Sobota, 21 lutego 2015, godz. 15:30
0 : 6
Bayern MonachiumBayern Monachium
95'

Sędzia kończy mecz. Bayern gromi Paderborn 0-6. Relację prowadził Konrad Abramowicz.Zapraszam na swojego Twittera:

75'

92'

Lewandowski dogrywa klatką Muellowi, ale Niemcowi kompletnie ten strzał nie wychodzi.

90'

Meha strzela na bramkę Neuera, ale bramkarz łapie piłkę z małymi problemami.

86'

Ribery dogrywa do Robbena na drugi metr. Meha próbował pilnować Holendra, ale ten dzisiaj bezbłędny. Mistrz.

84'

Ribery zza pola karnego strzela w trybuny. Kilka chwil wcześniej Lewandowski próbował złożyć się do przewrotki.

83'

Ostatnia zmiana w zespole Bayernu. Za Bernata wchodzi Dante.

78'

Weiser lobuje Krusego. Paderborn rzucone na kolana.

80'

I druga zmiana w zespole Guardioli.

79'

Po czwartej bramce wszedł Rode za Alonso.

72'

Paderborn - Bayern MonachiumPaderborn - Bayern Monachium

72'

Wrzutka Rafinhi. Obrońca Paderbornu wybija piłkę głową przed nogi Ribery'ego i ten podwyższa wynik na 4:0. To już pogrom!

74'

Druga zmiana w zespole gospodarzy.

73'

Badstuber w trybuny.

73'

Robben wrzucał. Bernat znalazł się w polu karnym, ale z tej akcji nic nie było.

70'

Lewandowski podaje w pole karne do Muellera, ale Niemiec gubi piłkę. Kolejny raz mu odskoczyła...

67'

Robben podziękował Muellowi za możliwość strzelenia karnego. To już 15 bramka Holendra w tym sezonie.

63'

Arjen Robben pewnie pokonuje bramkarza. 3:0 dla Bayernu.

65'

Robben zostaje faulowany w polu karnym. Będzie strzelał.

64'

Robben starał się wymienić piłkę z Riberym, ale obrońcy Paderbornu na razie czujni.

61'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

61'

Ribery był w polu karnym Paderbornu. Przewrócił się. Kochunga próbował kontry z Kocem, ale nic z tego.

60'

Bayern usypia przeciwnika. Na razie nie ma ciśnienia na zdobycie trzeciej bramki.

56'

Meha próbował zaskoczyć CNeuera strzałem z połowy. Pozazdrościł Alonso?

55'

Robben strzelał, ale Kruse bez problemu złapał piłkę.

54'

Paderborn -  Bayern Monachium

53'

Kachunga dostał piłkę z dośrodkowania, ale za długo zwlekał ze strzałem. Obił nogi obrońcy Bayernu.

50'

Xabi Alonso chciał zaskoczyć z połowy bramkarza gospodarzy. Liczył na to, że oślepi go słońce.

46'

Gramy!

46'

Kończymy pierwszą połowę. Dwie akcje zakończone golami. Spokojne wykończenie dwóch akcji Lewandowskiego. Dzisiaj koledzy go dostrzegają bez problemu. Wracamy za 15 minut.

43'

Robben z lewej nogi, ale obok bramki. Mogło zaboleć.

39'

Kachunga (Padeborn) strzela, ale obok bramki. To nie mogło się udać. Bandy powiedziały, że boli.

37'

Ribery wyciąga piłkę sprzed linii i dogrywa na bliższy słupek do Lewandowskiego. Jak to wpadło?

36'

Lewandowski faulował Patrika Zieglera przy walce o pozycję. Gwizdek.

33'

Bayern próbuje rozbić obronę krótkimi podaniami, ale tak się składa, że Robben był na spalonym.

29'

Suleyman Koc na spalonym. Podniesiona chorogięwka.

28'

Wrzutka w pole karne Boatenga ale Rupp wraca i wybija futbolówkę.

26'

24'

GOOOL! Świetna asysta Robbena i Robert Lewandowski praktycznie znalazł się sam na sam z bramkarzem. Polski napastnik nie marnuje takich sytuacji.

20'

Xabi Alonso rozciągnął grę do Rafinhi, ten dośrodkowywał, ale Lewandowski nie przymierzył się głową do tej piłki.

18'

Mueller próbował zagrywać do Lewandowskiego, ale obrońcy Padebornu przecięli tę próbę. Bayern nie potrafi się rozpędził. Robi wszystko za wolno.

16'

Meha napędza kolejną akcję Padeborn. Xabi Alonso wybija piłkę na rzut rożny.

14'

Meha strzelił, ale obok bramki. Chwilę później Ribery z Lewandowski próbowali wymieniać podania, ale przeszkodzili im obrońcy.

10'

Miał być wolny pośredni dla Paderborn. Jednak sędzia zmienił zdanie po konsultacji ze swoim asystentem. Piłkę przed Neurem dotknął piłkarz gospodarzy. Ciągłe ataki pozycyjne Bayernu.

7'

Było kolejne dośrodkowanie w pole karne Padeborn. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny. Boateng fauluje i futbolówkę przejmują gospodarze.