Kolejna akcja Sancheza, ale nieudany strzał. Blisko Chilijczyk powodzenia.

Lee Mason doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Oezil próbował dryblingiem wejść w pole karne rywala. Nic z tego.

Wilshere pada, ale sędzia nie użył gwizdka. Twarda, męska gra z obu stron.

86'

Walcott w miejsce Girouda.

85'

Kolejny atak Kanonierów. Najpierw strzał Bellerina, poprawił Wilshere, a na koniec próbował Sanchez. Bezskutecznie.

84'

Strzał Cazorli pewnie wybroniony przez Harpera.

81'

Quinn schodzi, za niego Jelavić. Czy Chorwat odwróci losy meczu?

81'

Oezil wywalczył rzut rożny.

80'

Brady źle dośrodkował. Nie siedzi mu dziś piłka na nodze.

79'

Jelavić przygotowany do wejścia na boisko.

77'

Łatwa strata Coquelina, ale nie wynikło z tego nic groźnego, bo Mertesacker był na posterunku.

76'

Arsenal naciera, jednak Giroud niedokładnie.

73'

Meyler wraca na murawę z podbitym okiem.

72'

Sanchez z wolnego, lecz tym razem wprost w mur, bez fartownego rykoszetu.

71'

Gracz Hull zalał się krwią.

70'

Wilshere faulowany tuż przed linią pola karnego. Wcześniej na murawę powalony przez Kościelnego został Meyler, lecz Mason nie przerwał gry.

70'

Arsenal próbuje uspokoić grę, Hull nie może nawet powąchać piłki.

68'

Zmiana w ekipie Kanonierów. Za Ramseya na murawie pojawia się Jack Wilshere.

65'

Robertson za Aluko. Wahadłowy obrońca za napastnika przy stanie 1-3?

65'

Kolejna efektowna kombinacja Arsenalu, ale Sanchez pomylił się znacząco.

64'

Sanchez blisko hat-tricka! Dawson w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego pod bramką Chilijczyka.

63'

Najwyżej wyskoczył Mertesacker, ale odegrał niecelnie. Od bramki Harper.

63'

Cazorla dośrodkował w pole karne, a McShane wybił na korner.

62'

Przycisnęły Tygrysy...

61'

Kolejna okazja Hull! Znowuż dośrodkowanie El-Mohammady'ego, lecz główka McShane'a wysoko ponad poprzeczką.

59'

Teraz ostra interwencja Coquelina. Sędzia wykazał się jednak sporą łaskawością i nie pokazał Francuzowi kartki.

22:15

58'

Wcześniej Meylera ostro wszedł w nogi Laurenta Kościelnego, ale arbiter nie dopatrzył się faulu. Czy popełnił błąd?

58'

Quinn dopadł do dośrodkowania El-Mohammady'ego i wpakował piłkę do bramki. Ospina był bezradny!

56'

GOOOOL!

57'

Ramsey z powietrza, ale tylko w boczną siatkę. Trudna sytuacja, ale Walijczyk spróbował swoich sił.

53'

Bellerin w nierównym i przegranym pojedynku z dwoma rywalami.

53'

Arsenal stara się uspokoić grę i ze spokojem rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

51'

Dużo fauli od początku drugiej części gry. Tym razem przepisy przekroczył Aluko.

49'

Bellerin zabiegł drogę Brady'emu, lecz sędzia Mason nie dopatrzył się przewinienia.

48'

Meyler akcentuje swoją obecność na boisku faulem. Powalony Bellerin.

46'

Meyler od początku drugiej połowy zmienia Livermore'a.

46'

Początek drugiej części gry, czekamy na kolejne gole!

21:48

Czy w drugiej połowie gracze Kanonierów będą kontynuować swój trening strzelecki? Wracamy za 15 minut!

21:47

21:47

Kibice zgromadzeni na stadionie na liczbę bramek narzekać nie mogę, ale na grę w defensywie swoich ulubieńców już jak najbardziej. Arsenal przedziera się pod bramkę Harpera bez większych problemów.

47'

Koniec pierwszej połowy na KC Stadium.

46'

Kolejne prostopadłe zagranie, tym razem Ramseya, do Alexisa, a ten tym razem zdecydował się mijać Harpera. Chilijczyk z łatwością wyprzedził bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki.

45'

Do dwóch razy sztuka! ALEXIS!

45'

Doskonałe prostopadłe podanie Cazorli, ale podcinkę Sanchez świetnie wyczuł Harper.

44'

Sanchez sam na sam z Harperem! Pojedynek wygrywa golkiper Tygrysów!

44'

Efektowna kombinacja Kanonierów. Ramsey - Sanchez - Oezil, wszystko na jeden kontakt. Strzał Niemca jednak był za słaby, aby zaskoczyć Harpera.

43'

N'Doye znowuż złapany na spalonym. Senegalczyk nie wyczuwa dziś linii tworzonej przez defensorów gości.

40'

Akcja El-Mohammady'ego. Egipcjanin wpadł w pole karne, lecz płaskim podaniem nie znalazł żadnego z kolegów. Groźne są jednak ataki Hull.

39'

N'Doye znalazł się na niezłej pozycji, ale i tak był na spalonym. Przy okazji Senegalczyk i tak fatalnie spudłował.

37'

N'Doye dobrze się urwał Bellerinowi, lecz jego dogranie zewnętrzną częścią stopy nie dotarło do celu.

