5 : 2
Motor LublinMotor Lublin
1. połowa2 : 1
94'

KONIEC MECZU! 5:2 dla Legii! Motor walczył, ale ostatecznie. z Warszawy wraca na tarczy, bez punktów

93'

Jean Pierre Nsame z debiutancką bramką w PKO Ekstraklasie. Asystował Ryoya Morishita, który wystawił mu na pustą bramkę. Ten przytomnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali

91'

GOOOOOOOOOOOL!!!! 5:2 dla Legiii!!!!

90'

Doliczono trzy minuty

90'

Napastnik Motoru Lublin pięknie huknął na bramkę Tobiasza, ten bezradny nie mógł w żaden sposób zareagować i beniaminek nie składa broni w końcówce

89'

GOOOOOOL DLA MOTORU!!!!

77'

Ruben Vinagre w 77. minucie zszedł, wszedł w jego miejsce Kacper Chodyna

87'

Próba N'Diaye, za prosta dla Kacpra Tobiasza

83'

Gooool....a nie ma! Nsame znalazł się na minimalnym ofsajdzie po dograniu z lewej strony i koronkowej akcji swoich kolegów. Sędzia Kos trafienia nie uznał!

79'

Rafał Augustyniak ukarany kartką

80'

Spróbował uderzenia w światło bramki, lecz obrońcy na posterunku

79'

Kolejny stały fragment gry. Piotr Ceglarz podszedł do rzutu wolnego

78'

Tobiasz wyszedł do piłki i poradził sobie z zagrożeniem

77'

Rzut rożny dla Motoru

70'

Luquinhas zszedł, wszedł Morishita

73'

Motor się broni, Legia z autem pod polem karnym rywali

64'

W Motorze również zmiana: Simon za Mraza

72'

Zmiany w Legii: Pekhart zszedł, wszedł Jean Pierre Nsame

71'

Bartosz Kapustka zabrał się z piłką i znowu ze swojej magicznej lewej nogi zrobił pożytek. Skrzydłowy uderzył ciut wyżej w porównaniu do gola z pierwszej połowy. Brkić bezradny, Legia prowadzi 4:1!!!!!

68'

GOOOOOOOOOOL!!!! 4:1 DLA LEGIII!!!!!!!!

65'

Legia rozgrywa swój atak pozycyjny

64'

Rudol schodzi, Bartos pojawił się na boisku

56'

Ceglarz ukarany kartonikiem również za protesty

53'

Żółta kartka dla Vinagre za dyskusje z arbitrem

61'

Wolski niedokładnie w pole karne, Tobiasz łapie piłkę

58'

Kolejna zmiana: Celhaka w miejsce Goncalvesa

61'

Luquinhas zabrał się z piłką, ale został powstrzymany przez obrońców Motoru. Kolejny rzut rożny!

59'

Rzut rożny dla Legii, strzał głową nad bramką i Brkić rozpoczyna grę

58'

Strzelec gola zmieniony, Alfarela schodzi, Gual wchodzi

54'

Legia przejmuje piłkę na połowie Motoru, lecz szybko ją traci. Kontra beniaminka

53'

Legia z kolejną szansą. Luquinhas do Alfareli, a ten trafił jedynie w prawe obramowanie bramki golkipera Motoru. Gola i tak by nie było, sędzia Kos dopatrzył się przewinienia

49'

Strzelcem swojego pierwszego trafienia napastnik Migouel Alfarela. Kombinacyjna akcja Wojskowych, po sprytnym podaniu Jana Ziółkowskiego i chłodnej głowy Francuza, który zwodem minął bramkarza Motoru i do pustej zmieścił piłkę w siatce!

51'

Piłka na połowie Legii, Motor w rozegraniu

46'

Na początku połowy pojawił się również Filip Wójcik zmieniając byłego Legionistę, Pawła Stolarskiego!

50'

Długa piłka na pole karne Legii, Motor atakuje

48'

GOOOOOOOL!!!!! 3:1 dla Legii!!!!

47'

Legia odzyskuje piłkę, Pekhart do Luquinhasa w polu karnym i strzał Brazylijczyka zablokowany. Rzut rożny!

46'

Zmiany w przerwie. Pojawił się debiutant z przeszłością w Barcelonie - Sergi Samper gra pierwszy mecz w barwach Motoru! Zmienił Mathieu Scaleta.

46'

ZACZYNAMY! Drugą połowę rozpoczęli goście z Lublina!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Motorem 2:1.

45'

Do pierwszej połowy doliczono co najmniej 5 minut.

45'

Sebastian Rudol z żółtą kartką.

43'

Końcówka pierwszej połowy. Legia chciałaby jeszcze podwyższyć prowadzenie.

