1 : 4
AS RomaAS Roma
1. połowa0 : 2
91'

Sędzia nie znęca się nad piłkarzami Ac Milan. Koniec spotkania! Piłkarze AS Romy zdecydowanie i zasłużenie wygrywają 4:1.

88'

Gustavo Gomez wchodzi na boisko, a schodzi Jose Sosa.

90'

Edin Dzeko zakończył dzisiaj grę, zmieni go Bruno Peres

86'

A za sprokurowanie rzutu karnego drugą żółtą kartką został ukarany Gabriel Paletta.

87'

Daniele De Rossi pokonuje bramkarza rywali.

86'

Rzut karny dla AS Romy!!!

82'

Swoją akcję próbował przeprowadzić Mohamed Salah, jednak obrońcy Milanu zdołali wybić piłkę.

78'

Stephan El Shaarawy zdobył gola pola karnego!! Warto zaznaczyć, że nie celebrował zdobytego gola.

78'

GGOOOOLL!!! Roma natychmiast odpowiada!!!

76'

AS Roma zapłaciła za zbyt pasywną grę. Mario Pasalić zdobywa gola strzałem głową!!

76'

GGOOOOLLL dla Milanu!!! Znów mamy emocje!!!

75'

Gerard Deulofeu dośrodkowuje z prawej strony, jednak było ono wręcz naiwne. Bez problemu zostało zablokowane.

72'

Nainggolan nie rozgrywał dziś zbyt dobrego spotkania i schodzi z boiska, Clement Grenier wchodzi.

71'

Milan przeważa optycznie, ponieważ w drugiej połowie jest dłużej przy piłce (55%), jednak kompletnie nic z tego nie wynika. Nie oddali w drugiej części gry ani jednego celnego strzału.

69'

Leonel Vangioni już dzisiaj więcej nie pogra, jego miejsce zajmuje Lucas Ocampos

68'

Piękny gest kibiców Milanu. Oddali hołd Francesco Tottiemu.

67'

Edin Dzeko strzela z linii pola karnego, ale piłka przelatuje kilka centymetrów od prawego słupka.

66'

Dwaj piłkarze Milanu zderzyli się ze sobą i piłka trafiła do Emersona. Ten strzela, jednak bez trudu piłkę łapie Gianluigi Donnarumma.

64'

Kartką ukarany także zawodnik Milanu: Andrea Bertolacci

64'

Mieliśmy małe spięcie piłkarzy obu zespołów. Żółta kartka dla Kostasa Manolasa.

60'

Diego Perotti rozegrał dziś bardzo dobry mecz, jednak doznał urazu i będzie zastąpiony. Wchodzi Stephan El Shaarawy. Były zawodnik AC Milan został przywitany burzą braw.

59'

Gianluca Lapadula zostaje ukarany żółtą kartką.

58'

Kontratak piłkarzy Romy. Diego Perotti urwał się lewym skrzydłem, jednak dośrodkował zbyt słabo i piłce przechwycił Gianluigi Donnarumma.

57'

Milan ma najlepszy moment w tym spotkaniu - gra pressingiem i przed chwilą jeden z zawodników AS Romy wybił piłkę na uwolnienie.

54'

Zawodnicy AC Milan próbowali szczęścia z rzutu wolnego, jednak Wojciech Szczęsny przechwytuje dośrodkowanie.

52'

Suso dośrodkowuje w pole karne, jednak jeden z zawodników AC Milan faulował w ataku.

50'

Piłkarze AC Milan próbują od początku II połowy grać wysokim pressingiem. Nie ma się co dziwić - nie mają czego bronić.

48'

Leonel Vangioni został ukarany żółtą kartką za ostry faul na przeciwniku.

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Andrea Bertolacci wchodzi, Matias Fernandez opuścił pole gry.

46'

Zaczynamy II połowę!!! Przy piłce goście!!!

45'

Wracamy za kilkanaście minut!!!

45'

Tak swojego drugiego gola strzelił Edin Dżeko.

45'

Sędzia kończy jedną doliczoną minutę. Kibice AC Milan gwiżdżą na swoich piłkarzy. AR Roma zasłużenie prowadzi 2:0.

