2 : 5
Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
1. połowa0 : 3
93'

KONIEC MECZU. Ajax wygrywa na wyjeździe i zgarnia kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

89'

HATTRICK!

88'

KOLBEINN! Strzał głową w poprzeczkę!

87'

MILIK! W pojedynku z obrońcą NAC lepszy ten drugi! Świetna okazja Milika, ale udało się zablokować ten strzał obrońcy gospodarzy.

85'

Seria rzutów rożnych dla drużyny z Bredy, ale skutecznie bronią się goście.

83'

Strzał Tighadouiniego - pewnie broni Cillessen.

79'

Na boisku jest również de Roover.

78'

Sarpong za Boatenga.

78'

KISHNA! Świetny strzał trafia w słupek!

78'

MILIK zmienia El - Ghaziego.

78'

Perica minął trzech rywali, którzy zupełnie się pogubili i schodząc do środka pola karnego zdobył bramkę!

76'

PERICA! CO ZA GOL!

74'

Dobrze na skrzydle radzą sobie obrońcy Ajaksu, którzy powstrzymują Boatenga.

72'

Kishna świetnie dograł do Boilesena ten natychmiast dograł w pole karne, ale Damcevski skuteczną interwencję ratuje swoją drużynę.

71'

Fatalne uderzenie piłkarza NAC.

69'

Nic nie wskazuje na to, że zobaczymy dziś Arka Milika na placu gry. Tymczasem Veltman przerywa akcję rywala.

68'

Świetne wykonanie! Piłka prześlizgnęła się po ziemi pomiędzy zawodnikami i już leciała do bramki, jednak z linii końcowej wyciąga ją Cillessen!

68'

Bardzo brzydki faul obrońcy Ajaksu, jednak nie było nawet kartki. Będzie za to rzut wolny - czyżby powtórka akcji bramkowej NAC? Tuż przy linii końcowej boiska z bocznej strefy.

67'

Fatalne zachowanie defensorów, którzy pozostawili Veltmana bez opieki przy rzucie rożnym. Piłka zagrana na krótszy słupek, przedłużona na długi gdzie był już stoper Ajaksu, który zakończył akcję strzelając bramkę.

66'

VELTMAN! 4:1!

65'

Kontrolę przejmują piłkarze z Bredy, ale szybko tracą piłkę a kontratak El-Ghaziego kończy się kąśliwym strzałem, który został obroniony przez Rouwelaara.

63'

Dobra akcja gospodarzy, ale nie dotarła ta piłka do Falkenburga.

62'

Pierwsza zmiana w drużynie Ajaksu. Andersena zmienił Kishna.

61'

Szał radości na trybunach, Perica wykorzystał sytuację pewnym strzałem pokonując Cillessena.

60'

PERICA! GOL DLA BREDY!

60'

Kolbeinn... fatalny strzał Islandczyka, który znów przesadził z siłą uderzenia.

58'

Już ponownie ruszają do ataku goście, ale tracą piłkę w środku pola.

57'

Kolbeinn przestrzelił! Szansa na hattricka dla Islandczyka, ale ten fatalnie myli się "z wapna"...

57'

Karny dla Ajaksu! Andersen padł w polu karnym po faulu de Kampsa!

55'

Dobry strzał Kolbeinna, ale świetnie wyszedł z bramki Rouwelaar i skrócił kąt.

53'

Amieux ukarany kartką po faulu na van Rhijnie.

52'

Przepychanki na murawie, ucierpiał van Rhijn.

51'

Chwila spokoju, piłkę rozgrywa golkiper Bredy.

50'

Świetna okazja gospodarzy, ale najpierw strzał Boatenga został zablokowany a ponowna próba uderzenia była już zbyt słaba.

48'

Od defensywy zaczynają kolejny atak Joden.

47'

Kontratak Bredy, od bramki zacznie Cillessen.

46'

Od razu ruszają do ataku goście, już są pod polem karnym NAC.

45'

Ajax wznawia grę ze środka boiska.

19:45

Wracamy na stadion! Za chwilę początek drugiej połowy.

Rzuty rożne: 4 - 2

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

45'

Korner dla NAC Breda.

44'

Falkenburg faulowany w środku pola.

43'

Teraz desperacko bronią się przyjezdni, wybicie piłki z pola karnego nie oddaliło zagrożenia na dłuższą chwilę.

