• Rafał Wolski 3 (Luis Machado - 3)
  • Vagner Dias 2
  • Leonardo Rocha 3 (Jardel - 3)
95'

KONIEC MECZU. Radomiak zremisował po golu bramkarza! Dziękujemy za miło spędzony czas na stadionie w Krakowie przy Kaluży!

93'

Kobylak ze znakomitą interwencją! Bramkarz wyrasta na bohatera. Zapewnił wyrównujące trafienia, a teraz w sytuacji sam na sam nie pęka!

75'

Donis wszedł Jordao zszedł

90'

Pięć minut doliczonych!

86'

Leandro z Radomiaka wszedł, zszedł Semedo

81'

Hajda schodzi, Thiago wchodzi

65'

Tomalski za Poczobuta!

65'

Konrad Stępień pojawił się na boisku!

64'

Luis Machado za Rafała Wolskiego!

66'

GOOOOOL!!!!!

COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!! GABRIEL KOBYLAK Z WŁASNEJ POŁOWY WŁADOWAŁ BRAMKĘ NA 1:1!

61'

CZERWONA KARTKA!

Tomasz Kwiatkowski ostatecznie podjął jedyną słuszną decyzję. Piłkarz Radomiaka wszedł bez pardonu w nogi obrońcy Puszczy i zasłużona kara. Drużyna Kędziorka ma problem!

60'

A jednak! Tomasz Kwiatkowski postanowił sam obejrzeć i zweryfikować czy Vagner Dias faulował na czerwoną kartkę Hajdę!

59'

Leży na boisku Wojciech Hajda, który został trafiony przez Vagnera. Kwiatkowski nie dał żółtej kartki jednak!

57'

Atak pozycyjny Radomiaka na połowie Puszczy

55'

I kolejna szansa po wrzucie z autu. Teraz Piotr Mroziński przeniósł piłkę nad poprzeczką. Kobylak odetchnął z ulgą!

54'

Ostatecznie Radomiak tym razem poradził sobie, lecz znowu Puszcza będzie zaczynała od autu. Oj kuszą los przyjezdni, oj kuszą...

53'

Kolejny wrzut z autu. Wojciech Hajda bierze rozbieg...

51'

Bardzo dobra akcja Radomiaka. Wolski do Semedo, a ten zagrał do środka, do Vagnera, który jednak mocno przestrzelił. Szkoda bo to była bardzooo dobra okazja.

50'

Od bramki Kobylak. Radomiak buduje atak pozycyjny

48'

Rafał Wolski ukarany żółtą kartką! Nieprzepisowe zagranie

48'

Vusković dlugie podanie. Puszcza przejmuje piłkę

46'

Jan Grzesik za Jakubika!

46'

Zmiany w Radomiaku: Jardel za kontuzjowanego Rochę

47'

Strata Puszczy, Radomiak od bramki

46'

Sołowiej zszedł, wszedł Wojcinowicz

46'

Puszcza rozpoczęła drugą połowę!

13:36

Piłkarze wyszli na drugą odsłonę poniedziałkowego starcia!

13:35

A tak padła bramka dla Puszczy Niepołomice. I nie - jak wstępnie napisaliśmy głową - tylko po precyzyjnym płaskim uderzeniu Roman Jakuba wcisnął futbolówkę do siatki. Szybko się poprawiamy!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Obie drużyny walczą o każdą piłkę, ale na razie tylko Puszcza potrafiła zmieścić ją między słupki Kobylaka. Czekamy na drugą część!

45'

Leonardo Rocha leży na boisku i opuści plac gry na noszach po walce o futbołówkę. Brawa dla Portugalczyka w geście wsparcia od kibiców zebranych na stadionie. Dramat piłkarza.

45'

Leonardo Rocha świetnie wyskoczył do piłki, ale Zych z łatwością złapał piłkę. Napastnik gości zbyt słabo uderzył!

45'

Dwie minuty doliczone przez Tomasza Kwiatkowskiego!

44'

Kolejny rzut rożny dla Radomiaka. Zych złapał piłkę

43'

Świetna próba Radomiaka! Oliwier Zych musiał się wyciągnąć jak struna przy strzale gości. Będzie rzut rożny!

42'

Akcja Puszczy przerwana, Radomiak od bramki

40'

Mało mamy z gry, więcej z kopania się po kostkach

39'

Kontra Radomiaka, ale Wolski stracił piłkę

38'

Vusković dużo ryzykował. Kolejny faul. Puszcza z rzutem wolnym

37'

Aut dla Puszczy

36'

No i znowu jeden z piłkarzy leży. Łukasz Sołowiej cierpi na boisku

35'

Oliwier Zych łapie piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo!

33'

Niedokładne zagranie Craciuna i rzut rożny dla Radomiaka

30'

Zych z problemami, ale poradził sobie z centrą!

