Piotr Zieliński huknął nie do obrony. Zobacz pięknego gola Polaka!

3 kwietnia 2019, 21:23 | DW

Piotr Zieliński strzelił fantastycznego gola w meczu z Empoli. Jego Napoli przegrywało jedną bramką, ale tuż przed przerwą Polak wziął sprawy w swoje ręce i potężnym strzałem z dystansu wyrównał. Piłkę na 25. metr dogrywał mu Arkadiusz Milik, który od razu po strzale pobiegł pogratulować koledze z drużyny. Azzurri przegrali ostatecznie 1:2. Zobacz pięknego gola Piotra Zielińskiego w meczu z Empoli.

Piotr Zieliński huknął nie do obrony. Zobacz pięknego gola

Piotr Zieliński z golem, Arkadiusz Milik z asystą

Piotr Zieliński wrócił do pierwszego składu Napoli po tym, jak musiał pauzować za nadmiernąl liczbę żółtych kartek. Reprezentant Polski był głodny gry i odważnie próbował strzałów z dystanstu od początku spotkania. W 8. minucie strzelił zza pola karnego, lecz bramkarz był na posterunku.

Po 20 minutach drużyna Empoli wyszła na prowadzenie. Rykoszet od Zielińskiego zaskoczył Alexa Mereta i Napoli musiało odrabiać stratę w meczu z jedną z najsłabszych drużyn Serie A.

Tuż przed przerwą Zieliński otrzymał piłkę od Arkadiusza Milika i huknął nie do obrony. Zobacz gola Piotra Zieliński w meczu z Empoli:
MAMMA MIA! POCISK ZIELIŃSKIEGO! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%B1[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B1[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%98%B1[/unicode_pictographs] CUDO!!! [unicode_pictographs]%F0%9F%98%8D[/unicode_pictographs]Asystował - @arekmilik9! [unicode_pictographs]%F0%9F%87%B5[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B1[/unicode_pictographs] #włoskarobota [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AE[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B9[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/7wCTZ0ugy5— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 3 kwietnia 2019

Empoli wygrało ostatecznie 2:1, po tym jak w 52. minucie bramkarza pokonał Giovanni Di Lorenzo. Poprzez porażkę "polskiej" drużyny, Juventus może świętować mistrzostwo Włoch już za dwie kolejki.

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

[xlink]1aef2c57-c716-6d65-af91-4e43eccfb6e3,777a6548-3f71-19b2-f455-407862df3e6d[/xlink]