu. Za tydzień ich rywalem będzie Genoa. Zawodnicy Chievo zakończą rozgrywki wyjazdem do Bergamo, gdzie zagrają z Atalantą.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

87'

Emanuel Vignato zastępuje na boisku Roberto Inglese.

87'

Piłka zagrana z rzutu rożnego dociera do Inglese, który pakuje piłkę do siatki.

85'

Kibice doczekali się Tottiego!

83'

Piękne uderzenie sprzed linii pola karnego! Edin Dżeko podwyższa wynik!

82'

77'

Salah po zagraniu Dżeko uderza na bramkę i trafia do siatki tuż przy lewym słupku. Roma już chyba nie straci punktów w tym spotkaniu.

75'

Edin Dżeko uderza na bramkę, ale jego strzał broni Stefano Sorrentino.

71'

Schodzi strzelec dwóch bramek. Jego miejsce na boisku zajmie Radja Nainggolan.

69'

Rzut rożny dla Chievo, ale z wrzutki w pole karne nie wynika nic korzystnego.

66'

Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale ich ataki nie przynoszą pożądanego skutku.

59'

Drugi gol zawodnika Romy w tym meczu. Uniknął pozycji spalonego i uciekł obrońcom gospodarzy po czym uderzył piłkę obok bramkarza.

57'

Obrońca zniesiony na noszach. W jego miejsce pojawia się Nicolas Frey.

57'

Gamberini znokautowany przez Sorrentino. Potrzebna pomoc lekarzy.

51'

Dwa rzuty rożne dla Romy w przeciągu kilku chwil, ale gracze Chievo kolejny raz wybijają piłkę.

47'

46'

W trakcie przerwy dochodzi do zmiany wśród gospodarzy.

46'

Gra wznowiona!

45'

Sędzia nie dolicza ani jednej minuty. Koniec pierwszej części spotkania.

42'

Salah szybko się rehabilituje i trafia na 2:2! Strzał lewą nogą sprzed pola karnego. Uderzenie skierowane na dalszy słupek, Sorrentino bez szans!

40'

To powinien być gol dla Romy! Salah z bliskiej odległości nie potrafił pokonać głową bramkarza Chievo!

38'

Odpowiedź Chievo! Wrzutka w pole karne i kapitalnie głową uderza Roberto Inglese! Polski bramkarz nawet się nie poruszył. 2:1!

35'

Korner dla gości, ale kolejny raz radzą sobie gracze Chievo.

32'

Rzut rożny dla Romy, ale gospodarze radzą sobie z zagrożeniem.

28'

Gol dla Romy! Ależ błąd obrony Chievo! El Shaarawy dopada do piłki i mija bramkarza, który wyszedł daleko z bramki, po czym trafia do pustej bramki.

28'

24'

Roma rozgrywa piłkę, ale tempo gry nie jest zbyt szybkie. Dobrze zorganizowani gospodarze nie pozwalają rywalom na wiele.

15'

15'

Castro! Dopada do bezpańskiej piłki, która była wrzucona w pole karne. Uderza przy lewym słupku. Szczęsny bez szans!

12'

Rzymianie przejmują inicjatywę i starają się przedostać na różne sposoby pod bramkę przeciwników

10'

Wreszcie groźna akcja Romy! Salah uderza po składnym rozegraniu piłki, ale Sorrentino wybija na rzut rożny z którego jednak nic nie wynika.

8'

Pierwsze minuty spotkania rozgrywane w spokojnym tempie.

6'

Pierwszy strzał na bramkę Chievo, uderzenie jednak nie sprawia problemów bramkarzowi gospodarzy.