Sobota, 18 października 2014, godz. 20:45
1 : 1
Juventus TurynJuventus Turyn
95'

I koniec! Juventus remisuję sensacyjnie z Sassuolo 1:1, ale wciąż jest liderem Serie A. Bramki zdobywali w tym spotkaniu: Simone Zaza i Paul Pogba. Dziękuję za uwagę.

95'

Czerwona kartka dla... Padoina?

94'

WYśmienita okazja Pereyry na wyrównanie! Wpadł Chilijczyk w pole karne, ale w porę został zablokowany.

93'

Żółtą kartką ukarany Bonucci.

90'

Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

90'

Giovinco do Pereyer, a ten w dobrej sytuacji, fatalnie dośrodkował. No tak to Juventus tego meczu nie wygra...

85'

5 minut do końca. Spieszy się Juventusowi. Sassuolo niekoniecznie...

83'

I właśnie Pirlo opuszcza plac gry. Allegri przechodzi na 3 napastników. W jego miejsce Giovinco.

82'

Dwie straty Pirlo w ciągu 30 sekund? To się nie zdarza...

78'

Taider za Missiroliego.

78'

Ładna akcja Teveza, ktory wziął na siebie dwóch obrońców i zagrał do Pogby. Francuz jednak nieczysto trafił w piłkę i broni Consigli.

72'

I już pierwsza okazja Comana!Dobre podanie od Pereyry na 11 metr, ale młody Francuz przestrzelil!

70'

Druga zmiana w Sassuolo. Za Sansone Biondini.

66'

Druga zmiana w ekipie Juventusu. Młodziutki Coman w miejsce Llorente.

65'

Zaza ładnie obrócił się z piłką i uderzył z 16 metrów, ale Buffon na posterunku!

63'

Zaza dobrze uruchomił podaniem Vrsaljko z prawej strony, ale defensor Sassuolo niecelnie dośrodkował. łapie piłkę Buffon.

63'

Juventus przechodzi na czwórkę z tyłu.

63'

Jest pierwsza zmiana. Za Evrę wchodzi Marchisio.

59'

Dobre podanie do Zazy, ale na posterunku Buffon, ktory ubiegł napastnika Sassuolo.

57'

Nareszcie dobra akcja Juventusu. Lewą stroną pomknął Pogba, jednak dośrodkował na głowę jednego z obrońców Sassuolo.

52'

Kapitalny strzał Berardiego z rzutu wolnego! Minimalnie obok bramki.

50'

Żółtą kartką ukarany Pogba za faul na Sansone.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

47'

I koniec pierwszej połowy. Juventus ma przewagę, ale póki co - remis.

43'

Kapitalna wymiana piłki przez graczy Juve przed polem karnym rywalem zakończona niecelnym strzałem Pereyry.

42'

Ależ akcja Pogby!!! Francuz kapitalnie przedarł się przez KILKU graczy Sassuolo, wyszedł sam na sam z Consiglim, ale trafił prosto w bramkarza.

40'

Ładne wejście Teveza ze skrzydła do środka, zagranie do Pereyry, ale pomocnik Juventusu nie trafił w... piłkę.

39'

Teraz z ostrego kąta strzela Lichtsteiner, ale niecelnie.

38'

Żółta kartka dla Zazy za faul na Pirlo.

37'

Aj! Ogbonna chciał teraz pobawić się w Pogbę, uderzył podobnie jak Francuz, jednak nie wyszło to już tak fajnie...

35'

Póki co, poza dwoma bramkami, to nie dzieje się wiele w tym meczu. Juventus jakby wyczekiwał spokojnie na błąd rywala, a Sassuolo po kilkominutowej fajnej grze, tak jakby już bez sił.

31'

Lichtsteiner próbował zagrać prostopadle zewnętrzną częścią stopy do Llorente, ale wmieszali się w to wszystko obrońcy Sassuolo i piłkę na Consigli.

29'

Zaza już gotowy do gry.

26'

Na boisku leży Zaza po starciu z Chiellinim.

25'

Lichtsteiner ładnie popędził prawą stroną, ale zagrał niedokładnie wzdłuż pola karnego i piłkę złapał Consigli.

22'

PIekne zagranie Sansone do Longhiego w pole karne i w ostatniej chwili piłkę wybija Chiellini.

20'

Piękny techniczny strzał z 16 metrów. Juventus dość szybko doprowadza do wyrównania.

19'

I już mamy wyrównanie! Po Po Po Po Po Pogba!

14'

Dośrodkowanie w pole karne, piłkę zgrywa głową do Zazy Berardi, a ten technicznych strzałem pokonuje Buffona!

13'

Goooooooooooooooool!!! Teraz jest na pewni! Simone Zaza!

12'

Goooooool!!! A jednak nie!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka w siatce po strzale Bonucciego, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

11'

Okazja dla Juve! W pole karna dośrodkował Pogba, idealnie do piłki wyszedł Llorente, który uderzył w bramkarza, a dobitka Pereyry przeniesiona nad poprzeczką.

11'

I to chyba koniec meczu dla niego. Jakiś uraz mięśniowy. Za Cannavaro Antei.

8'

Cannavaro mocno ucierpiał po starciu z Llorente. Mamy przerwę w grze.

6'

Pierwsza okazja Sassuolo! W pole karne dośrodkowuje z rzutu wolnego Berardi, a tam bliski oddania celnego strzału był Sansone.

3'

Faulowany w środku Zaza przez Bonucciego.

2'

Początek nerwowy, ale to Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'

I gramy!

20:43

Zawodnicy gotowi. Czekamy na pierwszy gwizdek.

20:20

Na ławkach rezerwowych zasiedli dziś:

Sassuolo: Polito, Pomini, Bianco, Antei, Gazzola, Brighi, Chibsah, Biondini, Floccari, Gliozzi, Pavoletti

Juventus: Storari, Rubinho, Padoin, Asamoah, Mattiello, Marchisio, Giovinco, Coman

20:19

Obie ekipy są w skrajnie różnych sytuacjach. Sassuolo to w tej chwili najgorsza drużyna w lidze i zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami na koncie. Juventus z kolei jest liderem Serie A. Co więcej, "Stara Dama" wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania.

20:17

Niespełna 30 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania 7. kolejki Serie A. Sassuoolo zmierzy się na własnym obiekcie z Juventusem Turyn. Mateusz Warianka - zapraszam.