International Champions Cup. Bayern lepszy od PSG

21 lipca 2018, 18:09 | krk

W sparingowym meczu rozegranym w ramach turnieju International Champions Cup Bayern Monachium pokonał Paris Saint-Germain Bawarczycy do przerwy przegrywali jedną bramką, ale w drugiej połowie wbili paryżanom trzy gole. W spotkaniu nie wystąpił Robert Lewandowski, który do treningów ma wrócić 25 lipca.

Bayern Monachium - Paris Saint-Germain 3:1

Bramki: Martinez 60, Sanches 69, Zirkzee 78 - T. Weah 31

Bayern Monachium: Ulreich - Rafinha, Stanisic, J. Martinez, Bernat, Will, R. Sanches, Meier, Robben, Ribery, Wagner

Paris Saint-Germain: Buffon - Soh, Diarra, Rimane, Diagba, Bernede, Rabiot, N'Soki, Nkunku, Toufiqui, T. Weah

[unicode_pictographs]%F0%9F%92%AA[/unicode_pictographs] Trotz Rückstand: erstes Spiel, erster Sieg! [unicode_pictographs]%F0%9F%94%B4[/unicode_pictographs]⚪ #MiaSanMia #FCBayern #FCBPSG#ICC2018 #AudiFCBTour #VisitingFriends pic.twitter.com/U07OKxIY4p— FC Bayern München (@FCBayern) 21 lipca 2018

Polskie stadiony przed i po remoncie. Zmiany nie do poznania!

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/eb2395de-27c7-5c62-19a4-9b1881cb2075,552a2f07-2601-e674-331c-5091de71da50,embed.html[/wideo_iframe]