Ennes próbował swoich sił z dystansu, blokowany

Grabban sprytnie próbuje lobować Fabiańskiego, Polak czujny

80'

Zmiana w Swansea. Emnes za Barrowa

78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Cook głową pokonuje Fabiańskiego! Polski bramkarz miał pretensje, że był blokowany, ale nic one nie dały.

78'

Goooool! Cook daje prowadzenie Bournmouth!

76'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza jeden z bohaterów Max-Alain Gradel

73'

Obie ekipy kumulują siły przed ostatnim fragmentem spotkania

69'

Taylor zagrywał piłkę w pole karne, obrońcy gospodarzy radzą sobie z tym zagraniem

67'

Sigurdsson ładnie szukał podaniem Gombisa, ale Francuz znajdował się na pozycji spalonej

66'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy

64'

Islandczyk przyjął piłkę dokładnie na jedenastym metrze po podaniu Barrowa i pięknym strzałem trafił w samo okienko, Boruc nawet nie drgnął

62'

Swansea jeszcze raz wyrównuje! Sigurdsson!

59'

Pierwsza roszada w ekipie gości, na placu gry wchodzi Gombis

59'

Dośrodkowanie Ritchiego trafia w rękę Corka, sędzie wskazuje jednak na narożnik zamiast na jedenasty metr

57'

Drużyna Swansea wyraźnie oszołomiona weszła w drugą część gry

54'

Gradel nie dochodzi do długiej piłki od Surmanaa

51'

King odebrał piłkę Ferowi, zagrał klepkę z Gradelem, wbiegł w pole karne i piekielnie mocnym strzałem, przełamując ręce Fabiańskiego, dał gospodarzom prowadzenie

50'

Josh King! Mamy już 2:1

47'

W przerwie trener Howe zdecydował się na jedną zmianę, za Goslinga wszedł Kane

46'

Rozpoczynamy drugą część gry!

48'

Koniec pierwszej połowy! Kapitalny ostatni fragment w wykonaniu obydwu drużyn

45'

Tym razem Routledge przyjął piłkę i uderzył na bramkę, minimalnie niecelnie

44'

Kolejna przebojowa akcja Barrow'a, Routledge nie trafia jednak w piłkę po zagraniu Gambijczyka

42'

Barrow dostał piłkę na prawej stronie, ściął do środka po ładnym dryblingu i lewą nogą, trochę w stylu Robbena, uderzył soczyście pokonując Boruca

41'

Ależ odpowiedź Swansea! 1:1!

40'

Fabiański wybija piłkę po wrzutce z prawej strony, piłka ociera się jednak o klatkę Rangela i trafia wprost pod nogi Gradela, który precyzyjnym strzałem pakuje piłkę tuż przy słupku

38'

GOL! Gradel otwiera wynik spotkania!

35'

Faul taktyczny Goslinga, który pezerywa akcją Barrowa

33'

Gospodarze próbowali skonstruować atak pozycyjny, ale ni potrafią przebić się przez linie dejensywne Swansea

30'

Kąśliwa centra z rzutu wolnego, dobre piąśtkowanie Fabiańskiego

27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gradela i zgraniu piłki przez francisa, Afobe był bliski przejęcia piłki 5 metrów od bramki rywala

24'

Kapitalny wślizg Fernandesa stopuje drybling Kinga

21'

Cork odbiera piłkę Surmanowi, jednak jego akcja zostaje momentalnie skasowana

18'

Tym razem rzut wolny po drugiej stronie boiska, Fernandes dochodzi do pozycji strzeleckiej, jednak jego szczupak mija bramkę Boruca

16'

Kapitalna parada Fabiańskiego, piłka zmierzała tuż przy słupku!

14'

Fernandes fauluje Aktobe tuż przed linią pola karnego, będzie dobra okazja dla gospodarzy

12'

Ritchie zbiera piłkę na 25 metrze, ale jego wolej leci hen hen w niebiosa

10'

Klejna akcja lewą stroną Bournemouth, Gradel z Danielsem dobrze rozegrali sytuację 2x2, strzał Kinga po raz szybuje ponad poprzeczką

7'

Dośrodkowanie Sigurdssona nie dotarło do żadnego z partnerów

5'

Będzie rzut wolny dla Swansea po faulu Aktobe

3'

Głowka Kinga po wrzutce Gradela, Fabiański tylko odprowadził piłkę wzrokiem

15:59

Zaczynamy rywalizację na Dean Court Bournemouth

15:57

Oba zespoły walczą o utrzymanie i oba znajdują się obecnie na fali - są niepokonane od dwóch spotkań. Kto wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko? Tego jeszcze nie wiemy, ale szkoła bramkarska Legii może uśmiechać się z zadowoleniem