Niedziela, 9 listopada 2014, godz. 14:30
1 : 2
Stoke CityStoke City
1. połowa0 : 2
16:26

Niewiele dobrego można powiedzieć o dzisiejszym meczu w wykonaniu podopiecznych Mauricio Pochettino. Londyńczycy byli w tym spotkaniu stroną słabszą, mniej konkretną i ich porażka była jak najbardziej zasłużona! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

95'

Koniec! Tottenham przegrywa ze Stoke 1:2!

94'

Tottenham gra bez pomysłu. Rose faulował teraz Dioufa

92'

A teraz Lamela faulował rywala na własnej połowie boiska

90'

A teraz Shawcross faulował Rose'a na własnej połowie boiska

88'

Rzut wolny dla swojej drużyny wywalczył Ryan Shawcross

86'

Ireland oddał strzał na bramkę, ale wywalczył tylko corner

85'

Czerwona kartka dla Kyle'a Naughtona za faul na Mosesie

83'

Zmiana u gości, Ireland wchodzi za Bojana

81'

Danny Rose faulował Waltersa na prawej stronie boiska

80'

To mogło być wyrównanie! Groźnie uderzał Ryan Mason, gola jednak nie ma!

79'

Harry Kane był faulowany przez Pietersa na połowie Stoke

78'

Chadli wykorzystał podanie Danny'ego Rose'a i goście prowadzą już tylko jedną bramką. Czy dowiozą komplet oczek do samego końca?

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe, Nacer Chadli!

75'

Erik Lamela oddał strzał na bramkę, ale Begović dobrze interweniował. Rzut rożny

73'

Nzonzi zdecydował się teraz na strzał, ale nie trafił nawet w bramkę

72'

A teraz żółtko dla Kaboula, za przewinienie na Waltersie

70'

I zawodnik Tottenhamu ogląda za to żółtą kartkę

69'

Steve Sidwell był faulowany na własne połowie przez Masona

68'

Pieters już chyba czuje się lepiej, wracamy do gry

66'

Erik Pieters złapał jakąś kontuzję i mamy przerwę w grze

65'

Capoue schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Adebayor

63'

Było ciekawie! Po podaniu Fazio przed dobrą okazją stanął Caopue, który nie potrafił jej wykorzystać!

61'

Victor Moses spróbował ataku indywidualnego, ale zatrzymał go Naughton

59'

A teraz Walters był faulowany przez Kaboula na prawej stronie boiska

58'

Było blisko! Po dośrodkowaniu Lameli z rzutu wolnego, nieznacznie pomylił się Harry Kane!

57'

Cameron faulował teraz Rose'a, rzut wolny dla gospodarzy

55'

Było groźnie! Po zagraniu Mosesa strzał oddał Ryan Shawcross, który jednak nieznacznie przestrzelił!

53'

Steve Sidwell był teraz faulowany na lewej stronie boiska

51'

Mason spróbował indywidualnego ataku, ale skończył go złym podaniem do Rose'a

49'

A teraz Dembele był faulowany na połowie rywala przez Dioufa

48'

Kyle Naughton faulował na własnej połowie boiska Bojana

47'

Victor Moses oddał strzał po podaniu Sidwella, ale Lloris odbił piłkę na corner

46'

I zaczynamy drugą połowę

46'

A za Eriksena Dembele

46'

Jeszcze przed wznowieniem gry dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Za Townsenda wchodzi Lamela

15:23

Prowadzenie gości jest jak najbardziej zasłużone. Może nie utrzymują się dłużej przy piłce, ale są zdecydowanie bardziej konkretni i groźni pod bramka rywala. Na razie prowadzą 2:0, zobaczymy, jak będzie to wyglądało po przerwie.

