Newcastle Unitednewcastle
2 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
15:41

Cóż z tego, że Chelsea oddała więcej strzałów, miała miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, a Taylor otrzymał czerwoną kartkę? Newcastle strzelił dwie bramki i dał sobie wbić tylko jedną, dzięki czemu stał się pierwszą drużyną, która w tym sezonie ograła The Blues! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

96'

KONIEC! NEWCASTLE OGRYWA CHELSEA!

96'

Filipe Luis dośrodkował z lewej strony boiska, a Drogba choć otrzymał piłkę, to oddał niecelny strzał

94'

Ivanović huknął z dystansu, ale uderzył o tyle mocno, co i niecelnie

94'

Terry! Kapitan Chelsea znalazł się w wyśmienitej sytuacji po dośrodkowaniu Ivanovicia z prawej strony, ale nie trafił nawet w bramkę!

93'

Długa piłka od Janmaata w kierunku Cisse, ale ten przegrał pojedynek z Mikelem

91'

Aż sześć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Ivanović oddał strzał głową po dośrodkowaniu Costy, ale bramkarz złapał spokojnie piłkę

90'

Filipe Luis oddał strzał z dystansu, ale znów dobrze interweniował Jak Alnwick!

89'

Jak Alnwick! Fantastyczna interwencja po strzale Costy sprzed pola karnego! Tylko rzut rożny dla Chelsea!

88'

Mikel zagrał długą piłkę do Drogby, ale piłka po jego strzale wpadła w boczną siatkę. Ewentualny gol i tak nie byłby uznany, gdyż Iworyjczyk wcześniej był na spalonym

86'

Ivanović oddał strzał głową po dośrodkowniuł z rzutu rożnego, ale bramkarz bez problemu chwycił piłkę

84'

Fabregas dośrodkował z rzutu wolnego, a błąd bramkarza wykorzystał Drogba! Alnwick zaliczył pusty przelot, a Iworyjczyk wpakował piłkę do bramki!

83'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Didier Drogba, ależ to będzie końcówka!

83'

To oczywiście wymusza zmianę w ekipie gospodarzy. Sammy Ameobi schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Mike'a Williamsona

81'

Steven Taylor taktycznie faulował Schuerrle i dostał drugą żółtą kartkę! Obrońca Newcastle wylatuje z boiska!

80'

Żółta kartka za pyskówkę dla Diego Costy

79'

Po podaniu Pereza sam na sam z bramkarzem wyszedł Sissoko. Zawodnik Newcastle zamotał się jednak trochę, ale zdołał podać jeszcze do Cisse, a Senegalczyk znów trafił do bramki!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! PAPISS CISSE, 2:0!!

77'

Słupek! Ładna akcja Chelsea, Schuerrle dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła do Hazarda, a piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka!

76'

Mikel oddał strzał z dystansu, ale mocno przestrzelił. Chwilę wcześniej po zgraniu Drogby uderzał Costa, ale on został zablokowany

75'

Fabregas dośrodkował z rzutu wolnego, jednak bramkarz Srok bez problemu chwycił piłkę

74'

Żółta kartka dla Tiote za faul na Hazardzie

74'

Ładna akcja Sissoko i Cisse, ale zagranie piętką tego drugiego było minimalnie niedokładne. Przy piłce już goście

73'

A teraz Costa starał się dośrodkowywać z prawej strony boiska, ale i on wywalczył tylko rzut rożny

73'

Ivanović bardzo dobrze dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale Janmaat wybił piłkę na corner

71'

A teraz Filipe Luis dośrodkował z lewej strony, ale Coloccini spokojnie wybił piłkę

70'

Eden Hazard dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Newcastle wybili piłkę

68'

Drogba spróbował dłuższego zagrania do Williana, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki gospodarze

67'

A Didier Drogba Williana

66'

Filipe Luis zmienia Cesara Azpilicuete

65'

Schuerrle dośrodkował z prawej strony boiska, ale Niemiec wywalczył tylko rzut rożny

64'

Żółta kartka dla Schuerrle za faul na Colbacku w środkowej strefie boiska

63'

Taylor niepewnie interweniował po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale trzeci (!) bramkarz Newcastle znów zdołał złapać piłkę

62'

Andre Schuerrle oddał strzał z dystansu, ale Alnwick spokojnie złapał piłkę

61'

Pierwsza zmiana w ekipie gości, Andre Schuerrle zmienia Oscara

60'

To powinna być bramka! Colback dośrodkował z rzutu rożnego, a po małej przebitce piłka trafiła do Sissoko, który przestrzelił z paru metrów od bramki!

59'

Cisse oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłkę przyjął na siebie Cahill

58'

Sissoko ładnie poprowadził piłkę z środka, zagrał na lewą stronę do Ameobiego, a jego dośrodkowanie na bramkę zamienił wprowadzony z ławki Cisse! Jak odpowie Chelsea?

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 1:0 dla gospodarzy, Papiss Cisse!

57'

Było blisko gola! Fabregas świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale będący na wyśmienitej pozycji Mikel przestrzelił głową!