29'

Dużo w tym meczu brutalności. Teraz Wolski poszkodowany i Radomiak będzie miał rzut wolny pod bramką Puszczy

28'

Jakubik ostro potraktował Zapolnika, ale sędzia Kwiatkowski kartki nie dał...

27'

Jednak przesadził i kontra Puszczy

26'

Rzut wolny dla Radomiaka. Rafał Wolski będzie chciał dobrze dośrodkować

25'

Żółtka kartka dla Vuskovicia! Młoda gwiazda Tottenhamu wjechała w nogi piłkarza gospodarzy

24'

Nic z tych rzeczy. Zablokowane dośrodkowanie

24'

Rzut wolny na połowie Radomiaka dla Puszczy. Będzie okazja na dośrodkowanie i postraszenie Kobylaka

21'

Leżą Wolski i Majchrzak na boisku. Kozieniczanin faulował i Puszcza z piłką w ostateczności

20'

Kolejne sporne starcie i od wolnego gospodarze. Długie zagranie Zycha!

19'

Aut dla Puszczy na wysokości swojego pola karnego

18'

Leonardo Rocha spróbował strzału z dystansu, ale minimalnie obok bramki! Zych rozpocznie grę

17'

Atak pozycyjny w wykonaniu drużyny Macieja Kędziorka

15'

Dobra interwencja Oliwiera Zycha. Pewnie młodzian złapał piłkę

14'

Żółta kartka dla Rossiego! Brutalne wejście w zawodnika Puszczy

12'

Szybka wymiana podań Radomiaka na połowie Puszczy. Obrońcy musieli reagować

11'

Podcięty Poczobut i rzut wolny dla Puszczy!

10'

Radomiak wycofał piłkę do bramkarza. Budowa ataku od podstaw

9'

Gospodarze stracili piłkę. Kolejny aut dla gości

8'

Próba szybkiego ataku Radomiaka. Strata i od autu z drugiej strony Puszcza

6'

Artur Craciun traci piłkę i Radomiak od autu

5'

Radomiak buduje atak pozycyjny

4'

GOOOOOOL!!!!

Po rzucie rożnym piłka została wybita na aut. Wojciech Hajda posłał znakomitą piłkę do Romana Jakuby i piłkarz, który parę chwil wcześniej cierpiał teraz się cieszy po strzale głową!

4'

Pierwsze celne uderzenie Kamila Zapolnika! Rzut rożny dla Puszczy

4'

Jakuba wrócił na boisko. Puszcza sunie z atakiem

3'

Zderzenie Jakubika z Romanem Jakubą. Ukrainiec leży na boisku i zwija się z bólu. Medycy na boisku!

2'

Puszcza odzyskuje piłkę

1'

Piłkarze Radomiaka rozpoczęli poniedziałkowe starcie!

12:28

Piłkarze już na boisku!

12:20

Za dziesięć minut piłkarze pojawią się na boisku i rozpoczniemy poniedziałkowy spektakl!

12:10

Mecz Puszcza - Radomiak w 26. kolejce poprowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. System VAR będą obsługiwać Damian Sylwestrzak oraz Radosław Siejka. Pomagać sędziemu głównemu mają w poniedziałkowym spotkaniu asystenci w postaci Marcina Lisowskiego oraz Damiana Rokosza.

12:05

W ostatnim meczu bezpośrednim między tymi drużynami padł bramkowy remis 1:1. Bramki w tym spotkaniu zdobywali wówczas Łukasz Sołowiej oraz Pedro Henrique.

12:04

Oto zestawienie przyjezdnych z Radomia na mecz mecz z Puszczą!

12:04

Natomiast jeśli chodzi o Radomiak Radom to "Zieloni" fatalnie rozpoczęli rundę wiosenną. Podopieczni Macieja Kędziorka polegli w Krakowie z Cracovią 0:6 i w następnych meczach tylko dwa razy wygrali ze Stalą Mielec (2:1) oraz Piastem Gliwice (3:2). W ostatniej kolejce ekipa z województwa mazowieckiego przed przerwą reprezentacyjną poległa z liderującą Jagiellonią u siebie 0:2 po golach Mateusza Skrzypczaka oraz Kaana Caliskanera.

12:03

Oto skład gospodarzy z Niepołomic na mecz 26. kolejki!

12:03

Piłkarze Tomasza Tułacza jako najlepszy z tegorocznych beniaminków znajdują się na ostatnim miejscu zagrożonym spadkiem z najwyższej klasy rozgrywkowej. Niżej znajdują się takie drużyny jak Ruch Chorzów oraz ŁKS Łódź. Przed przerwą na reprezentację "Żubry" sprawiły nie lada sensację remisując bezbramkowo z wiceliderem ligi - Śląskiem Wrocław.

12:00

Witamy serdecznie! To nie Prima Apriis. Zaczynamy zmagania PKO Ekstraklasy podczas wielkanocnej kolejki w lany poniedziałek! Na sam start przeniesiemy się do Krakowa, gdzie Puszcza Niepołomice zmierzy się z Radomiakiem Radom.