50'

Koniec pierwszej połowy, Tottenham przegrywa ze Stoke 0:2

50'

Danny Rose zaatakował lewą stroną, ale nie zdziałał zupełnie nic. Od bramki grę wznowi Begović

48'

Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Etienn Capoue

47'

Eriksen dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to fatalnie, The Potters spokojnie wybili piłkę z własnej szesnastki

46'

Aż pięć minut doliczył arbiter do pierwszej połowy

45'

Rzut wolny mieli teraz goście, ale piłkę po dośrodkowaniu wybili obrońcy Kogutów

43'

Androd Townsend oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

42'

Ładna akcja gości, Cameron podał do Dioufa, ale ten był na spalonym

41'

Dużo chaosu mamy na boisku, żadna ze stron nie potrafi wymienić choćby kilku podań

39'

Nacer Chadli zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale wywalczył zaledwie corner

37'

Harry Kane wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie dość, że był na spalonym, to jeszcze przegrał ten pojedynek

35'

Diouf zaatakował teraz indywidualnie, ale wywalczył tylko rzut rożny

34'

I wynikła bramka! Mame Biram Diouf świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a kompletnie niepilnowany Walters wykorzystał swoją okazję!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 2:0 dla Stoke, Jonathan Walters!!

32'

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście. Zobaczymy, co z tego wyniknie

30'

Shawcross uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale przestrzelił

29'

A teraz było troszkę groźniej pod bramką gospodarzy, ale Kaboul w ostatniej chwili zatrzymał przedzierającego się N'Zonziego

28'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

26'

Niestety, druga wymuszona zmiana w drużynie Marka Hughesa. Muniesa wchodzi za Wilsona

25'

Kolejna kontuzja w ekipie gości, tym razem cierpi Wilson

24'

Danny Rose próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale zablokował go Sidwell

24'

Asmir Begović dostał żółtą kartkę za grę na czas.

22'

Mason! Ryan Mason oddał groźny strzał z dystansu, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

22'

Żółta kartka dla Camerona za taktyczny faul na Townsendzie

20'

Cameron starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale został powstrzymany przez obrońcę

18'

Harry Kane oddał strzał głową po dośrodkowaniu Eriksena z prawej strony boiska, ale nie sprawił rywalowi najmniejszego kłopotu

16'

A teraz Wilson uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka dość mocno minęła bramkę

14'

Było blisko gola! Eriksen oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale nieznacznie przestrzelił!

13'

A teraz z kolei na połowie gości faulowany był Chrstian Eriksen

11'

Townsend faulował na własnej połowie Waltersa. To będzie dobra okazja do dośrodkowania

10'

Bardsley musiał niestety opuścić boisko, w jego miejsce widzimy Camerona. Wracamy do gry

8'

Kolejna kontuzja, tym razem doznał ją Phil Bardsley, który trzyma się za pachwinę

7'

Kapitalną indywidualną akcję przeprowadził Bojan, minął kilku przeciwników i oddał strzał sprzed pola karnego, którym zaskoczył Llorisa!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bojan Krkić, 1:0 dla Stoke!

6'

Zawodnik Stoke i już chyba doszedł do siebie i wracamy do gry

5'

Mame Biram Diouf zderzył się z Llorisem i leży teraz na boisku. Niestety, być może potrzebna będzie zmiana

4'

Ależ to była okazja dla gospodarzy! Nacer Chadli świetnie zaatakował prawą stroną, wyłożył piłkę do Kane'a, ale ten nie wykorzystał idealnej okazji! Begović złapał piłkę!

2'

Chadli faulował Waltersa na połowie gości

1'

Pan Mike Jones daje znak, zaczynamy to spotkanie

14:28

Mecz poprzedza jeszcze oczywiście minuta ciszy na rzecz poległych żołnierzy

14:25

W poprzednim sezonie w meczach tych dwóch drużyn wygrywali dwukrotnie londyńczycy. U siebie 3:0, na Britannia Stadium 1:0. Jak będzie dzisiaj? Początek już za pięć minut!

14:23

Pozycja Tottenhamu w ligowej tabeli jest mocno rozczarowująca. Na tę chwilę podopieczni Mauricio Pochettino okupują dziewiątą lokatę i mają tylko dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala, który jest na miejscu 13. Koguty miały walczyć o najwyższe cele, ale tym razem się na to nie zanosi.

14:15

A teraz gości: Sorensen, Muniesa, Ireland, Arnautovic, Adam, Cameron, Ireland, Crouch

14:13

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy obu drużyn, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gospodarzy: Vorm, Dier, Vertonghen, Dembele, Lamela, Adebayor, Soldado

14:10

Witamy! Już tylko około 20 minut zostało do rozpocznie się jedno z ostatnich spotkań 11. kolejki Premier League. Naprzeciw siebie staną drużyny Tottenhamu i Stoke, a my zapraszam na relację live z ich pojedynku