Manchester CityManchester City
22:42

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net

22:39

Statystyki: Strzały celne 7:3 dla City Posiadanie piłki: 72:28 na rzecz gości, którzy wyraźnie przeważali w tym spotkaniu, ale brakowało im skuteczności

94'

Koniec spotkania. Londyńczycy cieszą się z remisu.

92'

Za Remy'ego na murawie melduje się Bobby Zamora

92'

I dwie zmiany taktyczne u Londyńczyków. Schodzi Mbia, w jego miejsce pojawia się Faurlin,

90'

4 minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz

88'

Pierwsze zmiana u gospodarzy. Park wchodzi na plac gry za Granero

87'

Teraz Sinclair, w pierwszym kontakcie z piłką minął dwóch rywali, potem się przewrócił, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki

86'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Roberto Mancini. W miejsce Milnera, wchodzi Scott Sinclair

84'

Żółta kartka dla kapitana gości. Faul taktyczny

82'

Świetna okazja dla City. Po ziemi dośrodkował Dżeko i z pierwszej piłki strzelał Silva, ale Hiszpan trafił prosto w Julio Cesara

79'

Z wolnego strzelał Granero, ale piłka powędrowała wysoko w trybuny

77'

Na ok. 20 metrze przed własną bramką fauluje Barry

75'

Dobra okazja dla QPR. Remy, po kontakcie z Lescottem się przewraca, ale sędzia nie użył gwizdka.

73'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Plac gry opuszcza Carlos Tevez, a w jego miejsce pojawia się Jack Rodwell

69'

Kolejna dobra okazja dla wicelidera Premiership. Po ziemii strzelał Silva, ale pewnie łapie piłkę Julio Cesar

66'

Niezła akcja "The CItizens". Długie podanie od Milnera do Dżeko. Anglik podaje jednak za mocno i rezerwowy City nie dochodzi do piłki

63'

Pierwsza żółta kartka dla piłkarza City. Barry ukarany za dyskusje z arbitrem

62'

Dobra okazja gospodarzy. Remy z linii pola karnego uderza w boczną siatkę

58'

A tymczasem rzut wolny dla City. Żółtą kartką ukarany Esteban Granero

56'

Pierwsza zmaina w drużynie gości. Wchodzi Dżeko, za Nasriego

52'

Rzut wolny dla City. Onuoha objął w pół Aguero. Dośrodkowywał Nasri, ale gospodarze szybko zażegnują niebezpieczeństwo

48'

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian

47'

QPR - Manchester City

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu

46'

Koniec pierwszej części spotkania

43'

W międzyczasie Mbia fauluje Clichego, i zostaje ukarany żółtą kartką

42'

Dobry strzał z 16 metrów, Barrego, ale dobrze broni Cesar

38'

Świetna akcja gospodarzy. Po rzucie rożnym, piłkę wybija Derry. Na indywidualną akcję zdecydował się Taarabt, ale przegrał pojedynek sam na sam z Hartem

35'

Kolejna akcja gości. Strzelał, z narożnika pola karnego Silva. Piłka odbiła się od obrońcy QPR i pewnie złapał ją Julio Cesar.

32'

Dobra okazja dla City. Z daleka strzelał Milner. Piłka odbiła się od jednego z gospodarzy. Dopadł do niej Aguero i wpakował do siatki. Argentyńczyk był jednak na wyraźnym spalonym

27'

Teraz chwila dominacji QPR. Próbują akcji z kontry, ale wszystko kasuje defensywa City

27'

Próbuje odpowiadać QPR. Świetne podanie do Remy'ego. Ten strzela, piłka jeszcze rykoszetem odbija się od obrońcy i rożny dla Queens Park

23'

Uderzał teraz Javi Garcia z okolic koła środkowego, ale piłka przelatuje obok słupka

21'

Świetna okazja dla City. Spod linii końcowej dośrodkowuje Silva. Zabaleta szczupakiem strzela w poprzeczkę, jego strzał dobijał jeszcze Barry, ale uderzył niecelnie

19'

Jeszcze jeden róg i jeszcze raz niepewnie Cesar. QPR zamknięte na własnej połowie

17'

Dośrodkowanie z rożnego wybija Nelsen

16'

Dobra okazja Aguero. Świetnie zgubił obrońców, ale wywalczył tylko rzut rożny

14'

City cały czas w natarciu. Z wolnego strzelał Milner, ale piłka odbija się od muru

12'

Dobra sytuacja "The Citizens". Milner strzelał, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy QPR, ale wpadła prosto do koszyczka Julio Cesara

9'

Rożny dla City, Wrzucał Silva, głębokie dośrodkowanie, piłkę źle, na 7 metr wypiąstkował Cesar, i z woleja nad bramką uderzył Lescott

6'

Pierwsza groźniejsza akcja City. Dośrodkowywał Nasri, ale piłkę głową wybija Onuoha

5'

Spotykają się ze sobą zespoły z dwóch biegunów w tabeli. QPR jest ostatnie, natomiast City plasuje sięna 2 pozycji. Żadna z ekip, w przypadku zwycięstwa nie poprawi swojego miejsca.

2'

Sędzią dzisiejszego spotkania jest 51 - letni Phil Dowd. Prowadzi 16 spotkanie w Premier League w tym sezonie

1'

Piłkarze już na boisku i rozpoczynamy spotkanie

20:36

Rezerwowi Manchesteru City: Costel Pantilimon, Aleksandar Kolarov, Matija Nastasic, Karim Rekik, Scott Sinclair, Jack Rodwell i Edin Dzeko.

20:35

Rezerwowi QPR: Robert Green , Brian Murphy, Tal Ben Haim, Park Ji-Sung, Alejandro Damian Faurlin, Bobby Zamora i Jay Bothroyd.

20:30

Witamy w relacji z meczu 24. kolejki Premier League, w którym QPR będzie podejmować Manchester City. Zostańcie z nami, emocji nie zabraknie!