Koniec meczu! Po szalonym widowisku Jagiellonia wygrała 3:2.

I jeszcze Sarmiento. Nie ma natomiast Vagnera. Sędzia doliczył cztery minuty.

Wszedł też Skrzypczak za Imaza.

89'

Nie ma Sacka, jest Stojinović.

88'

Co za akcja zmienników Jagiellonii. Nguiamba dograł na wolne pole, Villar wykorzystał okazję, strzelając między nogami Kikolskiego. 3:2!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Villar na 3:2 dla Jagiellonii!!

87'

87'

Znakomite wyjście Kikolskiego. Uprzedził rywala, natomiast Imaz nie zdecydował się na lobowanie, gdy była okazja do poprawki.

85'

Peeeeeeglow! Fatalnie kończy akcję na 3:2. Uderzył wyraźnie obok. Ależ gra po wejściu Leandro!

83'

Grzesik... Przyjął, uderzył, ale obok.

81'

Widownia skanduje przydomek legendy: Leo, Leo, Leo!

79'

Abramowicz ratuje Jagiellonię! Rocha chce hat-tricka. Co za ożywienie na trybunach!

78'

A było tak: zamieszanie w polu karnym, Rossi odgrywa, Rocha lekkim strzałem pokonuje Abramowicza. Snajper Radomiaka ma w tym sezonie już cztery gole. Jest liderem strzelców Ekstraklasy!

77'

GOOOOOOOOOOOOOL! No i stało się! Rocha na 2:2 dla Radomiaka!

75'

Abramowicz przenosi rękoma piłkę po strzale Cichockiego. Wrzucał mu z wolnego Jordao.

73'

Ależ szczęście ma Jagiellonia. Zablokowany strzał Cichockiego spod linii końcowej.

72'

Sacek utyka, tymczasem Moutinho wybija na róg.

71'

Schodzi też Marczuk, za niego Villar.

71'

Schodzi Kubicki, wchodzi Nguiamba.

70'

Radomiak stale atakuje. Jagiellonia w opałach. Będzie chyba podwójna zmiana.

68'

NIE MA GOLA NA 2:2! Co za okazja na wyrównanie. Piłka mija długi słupek. Uderzał Vagner, który łapie się za głowę.

64'

Rocha! Trafia w Diegueza! Jeszcze dobitka Leandro tuż nad poprzeczką. Ależ się dzieje. Mistrz Polski w tarapatach. Świetnie dogrywa Grzesik.

63'

Wchodzi Pululu, schodzi Diaby-Fadiga.

62'

Główka Rochy - wyraźnie obok bramki.

57'

Tymczasem sytuacja przeniosła się w drugie pole karne! Diaby-Fadiga z bliska główkuje obok słupka.

57'

Co za kocioł w szesnastce Jagi. VAR rozpatruje potencjalną rękę. A na boisku gramy dalej.

56'

Co za okazja na wyrównanie! Grzesik do Rochy, który nie sięgnął piłki w polu karnym. Blisko!

55'

Na ofsajdzie złapany także Hansen.

53'

Jęk zawody na trybunach. Peglow zagrywa źle. Jest zresztą spalony.

52'

radomiak

52'

Napastnik Radomiaka podbiegł wolno, uderzył lekko, ale piłka i tak wpadła, bo Abramowicz zdążył się rzucić w lewą stronę.

52'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Rocha na 1:2 dla Radomiaka! Trzecie trafienie w tym sezonie.

49'

Trwa analiza VAR. Może bramkarz Jagi dostanie nie żółtą, lecz czerwoną kartkę?

49'

Abramowicz dostaje kartkę za wślizg w Peglowa! Szansa dla Radomiaka na złapanie kontaktu.

48'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!!!

47'

Nie ma nawet strzału po stałym fragmencie Radomiaka. Do wrzutki wyskoczył Cichocki. Za nisko.

46'

Od środka drugą połowę rozpoczęła Jagiellonia.

46'

I jeszcze za Wolskiego wchodzi Leandro. Od razu dostał opaskę kapitana od Rossiego.

46'

Luizao za Jordao.

46'

Piłkarze wrócili na murawę. Za chwilę wznowienie gry. Będą zmiany w Radomiaku?

46'

Oba gole Kubickiego na jednym nagraniu:

45'

Koniec pierwszej odsłony. Nieśmiałe gwizdy żegnają piłkarzy Radomiaka. Jagiellonia wygrywa po golach Kubickiego!

43'

Radomiak znów prędko starał się odgryźć i znów nici.

41'

Co tutaj się dzieje! Kubicki znowu z dystansu, z jeszcze większej odległości i znowu trafia! Mocny, fantastyczny strzał przy lewym słupku. Bramkarz bez szans.

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kubicki na 2:0!!!!!!!!!

