Manchester Unitedmanchester united
2 : 0
SunderlandSunderland
94'

Koniec spotkania! 2:0 na Old Trafford, pewna wygrana United jednak wywalczona dopiero po stracie jednego z rywali. Ogromna dominacja na boisku i po raz kolejny nieprzekonująca skuteczność.

94'

Pantilimon bez wybitnego zagrożenia wybija piłkę na rożny. Widać, że Rumun się pogodził z wynikiem.

92'

Fellaini, broni Pantilimon! Dobija Valencia, znów broni bramkarz, piłka odbija się od Herrery i wpada do siatki, Hiszpan jednak na spalonym i gol nieuznany!

90'

3 minuty jeszcze przed 21 zawodnikami na boisku.

88'

Valencia strzelał prosto w obrońcę przed nim.

88'

Fellaini wparował w pole karne do podania Rojo, jednak tylko lub aż korner.

86'

I może kapitan Manchesteru odpocząć - Mata zmienia go na boisku.

85'

Januzaj, wybija Pantilimon, Rooney dobija, goooooool!!

84'

Wrzutka Januzaja, dobrze wybija O'Shea, potem jednak Herrera niecelnie rozrzuca akcję z powrotem do Januzaja.

83'

Januzaj poczuł krew - wpadł w pole karne i zamiast podawać, uderzał prawą nogą. Niecelnie.

82'

Rojo wybija piłkę na połowę przeciwnika, tam z szansą kontry Blind, ale nie udało mu się perfekcyjnie skleić futbolówki.

81'

Zmiana - Fletcher za Johnsona.

80'

Żółta dla van Aanholta za wślizg w Januzaja.

80'

Blind uderza zza pola karnego, piłkę paruje Pantilimon, jednak po chwili łapie ją między nogi. Rojo nie odpuścił i wślizgiem chciał wykonać dobitkę. Doprowadziło to do lekkiego spięcia między dżentelmenami.

79'

Ależ zamieszali Valencia i Januzaj po prawej stronie pola karnego. Ostatecznie tylko korner.

76'

Uderzał... tzn. odbił piłkę głową Smalling. Bardzo powolne i zarazem niecelne to było.

75'

9 korner dla United.

75'

Herrera w pole karne do Januzaja, tam jednak wzorowo strąca piłkę van Aanholt.

73'

Fellaini tym razem uderza nogą, ale posyła piłkę w drugą strefę miejsc siedzących.

72'

Rooney uderzał, jednak złapał piłkę Pantilimon.

71'

Januzaj strzela z ostrego kąta, ale Pantilimon paruje na aut.

70'

Sunderland z kontrą.

70'

Januzaj zamienia dośrodkowanie na woleja prawą nogą, jednak tym razem trafia w plecy defensora.

69'

United znów atakuje, mają jednego rywala mniej.

68'

Schodzi również Defoe, za niego Graham.

68'

Schodzi z asystą Falcao, za niego ten od długich piłek - Fellaini!

66'

Rooney potężnie w dolny, lewy róg. Nie myli Pantilimona, ale szans również mu nie daje!

66'

Do karnego podchodzi Rooney!

66'

Kuriozalna sytuacja! O'Shea faulował, Brown dostaje czerwień. Interweniują koledzy z Sunderlandu, to samo robią... koledzy z Manchesteru! Sędzia konsultuje się z technicznym, jednak decyzji nie zmienia!

65'

Karny dla Manchesteru! Falcao świetnie przyjmuje piłkę w polu karnym, składa się do strzału, ale powala go O'Shea na spółę z Wesem Brownem! Jest czerwień, ale dla kogo?

63'

United notorycznie przy piłce. Posiadanie rzędu 75% dla gospodarzy. Fellaini gotowy do wejścia - to w skrócie przebieg meczu.

62'

Rooney dorzuca, piłka wybita na 16. metr, tam dobija Januzaj z woleja, ale obok bramki.

61'

Valencia wystartował w pole karne, mijał kilku zawodników, ale każdy dołożył nogę do postępującej utraty równowagi Ekwadorczyka. Ten w końcu upadł, a sędzia słusznie gwizdnął wolny.

59'

Cattermole świetnie blokuje długie podanie do Rooneya i zapobiega kontrze United.

58'

Blind fauluje Jordi Gomeza przed polem karnym United. Szansa z dośrodkowania lub strzału dla Sunderlandu.

56'

Pantilimon pewnie wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

56'

Rozgrzewa się Fellaini, więc możemy niedługo spodziewać się standardowej taktyki United na ostatnie minuty meczu.

55'

Sędzia odgwizduje faul, będąc... plecami do akcji! Niesamowita wszechstronność Rogera Easta.

54'

Wielkie nieporozumienie Younga z Rojo, do którego poszła piłka na obieg, tymczasem Argentyńczyk został za plecami kolegi.

52'

Blind fauluje Gomeza. Wcześniej Falcao marnuje okazję na zagrożenie bramki Pantilimona.

51'

Ładna, dwójkowa akcja Rooneya i Blinda, w końcu jednak zbierają piłkę defensorzy.

49'

Smalling posłał potężną wkrętę w pole karne, tam nie poradził sobie z uderzeniem głową Falcao, a dobitka Rojo poleciała w trybuny.

48'

Kolejny korner z prawej strony dla United.

48'

Young i Januzaj zmienili się stronami na skrzydłach.