35'

Następne dośrodkowanie Brady'ego. Niezła parabola lotu, ale żaden z kolegów nie był w miejscu, w którym spadła piłka.

34'

Tygrysy w krytycznej sytuacji. Czy dadzą radę się podnieść?

33'

Kolejny rykoszet. Długa piłka Cazorli do Aarona Ramseya, ten świetnie opanował piłkę i uderzył na bramkę. Futbolówka odbiła się od nóg próbującego interweniować Brady'ego i kompletnie zaskoczyła Harpera.

33'

GOOOOOL!

32'

Atak Brady'ego lewą flanką, lecz centra niedokładna. Arsenal ponownie w posiadaniu futbolówki.

30'

N'Doye sfaulował szarżującego Ramseya. Żółty kartonik dla Senegalczyka.

28'

Uderzał Alexis Sanchez, piłka odbiła się od muru i kompletnie zmyliła Harpera. 1-0 dla gości!

28'

GOOOOOOOL!

27'

Alexis Sanchez powalony tuż przed polem karnym. Faul Livermore'a.

26'

Ramsey wraca na murawę, ale wyraźnie utyka. Czy Walijczyk dotrwa do ostatniego gwizdka?

24'

Do rozgrzewki ruszył Jack Wilshere.

23'

Żółtko dla Jake'a Livermore'a.

23'

Ramsey leży na ziemi z grymasem bólu. Urazu Walijczyk doznał po starciu z Huddlestone'm.

23'

Groźnie pod bramką Kanonierów! Dośrodkowanie Brady'ego i Aluko dostał piłkę na 5 metrze. Jednak zamiast strzelać, ten zdecydował się zgrywać, a w tym wszystkim połapał się Mertesacker.

22'

Po pierwszy minutach, kiedy to z impetem ruszyli Kanonierzy, do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

20'

N'Doye zdecydował się na lobowanie wysuniętego Ospiny. Pomysł niezły, ale wykonanie - fatalne.

19'

Quinn główkował w polu karnym The Gunners, ale jednocześnie pokazał, że nie jest to jego najlepsza strona. Aut bramkowy.

18'

Błyskawiczna kontra gości, jednak w zagraniu Coquelina zabrakło celności.

17'

Centra Brady'ego wybita przez Coquelina.

17'

Quinn wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego. Przewinienie spóźnionego Mertesackera.

16'

Oezil efektownym zagraniem piętką szukał w polu karnym rywala Bellerina, ale młody Hiszpan nie odczytał intencji niemieckiego rozgrywającego.

21:15

14'

Dwójkowa akcja Aluko i N'Doye zakończyła się na Mertesackerze, który okazał się skałą nie do przejścia.

13'

Harper broni groźny strzał Sancheza zza pola karnego! Świetnie urwał się defensorom Chilijczyk i uderzał w krótki róg bramki, jednak golkiper gospodarzy stanął na wysokości zadania.

12'

El-Mohammady szukał miękkim dośrodkowaniem napastników Hull w polu karnym, jednak nieskutecznie. Kolejna dobra interwencja Ospiny.

10'

Bardzo głęboko broni ekipa Bruce'a.

9'

Dośrodkowanie Bellerina uderzyło w piętę Huddlestone'a, lecz na szczęście dla Anglika, Harper z łatwością wyłapał futbolówkę.

9'

W środku pola faulowany dryblujący Giroud.

7'

Przy interwencji bramkarza ucierpiał Coquelin, który jest teraz opatrywany poza linią boczną boiska.

7'

Rzut wolny dla Hull w okolicach środka boiska, lecz Ospina tym razem piąstkowaniem uratował swój zespół przez utratą bramki.

5'

Długa piłka na przedpole Arsenalu i Ospina zażegnał zagrożenie zagraniem głową. Dobrym zagraniem zza polem karnym popisał się golkiper Kanonierów.

4'

Coquelin prostopadłym podaniem szukał Girouda, lecz między oboma Francuzami zabrakło zrozumienia.

3'

Livermore próbował prostopadłym zagraniem uruchomić N'Doye, lecz Senegalczyk spalił.

2'

Centra Monreala, ale Ramsey nie dał rady skierować piłki w światło bramki.

1'

Arsenal zaczyna w swoim stylu, długo utrzymując się przy piłce.

1'

Od środka zaczęli gracze Arsenalu, ruszamy!

20:56

Już za chwilę ruszamy, piłkarze obu drużyn na murawie!

20:46

Dziś jednak liczby, mimo ostatnich dwóch zwycięstw Tygrysów, jednoznacznie świadczą na korzyść londyńczyków. Zespół Wengera wygrał 4 ostatnie wyjazdowe spotkania, a z Hull nie przegrał żadnego z ostatnich 9 meczów.

20:45

Ostatni mecz ligowy obu zespołów zakończył się sensacyjnym remisem, a ekipa Steve'a Bruce'a był wówczas równorzędnym rywalem dla Kanonierów.

20:29

W zespole Arsene'a Wengera brakuje Danny'ego Welbecka, który ma problemy z kolanem.

20:28

Zmiennicy w ekipie Kanonierów: Szczęsny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Wilshere, Rosicky, Walcott

20:28

Po kontuzji do drużyny wraca Nikica Jelavić i w drugiej połowie z pewnością może okazać się sporym wzmocnieniem siły ofensywnej Tygrysów.

20:27

Ławka rezerwowych gospodarzy: McGregor, Rosenior, Bruce, Robertson, Meyler, Hernández, Jelavić