40'

Radomiak próbował odpowiedzieć, ale źle dograł piłkę.

37'

Tak strzelił Kubicki:

37'

Na trybunach "futbolowy tata" Kubickiego, trener Piotr Stokowiec.

35'

Siedemnasty metr, przyjęcie prawą nogą i strzał z prawej! Kubicki od poprzeczki trafił do siatki.

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Kubicki na 1:0 dla Jagiellonii. Przepiękne uderzenie!

32'

Rossi... Tylko boczna siatka po próbie stopera.

31'

Peglow ładnie ruszył, potem zwolnił i fatalnie zagrał w kierunku Vagnera, który nie miał prawa dobiec do tak zagranej piłki.

29'

radomiak

27'

Kibice Radomiaka rozbawieni rozegraniem rzutu wolnego przez Jagiellonię. Piłka obiła ogrodzenie na placu budowy, czyli za bramką, gdzie powstaje jedna z dwóch nowych trybun.

25'

Diaby-Fadiga cierpi na murawie. Rywal zatrzymał jego kontrę. Z faulem? Sędzia uważa, że nie. Z powtórek wynika co innego.

23'

Dzieje się też w drugiej szesnastce. Tym razem to Rossi zatrzymał strzał.

22'

Mnóstwo pracy mają defensorzy Jagiellonii. Przed chwilą dobrze interweniował Dieguez.

21'

Najlepsza sytuacja dla Jagiellonii! Po szybkiej akcji i zagraniu Marczuka to Imaz nieczysto kopnął. Nie ma nawet celnego uderzenia.

18'

Sacek świetnie uprzedza Rochę w powietrzu! Dwumetrowiec już szukał gola głową.

17'

Hansen dostał podanie za plecy w polu karnym. Poślizgnął się, próbował szybko podnieść, ale nie dał rady.

15'

Grzesik urwał się na lewej flance, ale piłka opuściła boisko.

14'

radomiak

12'

Tymczasem pod polem karnym Radomiaka piłkę zgubił Hansen.

11'

- Jest dziś strasznie duszno, parno - ocenia pogodę komentator Wojciech Jagoda.

11'

- Ręce precz od krzyża - napisali na transparencie kibice Radomiaka.

8'

Dużo się dzieje. Teraz Grzesik kopnął z powietrza obok lewego słupka. Radomiak w natarciu.

8'

Jeszcze jeden strzał - po kornerze. Kibice sugerują zagranie ręką.

7'

Najlepsza okazja w meczu! Moutinho zblokował strzał Rossiego. Zamiast gola jest więc tylko rzut rożny.

5'

Wzmaga się doping. Natomiast na boisku panuje już spokój.

3'

Radomiak od razu miał rzut rożny, po którym z kontrą ruszyła Jagiellonia. Marczuk psuje sytuację czterech na trzech! Kiepsko dryblował pod polem karnym.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze. Gramy!

17:27

"Być tam, gdzie Radomiak gra!" - krzyknęli fani. Radomiak na zielono, Jagiellonia na żółto-czerwono.

17:27

Kibice śpiewają piosenkę Lady Pank: "Zawsze tam gdzie ty". Oczywiście przerobioną na klubową wersję hymnu.

17:25

W Radomiu pochmurno i bardzo ciepło. Termometry wskazują prawie 30 stopni Celsjusza.

17:24

Trwa jeszcze zraszanie murawy w Radomiu. Sporo wolnych miejsc na widowni.

17:12

- Nene odniósł lekki uraz na Litwie. To przypadkowa, ale bolesna sprawa. Nie chcieliśmy narażać go na pogłębienie kontuzji. Zrobimy wszystko, by był w środę gotowy na rewanż z Poniewieżem - powiedział trener Adrian Siemieniec w rozmowie z reporterem Canal+ Sport.

17:04

radomiak

16:19

W Jagiellonii szansę dostają tacy zmiennicy jak stoper Haliti, środkowy pomocnik Kubicki czy napastnik Diaby-Fadiga.

16:18

jagiellonia

16:15

W jedenastce gości brakuje Nene.

16:14

Na inaugurację sezonu w PKO Ekstraklasie Radomiak wygrał z beniaminkiem, GKS Katowice 2:1. Jagiellonia u siebie pokonała Puszczę Niepołomice, zwyciężając 2:1.

16:14

Taki skład wystawił trener Radomiaka:

radomiak

16:13

Bilety na mecz wyprzedały się wczoraj. To oznacza, że na stadionie zasiądzie ponad 8 tys. widzów.

16:13

Do Radomia zawitał dzisiaj mistrz Polski. Jagiellonia ma w nogach o jedno spotkanie więcej. W tygodniu rozbiła swojego rywala w eliminacjach Ligi Mistrzów, wygrywając na Litwie aż 4:0.