40'

Mbaye N'Diaye ukarany żółtą kartką.

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Paweł Wszołek daje prowadzenie Legii Warszawa!

35'

Jest drugi w tym meczu rzut karny dla Legii!

34'

Sędziowie rozpatrują kolejny rzut karny dla Legii.

33'

Zakotłowało się w polu karnym Motoru. Tym razem skutecznie interweniował Ivan Brkić.

31'

Bartosz Kapustka oddał nienajlepszy strzał z dystansu, ale fatalny błąd popełnił Ivan Brkić i wpuścił piłkę do bramki.

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Kapustka doprowadza do wyrównania!!!

27'

Legia stara się rozgrywać piłkę w środku pola.

25'

Bartosz Kapustka potężnie huknął z dystansu, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.

24'

Mocno zakotłowało się w polu karnym Legii, piłka trafiła w słupek!

22'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego.

21'

Paweł Wszołek pokusił się o strzał, ale piłka odbita od rywala wyszła na rzut rożny.

19'

Legia ma spore problemy w środku pola. Agresja przyjezdnych działa na zawodników warszawian.

16'

Ivan Brkić broni rzut karny wykonywany przez Tomasa Pekharta!

15'

Sędziowie z VAR zdecydowali, że to jest jednak rzut karny dla Legii! Przewinienie miało miejsce w polu karnym.

12'

Legia wywalczyła rzut wolny tuż przed polem karnym gości.

10'

Bartosz Wolski świetnie dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Sebastiana Rudola, a ten precyzyjnym uderzeniem - otworzył wynik meczu.

9'

9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sebastian Rudol daje prowadzenie Motorowi!!!

9'

Mbaye N'Diaye znalazł się w znakomitej sytuacji, ale uderzył wprost w Kacpra Tobiasza!

8'

Zakotłowało się pod bramką Motoru, ale Ivan Brkić skutecznie interweniował.

7'

Szybki kontratak Legii, ale w decydującym momencie skutecznie interweniował Filip Luberecki.

6'

Motor wciąż naciska bramkę Legii. Dobry początek meczu w wykonaniu beniaminka.

4'

Claude Goncalves ukarany żółtą kartką.

2'

Motor ruszył do ataku. Beniaminek próbuje zaskoczyć Wojskowych.

14:53

Zaczynamy mecz przy Łazienkowskiej!

14:50

14:49

Początek meczu opóźni się o kilka minut z powodu rac odpalonych przez fanów Wojskowych.

14:45

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu przy Łazienkowskiej. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

14:30

Goncalo Feio w przedmeczowym wywiadzie poinformował, że brak Blaza Kramera w kadrze meczowej jest spowodowany ewentualnym transferem słoweńskiego snajpera.

14:25

Arbitrem głównym spotkania Legia Warszawa - Motor Lublin będzie Damian Kos z Wejherowa. Na liniach pomagać mu będą Bartosz Heinig i Dariusz Bohonos, natomiast sędzią technicznym będzie Filip Kaliszewski. System VAR obsługiwać będą Paweł Malec oraz Sebastian Jarzębak.

14:20

Tylko raz te drużyny mierzyły się w oficjalnym meczu. W grudniu 2021 roku los skojarzył Motor Lublin z Legią Warszawa w 1/8 finału Pucharu Polski. Wtedy Wojskowi wygrali na wyjeździe 2:1 po trafieniach Luquinhasa i Szymona Włodarczyka, chociaż do przerwy to Motor prowadził po golu Michała Fidziukiewicza, który aktualnie występuje w Wieczystej Kraków.

14:15

Natomiast oto zestawienie Motoru Lublin:

14:10

Tak prezentuje się skład Legii Warszawa:

14:05

Natomiast Motor Lublin zremisował trzy ostatnie mecze ligowe. Beniaminek PKO Ekstraklasy urwał punkty Koronie Kielce, GKS-owi Katowice i Puszczy Niepołomice. Dzisiaj w Warszawie o kolejny punkt będzie jednak niezwykle trudno.

14:00

Legioniści w ubiegły czwartek zapewnili sobie grę na jesień w Lidze Konferencji. Wojskowi wygrali oba mecze z kosowską FC Dritą i czeka ją kolejna fantastyczna przygoda na arenie międzynarodowej. Natomiast w lidze dwa ostatnie mecze Legii Warszawa to remis ze Śląskiem Wrocław 1:1 i efektowne zwycięstwo 4:1 z Radomiakiem Radom.

13:58

Arena dzisiejszej rywalizacji prezentuje się imponująco!

13:55

Witamy serdecznie! W drugim niedzielnym meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa zmierzy się przy Łazienkowskiej z Motorem Lublin. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.