CD Leganesbrak
0 : 0
Atletico MadrytAtletico Madryt
93'

Po niezbyt ciekawym meczu Atletico sensacyjnie bezbramkowo remisuje z Leganes. Los Rojiblancos tracą już na starcie cztery oczka do Realu Madryt, a jutro wieczorem najprawdopodobniej będą je tracili względem Barcelony. Z kolei Leganes zaprezentowało mądry futbol, który opierał się przede wszystkim na solidnej defensywie. To tyle jeśli chodzi o zawody na Municipal. Dobrej nocy życzy Państwu Adam Wielgosiński.

91'

Świetna wrzutka w pole karne i ponownie górą Serantes. Tym razem nieudanie głową strzelał Fernando Torres.

87'

A Jan Oblak po kopnięciu w plecy Guerrero non stop otrzymuje ogromną porcję gwizdów.

85'

Prostopadłe podanie do Torresa, ale Leganes znów zakłada dobrą pułapkę ofsajdową.

83'

Ostatnia zmiana w meczu. Darwin Machis wchodzia za Miguela Guerrero.

82'

Gaitan daje otwierające podanie do Carrasco. Belg nie wygrywa starcia z Serantesem.

79'

Ofensywna zmiana. Nico Gaitan zmienia Augusto Fernandeza.

76'

Guerrero leży na murawie po kopniaku w plecy od Oblaka. To powinna być kartka. Przerwa w grze.

74'

Griezmann zagubił się w dryblingu, strata piłki.

73'

Greizmann strzela z wolnego, ale trafia w mur.

73'

Martin Mantovani z kartką. Rzut wolny nieco ponad 20 metrów od bramki Serantesa.

69'

CD Leganes wygląda na bardzo poukładaną drużynę. Ten wynik, jak i sama sytuacja na boisku, nie zachwyca postronnych kibiców, jednakże trzeba przyznać, że beniaminek dobrze realizuje swoje zadania w obronie.

66'

Torres na spalonym.

63'

Roszada również w Atleti. Yannick Carrasco zmienia Gabiego.

63'

Pablo Insua zmienia Alberto Martina.

63'

Piłka w siatce Serantesa po strzale Godina, ale mamy spalonego, bramka nieuznana.

61'

Kartka dla Alberto Martina.

60'

Guerrero vs Savić. Stoper Atleti bardziej skoczny i wygrywa pojedynek główkowy z piłkarzem Ogórków.

58'

Pierwsza zmiana w Atelti. Fernando Torres zmienia Kevina Gameiro.

55'

Okolice szesnastki, rzut wolny dla Atletico. Zapewne centra, bo jesteśmy w bocznej strefie boiska.

53'

Gameiro między dwoma obrońcami, mocny strzał, ale Serantes dobrze broni.

51'

Dziś niemal 11 tysięcy kibiców na Municipal.

50'

Pierwsze minuty drugiej części gry to zryw Leganes, jednak teraz wszystko wraca do normy i Atleti otrzymuje się przy piłce.

47'

A Szymanowski oczywiście ma polskie korzenie, jednak posiada argentyński paszport.

46'

Jedziemy z drugą połową!

46'

Zmiana w przerwie. Marin za Szymanowskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Połowy niesamowicie nudnej, nie ma co owijać w bawełnę. Oby w drugiej części gry było lepiej.

41'

Plan Asiera Garitano idzie po jego myśli. Leganes remisuje, ale od oglądania tego meczu naprawdę krwawią oczy. Nudy, nudy, nudy.

38'

Łohoho, no w końcu coś ciekawego! Górna piłka w pole karne Leganes, Griezmann uderza z lewej nogi z woleja, ale kapitalnie broni Serantes.

37'

Kartka dla Saula Nigueza.

34'

31'

Leganes coraz śmielej atakuje, ale ich próby kończą się na trzydziestym metrze od bramki Jana Oblaka.

28'

Obrona Leganes dziś ogarnia sytuacje. Kolejna długa piłka i kolejny raz zawodnik Atletico na spalonym, tym razem Gameiro.

26'

Gameiro z ostrego kąta, celuje w długi słupek i...posyła piłkę w aut. To najlepiej oddaje to, jak Atleti gra w ofensywie.

23'

Griezmann znowu na spalonym.

20'

Atleti spokojnie wymienia piłkę w środku pola. Tak samo grali z Alaves i skończyło się to dla ekipy Simeone niezbyt dobrze.

17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym najlepiej zachowuje się Diego Godin, ale jego strzał niezbyt udany, piłka ląduje ponad poprzeczką.

15'

12'

Griezmann lobuje golkipera gospodarzy, ale to i tak nie ma znaczenia - spalony.

10'

Jak na razie na murawie wieje nudą. Leganes z pierwszą akcją ofensywną, ale nic z tego nie wyszło, Oblak od bramki.

7'

Juanfran prostopadle podaje do Koke, jego dośrodkowanie zablokowane. Kolejny rzut rożny dla gości.

5'

Gabi rusza w pole karne, Mantovani zahacza go w polu karnym, Gabi traci równowagę, jednak nie przewraca się, lecz ostatecznie traci futbolówkę i Serantes łapie ją w rękawice.

3'

Pierwsza grożna akcja Atletico. Kevin Gameiro traci piłkę, rzut rożny dla Atletico.