45'

Rzut rożny dla AS Romy - obrońcy Milanu wybijają przed pole karne. Niecelnym strzałem kończy Radja Nainggolan.

42'

Parada Gianluigi Donnarummy z 39. minuty.

41'

Roma grając w przewadze na połowie Milanu przeprowadziła groźną akcję. Radja Nainggolan podał na lewo do świetnie grającego dziś Diego Perottiego. Ten strzelił, ale... oczywiście - broni Gianluigi Donnarumma.

39'

Radja Nainggolan uderzył nie do obrony!!! No właśnie... nie do obrony, ale nie dla Gianluigi Donnarummy, który udowadnia dziś, że mimo młodego wieku, jest już w czołówce bramkarzy na świecie. Dobijał Mohamed Salah, jednak piłka przeleciała nad bramką.

37'

Po raz kolejny Roma skonstruowała dobra akcję. Wykańczał ją Mohamed Salah, jednak tym razem uderzył niecelnie.

35'

Diego Perotti gra dziś bardzo dobrze. W kolejnej akcji, defensywie musiał pomóc Suso.

32'

Edin Dżeko przed tym spotkaniem miał tyle goli co zawodnik Torino - Belotti. W chwili obecnej sam przoduje w wyścigu o miano najlepszego strzelca, mając dwa gole przewagi.

31'

Milan odpowiada również rzutem rożnym - jednak w ich przypadku nie przynosi żadnego zagrożenia. Do bramki Wojciech Szczęsny.

28'

AS Roma zdobywa gola po rzucie rożnym. Edin Dżeko był pilnowany przez dwóch zawodników AC Milan, jednak i tak oddał głową bardzo mocny strzał. Piłka przeleciała obok Gianluigi Donnarummy, jednak bramkarz AC Milan był bez szans. Strzał był ze zbyt bliskiej odległości.

28'

GGOOOOLLL!! dla AS Romy!!!

26'

Konstantinos Manolas ostro fauluje, jednak tym razem obyło się bez kartki.

23'

Fenomenalna parada Wojtka Szczęsnego!!! Nie miał dotąd wielu interwencji, ale pokazał, że jest bardzo skoncentrowany. Suso strzelał w lewy górny róg bramkarza AS Roma, jednak reprezentant Polski spisał się bez zarzutu.

22'

A tak gola strzelał Edin Dżeko

20'

Piłkarze AS Romy grają z niesamowitą swobodą. Pod bramką Milanu sa niezwykle groźni. Gospodarze również próbując stwarzać sytuacje, ale jak na razie nie potrafią zagrozić groźniej Wojtkowi Szczęsnemu.

17'

Diego Perotti oddał piekielnie groźny strzał, jednak Gianluigi Donnarumma udowadnia swoją klasę broniąc w efektowny sposób.

16'

Gerard Deulofeu był bliski zdobycia kuriozalnego gola. Po jego strzale piłka odbiła się od obrońcy Romy. Szczęsny był w tym momencie na wykroku i nie obrobiłby piłki, która wyszła jednak po za boisko.

16'

Diego Perotti posłał po ziemi piłkę przeszywającą pole karne, jednak nikt z jego kolegów nie zaatakował piłki.

13'

Tym razem Mohamed Salah próbował indywidualnego wykończenia (chociaż mógł podawać do Edina Dżeko)jednak strzał był znacznie za wysoki.

11'

Gospodarze chcą szybko odpowiedzieć. Jose Sosa strzela, jednak strzał został zablokowany.

8'

Piękna dwójkowa akcja Mohamed Salah-Edin Dżeko. Podając na wzajem do siebie weszli w pole karne, a Bośniak pięknym strzałem zdobył gola.

8'

GGOOOOLLL!!! dla AS Romy!!!

8'

Wracamy do gry - Roma przeważnie w ośmiu przebywa na połowie Milanu, jednak na razie gospodarze radzą sobie w obronie.

6'

Kostas Manolas leży na boisku - chwilowa przerwa w grze.

5'

Suso próbował się urwać prawą stroną, jednak piłka podana do niego była zbyt mocna.

3'

Roma od początku stosuje wysoki pressing.

1'

Zaczynamy!! Przy piłce gospodarze!

20:43

Piłkarze wychodzą na murawę, zaraz zaczynamy!!!