Chelsea LondynChelsea Londyn
95'

KONIEC!! Liverpool remisuje z Chelsea Londyn 1:1!!

93'

Ostatnia zmiana u gości. Boisko opuszcza Pedro. W jego miejsce melduje się Ruben Loftus-Cheek.

93'

GOOOLL dla Liverpoolu!! Christian Benteke strzelcem bramki! Po dośrodkowaniu w pole karne, źle do piłki wyszedł Asmir Begović i napastnik gospodarzy nie miał problemu z umieszczeniem piłki z siatce!

90'

Sędzie doliczył 3 minuty.

89'

Sheyi Ojo chwilę po wejściu miał dobrą okazję po tym jak został adresatem dośrodkowania. Jego strzał nie był jednak dokładny i piłka poleciała daleko obok prawego słupka.

88'

Juergen Klopp decyduje się na ostatnia zmianę. Z boiska schodzi Kolo Toure. Wchodzi Sheyi Ojo.

87'

Cesar Azpilicueta zostaje ukarany żółtą kartką.

85'

Dzisiejsze spotkanie ogląda na stadionie 43210 kibiców.

82'

Piłkarze Chelsea wyszli z dobrym kontratakiem i na wolne pole wychodził Tammy Abraham, jednak świetnie interweniował Kolo Toure, który przejął piłkę.

79'

Emre Can oddał strzał z dystansu. Asmir Begovic był czujny i obronił wybijając piłkę.

75'

Drugą zmianą w Liverpoolu jest zejście z boiska Adama Lallany. Na boisku melduje się Christian Benteke.

75'

Mamy także zmianę u gospodarzy. Boisko opuszcza James Milner. W jego miejsce Joe Allen.

74'

Boisko opuszcza Bertrand Traore. W jego miejsce Tammy Abraham.

73'

James Milner ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

72'

Bertrand Traore oddał bardzo groźny strzał po którym piłka zmierzała do bramki, jednak świetną interwencją popisał się Simon Mignolet.

68'

Philippe Coutinho dośrodkowuje w pole karne, ale Asmir Begovic z łatwością przechwytuje piłkę.

67'

Eden Hazard i Robert Kenedy próbowali rozegrać dwójkową akcję, jednak piłkę przejęli obrońcy Liverpoolu.

64'

Dobra akcja Chelsea, po której Bertrand Traore oddał mocny strzał. Został on jednak zablokowany.

62'

Po rzucie rożnym dobry strzał głową oddał Kolo Toure, jednak piłkę łapie bramkarz.

62'

Daniel Sturridg dostał świetne podanie od kolegi z drużyny i stanął przed szansą strzelenia gola, jednak Asmir Begovic stanął na straży i wyłapał strzał.

60'

James Milner dośrodkował w pole karne, jednak obrona gości nie miała problemów z przecięciem piłki.

57'

Zmiana u gości. Z boiska schodzi Willian. w jego miejsce melduje się Robert Kenedy.

56'

Eden Hazard oddaje bardzo groźny strzał, jednak na wysokości zadania staje Simon Mignolet, który łapie piłkę.

55'

James Milner zagrywa z rzutu wolnego, ta trafia do partnera, który uderza głową słabo i w dodatku niecelnie.

51'

Roberto Firmino oddał bardzo mocny, ale również bardzo niecelny strzał na bramkę Chelsea.

50'

Daniel Sturridge próbował z dalekiej odległości przelobować Asmira Begovicia, jednak piłka nie trafiła nawet w światło bramki.

48'

Kolo Toure fauluje rozpędzonego Edena Hazarda, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

46'

Zaczynamy II połowę. Przy piłce gospodarze!

45'

Koniec pierwszej połowy! Liverpool przegrywa z Chelsea 0:1. Wracamy za kilkanaście minut!

45'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

Emre Can zostaje ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

42'

Cesc Fabregas posyła bardzo mocny strzał zagrażając bramkarzowi. Piłka mija bramkę strasznie blisko lewego słupka!

39'

Pedro podał bardzo dobrą piłkę do Bertranda Traore. Ten miał dobrą sytuację, ponieważ do piłki wyszedł Simon Mignolet, który źle obliczył tor lotu i zostawił pustą bramkę. Napastnik Chelsea oddał techniczny strzał, jednak piłka nie trafiła w bramkę.

35'

Philippe Coutinho oddaje mocny strzał z krawędzi pola karnego. Jego niebezpieczny atak blokuje wspaniale broniąc Asmir Begovic .

34'

Piłkarze Chelsea chwycili wiatr w żagle. Próbują kolejnych ataków, chociaż nie dochodzą do sytuacji strzeleckich.

32'

GOOOLL dla Chelsea!! Eden Hazard mijał zawodników Liverpoolu jak tyczki, po czym precyzyjnym strzałem zdobył gola dla swojej drużyny!

29'

Adam Lallana próbuje technicznego strzału zza pola karnego, jednak piłkę odbija jeden z obrońców Chelsea.

27'

Pedro wykonuje ładny strzał znajdując się w polu karnym, jednak obrońcy Liverpoolu blokują piłkę.

25'

Adam Lallana dograł przed pole karne do Philippe Coutinho, jednak ten nie zdołał opanować piłki i piłkę przejęli piłkarze Chelsea.

23'

Eden Hazard oddał bardzo mocny strzał zza pola karnego. Simon Mignolet "wypluł" piłkę, jednak pierwszy dobiegł do niej Kolo Toure.

20'

Roberto Firmino wbiegł w pole karne przeciwnika, jednak chcąc ograć bramkarza wyrzucił się za bardzo bo boku i nie miał dobrej pozycji do oddania strzału.

16'

Pedro drybluje z piłką i znajduje sobie dobrą pozycję do oddania strzału, ale jego uderzenie z zostało dobrze zablokowane.

14'

Po dominacji Liverpoolu w pierwszych minutach, piłkarze Chelsea starają się stworzyć jakieś sytuacje. Gra staje się bardziej wyrównana, chociaż w dalszym ciągu groźniejsze ataki przeprowadzają gospodarze.

11'

Cesar Azpilicueta próbował rozegrania z Bertrandem Traore, jednak napastnik Chelsea został złapany w pułapkę ofsajdową.

7'

Emre Can dostaje dobre podanie w pole karne, jednak uprzedza go Asmir Begović, który wykopuje piłkę na rzut rożny.

5'

Philippe Coutinho dostaje dobre podanie w pole karne, ale jego strzał blokuje obrońca.

4'

Zawodnicy Chelsea próbują wyprowadzić szybką akcję, jednak dobrze w obronie spisuje się Alberto Moreno.

2'

John Obi Mikel fauluje przeciwnika. Liverpool ma rzut wolny, jednak zawodnik gospodarzy źle uderza piłkę i od bramki zacznie Asmir Begović.

1'

Zaczynamy! Przy piłce goście!

20:49

Piłkarze rezerwowi Chelsea: Amelia, Abraham, Kenedy, Loftus-Cheek, Palmer, Pato, Tomori

20:47

Piłkarze rezerwowi Liverpoolu: Bogdan, Allen, Benteke, Ojo, Lucas Leiva, Skrtel, Smith

20:45

Witam bardzo serdecznie. Za 15 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Liverpoolem, a Chelsea Londyn! Na relację LIVE zaprasza Mateusz Wojciechowski.