Niedziela, 14 września 2014, godz. 19:00
Sevilla FCSevilla FC
2 : 0
WikimediaGetafe CF
95'

KONIEC MECZU! Sevilla wygrywa z Getafe po bramkach Carlosa Bacci i Aleixa Vidala. Pełne 90 minut rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak zaliczył poprawny występ, a w pierwszej połowie wywalczył rzut karny. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

91'

Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90'

Dużo wydarzyło się w ostatnich sekundach. Najpierw paradą popisał się Sergio Rico i wyrzucił piłkę rozpoczynając kontratak. Sevilla bardzo szybko przeniosła futbolówkę pod pole karne Getafe. W szesnastkę wpadł Navarro i płasko dośrodkował z prawej strony, a piłkę do siatki wbił nadbiegający na bramkę Aleix Vidal.

88'

ALEIX VIDAL GOOOOOL! Sevilla podwyższa na 2:0!

83'

Strzelec jedynej, jak dotąd, bramki Carlos Bacca opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Iago Aspas.

82'

Sevilla zdecydowanie osiadła na laurach. Getafe nie kwapi się, aby to wykorzystać.

82'

Nie jest to najlepsza wizytówka ligi hiszpańskiej. Dużo fauli, kartke a mało goli.

78'

Freddy Hinestroza ukarany żółtą kartką.

74'

Zmianę przeprowadza również Cosmin Contra. Boisko opuszcza Rodriguez. Na murawie zameldował sie Mehdi Lacen.

73'

Druga zmiana w Sevilli: Coke schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Figueiras.

72'

Ever Banega zmienia Denisa Suareza.

71'

Krychowiak faulowany przez Diego Castro w środkowej strefie boiska.

67'

Lafita uderza głową ponad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

66'

Michel otrzymuje żółtą kartkę za kopnięcie piłki w leżącego na murawie Coke.

65'

Diego Castro otrzymał żółtą kartkę za faul na Coke.

64'

Tremoulinas leży na murawie. Ucierpiał w walce o piłkę. Faulował go Lafita.

61'

Tremoulinas bliski trafienia samobójczego!

57'

Druga zmiana w Getafe: Hinestroza za Sarabię.

57'

Schodzi z boiska Sammir, a w jego miejsce Diego Castro.

54'

Sarabia ograł kilku rywali na prawym skrzydle, wpadł w pole karne i niecelnie podał.

54'

Nico Pareja trafia prosto w ręce Guaity z rzutu wolnego.

52'

Przez dłuższą chwilę Getafe utrzymywało się przy piłce, ale nic korzystnego z tego nie wynikło.

51'

Denis Suarez fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości.

50'

Bez zmian na tę drugą połowę wyszły obie ekipy.

45'

[b]Zaczynamy drugą połowe![/b Sevilla przy piłce.

48'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Sevilla prowadzi 1:0 po bramce Bacci z rzutu karnego.

48'

Alexis także obejrzał żółtą kartkę.

47'

Carricio otrzymał żółtą kartkę na chwilę przed wykonaniem jedenastki przez Baccę. Niepotrzebnie wdał się w przepychankę z Alexisem.

45'

BACCAAAA GOOOOOL! Sevilla obejmuje prowadzenie!

43'

Guita otrzymuje żółtą kartkę. Chciał wybić piłkę, a trafił... w Krychowiaka.

43'

Krychowiak powalony w polu karnym! Będzie rzut karny!

42'

Zmarnowana szansa Sevilli. Suarez wpadł w pole karne, wycofał do Vitolo, który źle przyjął sobie piłkę, co odbiło się na uderzeniu.

40'

Krychowiak świetnie ubezpiecza swoich obrońców. Kolejny raz jego wejście wyjaśnia sytuację.

36'

Krychowiak otrzymuje żółtą kartkę, gdy próbował uwolnić się z rąk rywala... Dziwna decyzja sędziego.

36'

Guita wyciągnął piłkę, która zmierzała do bramki! Rzut rożny.

32'

Michel szarpie za koszulkę Krychowiaka, który pada na murawę! Gwizdek sędziego milczy!

32'

Carlos Bacca urwał się obrońcom, wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i... spalony. Fatalna decyzja liniowego. Nie było spalonego!

29'

Szybka akcja Sevilli, ale czujny Naldo przeczytał intencje rywali i wybił piłkę z własnego pola karnego.

25'

Escudero potężnie uderza z dystansu, ale piłka mija bramkę rywali.

22'

Długa piłka w stronę Carlosa Bacci, ale Kolumbijczyk miał bardzo trudną sytuację, aby oddać celny strzał.

18'

Arroyo fauluje Vitolo. Żółta kartka.

16'

Coraz większa przewaga gospodarzy. Bramka wisi w powietrzu.

16'

Iborra mocno uderzał na bramkę rywali, ale jego strzał został zablokowany. Próbował jeszcze powalczyć w powietrzu z bramkarzem, co się opłaciło, Guiata musiał wypiąstkować piłkę.

14'

Sarabia podciął Tremoulinasa. Rzut wolny dla Sevilli.

13'

Sergio Escudero trafił prostą nogą w dolną kończynę Bacci.

13'

Na murawie leży Carlos Bacca. Ucierpiał w zderzeniu z rywalem.

10'

Wraz z upływem czasu przewaga zarysowuje się na korzyść Sevilli.

8'

Alvaro Arroyo niecelnie dośrodkowywał w pole karne rywali.

7'

Dobry przerzut piłki do Coke zalicza Krychowiak, a następnie skrzydłowy Sevilli dośrodkowuje w pole karne. Piłka jednak nie znajduje adresata wsród gospodarzy.

5'

Krychowiak stracił piłkę w środkowej strefie boiska, ale na jego szczęście koledzy z zespołu naprawili błąd Polaka.

4'

Jak dotąd, żadna z drużyn nie odważyła się podejść wyżej bramki rywala.

19:01

Zaczynamy! Przy piłce Getafe.

19:00

Ławka rezerwowych Getafe: Rodriguez, Castro, Lago, Hinestroza, Valera, Velazquez, Jonathan.

19:00

Ławka rezerwowych Sevilli: Banega, Aspas, Figueiras, D. Soria, Deulofeu, Reyes, Navarro.

18:57

Dziś drużyna Przemysława Tytonia wygrała z Rayo Vallecano 3:2. Jak pójdzie Grzegorzowi Krychowiakowi?

18:49

Z kolei goście mają już na swoim koncie porażkę, której smaku zaznali w pierwszym pojedynku z Celtą Vigo, a później zrehabilitowali się i wygrali Almerię.

18:47

Faworytem spotkania jest rzecz jasna drużyna Grzegorza Krychowiaka, która ligowy sezon rozpoczęła od remisu u siebie z Valencią, a w meczu poprzedniej kolejki wygrała na wyjeździe z Espanyolem.