56'

Żółta kartka dla Stevena Taylora, za taktyczny faul na Willianie

55'

Podeszli pod pole karne gości piłkarze Newcastle, ale popisali się serią niedokładnych zagrań. Ostatecznie piłkę wybił Mikel

54'

Newcastle - ChelseaNewcastle - Chelsea

53'

Cisse wchodzi na boisko za Cabelle

52'

Długo, spokojnie piłkę rozgrywają goście. Zobaczymy, co z tego wyniknie

50'

Indywidualna akcja Hazarda, ale Belga powstrzymał Colback. Aut dla Chelsea

49'

Terry oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale kapitan Chelsea nie trafił w bramkę

48'

Hazard dośrodkował z prawej strony boiska, a Taylor wybił piłkę na rzut rożny

48'

Fabregas dośrodkował z rzutu wolnego, a Alnwick pewnie wypiąstkował piłkę

48'

Żółta kartka dla Sissoko za faul na Azpilicuecie

47'

Eden Hazard ładnie zagrał teraz piłkę z lewej strony w pole karne, ale jeden z obrońców Newcastle wybił piłkę

46'

I teraz goście zaczynają drugą połowę

46'

Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę u gospodarzy. Rob Elliot doznał kontuzji pachwiny przy jednym z wykopów piłki i w jego miejsce widzimy Jaka Alnwicka

14:34

Za nami naprawdę ciekawa pierwsza połowa. Na początku przewagę mieli goście, którzy mogli szybko objąć prowadzanie, jednak byli oni nieskuteczni. Później Sroki też zaczęły dochodzić do głosu i mecz nam się wyrównał, ale niestety, goli nie było nam dane oglądać. Miejmy nadzieję, że to tylko na razie

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

Oscar! Na strzał przewrotką zdecydował się Brazylijczyka, ale piłka minęła bramkę

44'

Hazard dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Newcastle zdołali wybić piłkę

42'

Sissoko faulowany w środkowej strefie boiska przez Fabregasa

41'

Willian oddał strzał sprzed pola karnego, ale bramkarz Newcastle nie miał z tym żadnego problemu

40'

Dummett faulował na własnej połowie Diego Coste

39'

Janmaat dośrodkował z prawej strony boiska, ale Ivanović wybił piłkę z własnej szesnastki

37'

Jack Colback oddał potężny strzał sprzed pola karnego, ale piłka minęła bramkę gości

35'

Colback dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy gości spokojnie wybili piłkę

34'

Mikel faulował na własnej połowie Sissoko

33'

Brakuje dokładności jednym i drugim. Teraz w prosty sposób piłkę stracił Chelsea

32'

To mogła być bramka! Ładna akcja gospodarzy, Perez zagrał prostopadłą piłkę do Colbacka, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Courtois

30'

Perez zaatakował lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, ale stamtąd piłkę wybił Terry

28'

Ivanović starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany

27'

Próba ataku środkiem pola w wykonaniu gospodarzy, ale tam zatrzymany został Janmaat

26'

Kolejny strzał Costy, tym razem z dystansu, jednak niecelny

25'

Diego Costa oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale bramkarz gospodarzy spokojnie złapał piłkę

24'

Kolejna szybka kontra gości, jednak tym razem skończona pozycją spaloną Oscara

22'

Willian dośrodkował z prawej strony boiska, ale z pola karnego wybili piłkę gospodarze. Po chwili sprzed szesnastki uderzał Fabregas, ale wywalczył on tylko rzut rożny

21'

Próba dłuższego podania od Oscara do Williana, ale niedokładna. Od bramki grę wznowią Sroki

19'

Willian! Brazylijczyk znów bardzo groźnie uderzał sprzed pola karnego i znów minimalnie się pomylił!

18'

A teraz z kolei długo swoją akcję budują gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

17'

Sammy Ameobi dośrodkował z lewej strony boiska, ale świetnie powstrzymał go Ivanović

16'

Gary Cahill uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale przestrzelił i to wyraźnie

15'

Willian dośrodkował z prawej strony, ale Costa który oddał strzał na bramkę, mocno się pomylił

14'

Eden Hazard! Świetna indywidualna akcja, Belg minął kilku rywali i zdecydował się na strzał z okolic 16. metra, ale nie trafił w bramkę

13'

Janmaat dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale Courtois spokojnie złapał pikę

12'

Próba prostopadłego podania od Fabregasa do Williana, ale niedokładna. Piłkę złapał bramkarz

12'

The Blues wrócili do spokojnego, długiego rozgrywania akcji

10'

Willian! Dobry strzał sprzed pola karnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę!

9'

Ivanović dośrodkował z prawej strony boiska, ale będący w polu karnym Diego Costa nie zdołał opanować piłki

8'

Spokojnie, długo wymieniają podania goście, ale robią to głównie w środkowej strefie boiska

7'

A teraz Cabella faulował na połowie Chelsea Azpilicuete

6'

Lewą stroną spróbował zaatakować Perez, ale tam spokojnie zatrzymał go Cahill

4'

Ivanović dośrodkował z prawej strony boiska, a Coloccini wespół z Elliotem spokojnie sobie poradzili

3'

Dość spokojny początek z obu stron, choć teraz Cabella był faulowany na połowie Chelsea przez Mikela

1'

Pan Martin Atkinson daje znak, zaczynamy!

13:41

Piłkarze obu zespołów już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

13:34

Faworytem tego spotkania jest oczywiście Chelsea, ale Newcastle wygrało dwa ostatnie mecze z The Blues przed własną publicznością. Czy Srokom uda się przedłużyć świetną serię?

13:33

Ławka gospodarzy: Alnwick, Anite, Cisse, Haidara, Riviere, Williamson, Gouffran

13:32

Ławka gości: Cech, Drogba, Luis, Ramires, Remy, Schuerrle, Zouma

13:31

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Krzysztof Rosłoński

13:28

Witamy! Zdążyliście się stęsknić za Premier League? Proszę bardzo, po dwóch dniach przerwy przed nami kolejna seria gier! Na początek zapraszamy na relację live z pojedynku Newcastle - Chelsea