42'

Pełna kontrola gry w wykonaniu Joden. Bezwzględnie skuteczni są goście.

40'

Kolbeinn wpadł w pole karne, wygrał pojedynek z obrońcą i z ostrego kąta strzelił precyzyjnie przy słupku. Strzał do obrony, ale błąd popełnił Rouwelaar.

39'

KOLBEINN! Drugi gol Islandczyka!

38'

Dośrodkowanie skrzydłowego Ajaksu minęło całe pole karne,ale piłki nikt nie zgarnął.

37'

El-Ghazi rusza skrzydłem, ale wywalczył jedynie wrzut z autu.

36'

Świetny odbiór w środku pola El-Ghazi po stracie piłki i znów w posiadaniu Joden.

34'

Ajax wznawia grę z autu pod własną bramką. Spokojnie rozgrywają piłkę goście.

33'

Przedarł się na skrzydle Ssewankambo, ale nie potrafił zakończyć tej akcji choćby celnym dośrodkowaniem.

32'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Ajaksu, ale wygrywa pojedynek główkowy van Rhijn.

30'

Dwa szybkie ciosy Ajaksu. Andersen dograł ze skrzydła w pole karne, Kolbeinn dopadł do futbolówki i strzałem z pierwszej piłki umieścił ją w siatce.

29'

Kolbeinn! Odblokował się Islandczyk!

28'

Drugi mecz z rzędu z bramką van Rhijna w lidze.Lekki strzał z dystansu wpadł do siatki, bo Klaasen świetnie zasłonił bramkarza i zmylił go próbując strącić piłkę.

27'

VAN RHIJN! JEDEN DO ZERA!

26'

Nareszcie goście ruszyli do ataku, dobry strzał Andersena, ale pewnie broni Rouwelaar!

25'

Rzut wolny przy linii końcowej boiska, dobrze wykonany ale taki strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza Ajaksu.

24'

Goście grają dobrze do czasu gdy są pod szesnastką rywala. Kolejna strata, znów w posiadaniu piłki NAC.

22'

Zatrzymany na skrzydle zawodnik NAC. Aut dla gospodarzy, jednak niewiele to zmienia - nadal ciężko jest przedostać się w pole karne Ajaksu.

20'

Kolejna szansa dla gości, jednak znów skutecznie środkowi obrońcy Ajaksu przerywają akcję.

19'

Niewiele dzieje się na boisku. Goście grają zupełnie bez polotu i pomysłu na rozegranie akcji.

18'

Rouwelaar łapie futbolówkę.

17'

Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla gości, okazja do dośrodkowania...

16'

Piłkarze Joden byli już w polu karnym, ale stracili piłkę... Bodajże był to El-Ghazi.

15'

Kolejna groźna strata Ajaksu, ale trochę nieporadni są gospodarze po tych odbiorach.

15'

Ależ huknął Perica! Potężne, mierzone uderzenie w lewy dolny róg bramki ale znakomicie broni Cillessen!

13'

Chwila spokoju, wymiana piłek pomiędzy piłkarzami obu zespołów.

11'

Faulowany był teraz Andersen, okazja do dośrodkowania dla gości.

11'

Matić w bardzo dobrej sytuacji, jednak wcześniej sędzia pomocniczy podnosi chorągiewkę - spalony.

10'

Nie było to najlepsze wykonanie rzutu rożnego, ale Ajax utrzymuje się przy piłce.

9'

Pierwszy korner dla Joden.

8'

Dośrodkowanie ze skrzydła ląduje w rękach Cillessena.

7'

Odważnie poczynają sobie piłkarze NAC, którzy nie oddają pola rywalom.

6'

Dobre uderzenie Falkenburga, ale na tablicy wyników wciąż remis.

5'

Strzał/dośrodkowanie? Nie wiem co to było, ale ląduje w rękach Rouwelaara.

4'

W środkowej części boiska rozgrywają piłkę goście. Nie kwapią się do szybkich ataków.

3'

Dobrze radzą sobie w defensywie zawodnicy z Bredy, kolejna akcja Ajaksu została przerwana.

2'

Jednak to piłkarz gospodarzy faulował, ale już tracą piłkę piłkarze Ajaksu. Na szczęście nie było zagrożenia.

1'

Komplet widzów na stadionie, a na boisku groźny atak NAC przerwany faulem obrońcy Joden.