Niedziela, 30 kwietnia 2017, godz. 12:30
AS RomaAS Roma
1 : 3
Lazio RzymLazio Rzym
94'

Koniec! Derby Rzymu dla Lazio! Świetny mecz w wykonaniu graczy Inzaghiego i zasłużenie zdobywają w tym spotkaniu trzy punkty.

93'

Bardzo brzydki faul zawodnika Romy. Sędzia bez namysłu wyciąga czerwony kartonik.

91'

87'

Schodzi strzelec dwóch bramek.

86'

Żółta kartka dla strzelca bramki za ściągnięcie koszulki.

85'

Doppietta zawodnika Lazio! Balde Keita strzela drugiego gola w tym spotkaniu po świetnej akcji swojego zespołu.

83'

Ależ interwencja Szczęsnego! To była świetna sytuacja dla graczy Lazio jednak Anderson nie potrafił pokonać polskiego bramkarza. Tylko rzut rożny po którym nie było wielkiego zagrożenia.

82'

Dobra akcja Salaha, którego faulem zatrzymuje Hoedt. Sędzia pokazuje żółtą kartkę.

77'

Emerson próbuje zaskoczyć bramkarza Lazio z dystansu. Kolejny raz jest to strzał niecelny.

74'

Zmiana również w zespole Lazio. Za kontuzjowanego de Vrija wchodzi Wesley Hoedt.

73'

Na boisku melduje się kapitan Romy. Totti w miejsce De Rossiego.

72'

Kolejny rzut rożny dla Romy z którego nic groźnego nie wynika.

70'

Zawodnicy Romy bez pomysłu. Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Francesco Totti.

66'

Błyskotliwy rajd Perottiego, ale nie udało mu się wywalczyć nawet rzutu rożnego.

64'

Ofensywna zmiana w zespole Romy.

62'

Dobry fragment meczu w wykonaniu podopiecznych Inzaghiego. Kilka prób szybkich ataków, które nie przynoszą jednak trzeciej bramki.

55'

Roma próbuje odpowiedzieć, ale strzał Nainggolana nie mógł zaskoczyć bramkarza Lazio.

50'

Ależ odpowiedź Lazio! Dusan Basta dobiega do piłki przed polem karnym i szybko decyduje się na uderzenie. Piłka odbija się od Fazio i myli Szczęsnego, który w tej sytuacji jest bezradny.

48'

Kapitalna sytuacja dla Romy! Rajd Salaha prawą stroną i dogranie do Dżeko, który marnuje świetną okazję.

46'

I ruszamy! Druga połowa meczu derbowego przed nami.

45'

Przed rozpoczęciem drugiej połowy zmiana w Romie.

45'

Kontrowersyjna pierwsza połowa zostaje zakończona. Poszkodowane Lazio remisuje do przerwy z Romą 1:1.

45'

Jak się okazuje, rzut karny został podyktowany niesłusznie. Strootman przewrócił się w polu karnym mimo braku kontaktu z przeciwnikiem!

45'

Gol dla Romy! Daniele De Rossi wyrównuje stan meczu!

45'

Lucas Biglia otrzymał żółtą kartkę.

45'

Rzut karny dla Romy!

43'

Felipe Anderson zmienił Jordana Lukaku.

40'

Sytuacja Romy. Rozegranie piłki przed polem karnym, dorzucenie piłki w szesnastkę jednak piłka nie dochodzi do Dżeko, który próbuje wymusić rzut karny.

38'

Rzut rożny po interwencji Szczęsnego jednak Lazio nie potrafi wykorzystać stałego fragmentu gry.

36'

Po spokojniejszym fragmencie meczu, kolejny raz uderza Marco Parolo. Groźny strzał gracza Lazio!

29'

Dwa rzuty rożne dla drużyny Giallorossich. Kolejny raz spokojnie zachowują się gracze Lazio i niwelują zagrożenie pod swoją bramką.

26'

Centra Nainggolana w pole karne, ale nic groźnego z niej nie wynikło.

23'

Roma próbuje przebudzić się po straconej bramce, ale rywale dobrze się bronią i nie dopuszczają do strzałów.

20'

Szybki powrót do wspomnianego upadku Lukaku. Według powtórek powinien być rzut karny dla Lazio!

18'

Rzut rożny dla Lazio po interwencji Szczęsnego. Z dystansu strzelał Marco Parolo.

16'

Lazio utrzymuje się teraz częściej przy piłce. Lukaku przewraca się w polu karnym jednak nie ma mowy o rzucie karnym.

15'

Goool! Balde Keita pokonuje polskiego bramkarza. Ograny Fazio, piłka przechodzi jeszcze między nogami Emersona i wpada do bramki tuż przy słupku. Świetny strzał zawodnika Lazio!

12'

Lazio wreszcie zbliża się pod bramkę Romy jednak piłka zostaje wybita przed pole karne. Tam czeka Biglia i uderza niecelnie.

9'

Kapitalna indywidualna Salaha, ale fantastycznie broni Szczęsny

9'

Nainggolan próbuje uderzyć sprzed pola karnego jednak zablokowany i tylko rzut rożny