47'

Od razu korner dla United po akcji Januzaja. Nieudana jednak wrzutka.

46'

I zaczynamy drugą połowę!

46'

Mamy pierwszą zmianę. Adnan Januzaj otrzymuje pierwsze instrukcje od Ryana Giggsa i otrzymuje mowę motywacyjną od Andersa Lindegaarda, po czym wchodzi za di Marię.

47'

Mamy koniec pierwszej połowy. 0:0, dominacja na boisku United, jednak wciąż niemoc strzelecka.

47'

I Valencia ukarany żółtą kartką za kiepską interwencję w Adama Johnsona.

46'

Ależ niesamowicie zepsuł kontrę United di Maria! Mogła być bramka do szatni!

46'

Minuta doliczonego czasu.

46'

Wickham posyła piłkę w pole karne, jednak tam Rojo dobrze czyści zagrożenie.

43'

Spalony Larssona, szybka kontra United, ale Rooney kiepsko podawał.

41'

Fantastycznie Young zwiódł obrońców, ale jego dogranie w pole karne nie znalazło żadnego z kolegów.

40'

Zaatakował Evans, ale jego strzał poleciał prosto w obrońcę, po chwili próbował Herrera i Rooney, ale zrobiło się zbyt tłoczno. Goście z autu, ale znowu United przy piłce.

38'

Rooney i bramkarz wynosi piłkę nad poprzeczkę. Korner.

38'

Faulowany Herrera na 20. metrze przed bramką Pantilimona.

34'

Young! Niewiele obok bramki.

34'

Sunderland próbował zaatakować bramkę rywali, ale dobrze poradzili sobie z akcją obrońcy. United wraca do posiadania piłki.

33'

Di Maria wrzuca w pole karne, jednak piłka mija głowę Rooneya, a nie nadąża za akcją Young.

30'

Di Maria z wolnego. Standardowo, niecelnie.

30'

Di Maria nie mógł się zdecydować co zrobić z piłką, odbił ostatecznie w lewo, a Cattermole spóźnił się przez to z interwencją. Żółta dla tego pana.

28'

Tym razem Anglik wrzucał krócej, jednak piłka przeleciała obok wszystkich zgromadzonych w polu karnym.

28'

Van Aanholt blokuje akcję di Marii, rożny dla gospodarzy.

26'

YOUNG!! Ależ O'Shea fenomenalnie ratuje wślizgiem uderzenie skrzydłowego United!! Dobitka głową Herrery niestety niecelna!

26'

Piękna wrzutka z lewej strony do Wickhama, ten był przed obrońcą, ale nie zgrał się z futbolówką, efektem czego uderzył głową w górę, a resztę opanował już de Gea.

24'

Sunderland odzyskuje piłkę i próbuje skonstruować ofensywną akcję.

23'

Young wykonuje z prawej strony, ale zdecydowanie za mocno.

22'

Korner dla United.

22'

Leży na murawie Angel di Maria po starciu z van Aanholtem.

21'

Podanie na prawą stronę do Johnsona, ten schodzi do środka i tak długo zwleka z uderzeniem, że w końcu traci piłkę.

20'

Kontra Sunderlandu.

18'

United powróciło do konstruowania akcji.

17'

Defoe uderza na bramkę, ale pewnie łapie de Gea. Natomiast 3-osobowa defensywa United prezentuje wielkie dziury.

16'

Ostra walka o piłkę na 20 metrze przed bramką Pantilimona, wygrana ostatecznie przez zawodników Sunderlandu.

14'

Di Maria z dośrodkowaniem. Zgadnijcie gdzie poleciała piłka?

13'

Manchester pewnie dominuje z piłką na przedpolu rywala.

12'

Di Maria głęboko w pole karne, ale świetnie wygarnia to obrońca! Dobija Young, ale nieznacznie nad poprzeczką!

12'

Faulowany Herrera na połowie rywala.

9'

United z problemami, nie mogą gospodarze wyjść ze swojej połowy.

7'

Teraz Defoe zakręcił zza pola karnego, ale włożył w to zbyt wiele siły!

6'

Rusza Wickham na środek pola karnego, może podawać na czystą pozycję do Defoe, ale decyduje się strzelać i górą de Gea! Tylko rożny.

6'

Rusza prawą stronę Valencia i di Maria, ale Argentyńczyk gubi piłkę.

4'

Di Maria z rzutu rożnego do Rooneya, ten jednak obok słupka.

3'

Korner dla Czerwonych Diabłów.

2'

United szybko zdobywa piłkę.

1'

Goście przy piłce, mamy pierwszy gwizdek i startujemy!

15:58

Według przedmeczowej grafiki... mamy 3-5-2 w drużynie United! Sunderland bez wielki rewelacji - 4-3-3 ze skutecznym Jermainem Defoe na środku.

15:55

Zawodnicy już wychodzą na boisko, do startu niespełna 5 minut.

15:53

Czas powoli rozsiąść się w fotelu i przygotować na, mamy nadzieję, emocje jakie powinny nam dostarczyć drużyny na Old Trafford. Pytanie najważniejsze przed meczem to formacja, jaką zdecyduje się grać dziś Louis van Gaal. 4-4-2 czy 4-3-3?

15:23

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Manchesteru United z Sunderlandem. Zanim jednak rozpoczniemy emocje na Old Trafford, zapraszam na ostatnie 10 minut spotkania WHU z Crystal Palace, gdzie dzieje się naprawdę wiele!