Piątek, 29 lipca 2022, godz. 20:30
Cracoviacracovia
3 : 0
97'

Koniec spotkania. Kapitalny występ Cracovii, którzy inkasują 3 punkty zdobywając 3 bramki. Drużyna Jacka Zielińskiego po golach Rakoczego, Makucha i Kallmana pokonuje Legię Warszawa.

95'

Na trybunach słychać głośne: "LEGŁA WARSZAWA".

93'

GOOOOOL! 3:0 dla Pasów. Piłkę do bramki posyła Kallman.

92'

Legia blisko gola kontaktowego! Minimalnie niecelnie Rosołek z najbliższej odległości. Strzał napastnika nad poprzeczką.

90'

Piłkarze zagrają o 6 minut dłużej.

90'

Legia wciąż napiera, ale Cracovia nie daje im wysoko podejść. Pęka w złości trener gości, Kosta Runjaic, który wrzeszczy przy linii.

88'

Obrońca Cracovii, David Jablonsky obejrzał żółtą kartkę.

87'

Popis na skrzydle Takuto Oshimy! Ruletka i dogranie na nos do Otara Kakabadze. Gruzin wprost w bramkarza Legii.

85'

Legia jest bezradna. Każda akcja kończy się na przejęciu piłkarzy Pasów.

84'

Świetna okazja Otara Kakabadze. Zejście do środka ze skrzydła i uderzenie na bramkę. Strzał sparował na rożny Tobiasz.

83'

Kolejna zmiana w drużynie przyjezdnych. Z boiska zbiega Slisz, w jego miejsce Kharatin.

82'

Ukarany za brutalne wejście piłkarz gości, Lirim Kastrati.

80'

Jacek Zieliński "dokłada" kolejnego obrońcę. Wchodzi Siplak w miejsce Makucha.

80'

Zmiany w drużynie Pasów. Schodzi Myszor, wchodzi Knap.

79'

13 128 - tylu kibiców zasiadło podczas dzisiejszego spotkania!

78'

Kolejna zmiana w drużynie "Wojskowych". Schodzi Wszołek, w jego miejsce Kastrati.

78'

Kosta Runjaic szuka szans na odwrócenie wyniku w rezerwowych. Na boisku melduje się Baku, schodzi Kapustka.

76'

Legia przy piłce, a Cracovia szuka szans w przejęciu. Bliski tego był Makuch, ale wypuścił futbolówkę za daleko.

73'

Ależ mógł się zameldować! Efektowna próba Kallmana. Nie trafił w piłkę głową z idealnej sytuacji.

72'

Żegnany brawami Michał Rakoczy schodzi z murawy. Strzelca gola na 1:0 zmienia Benjamin Kallman.

70'

Strzał Bartosza Kapustki w środek nie sprawił wielu problemów. Były piłkarz Pasów zdaje się najaktywniejszym zawodnikiem gości.

69'

Świetne zagranie prostopadłe do Michała Rakoczego. Młodzieżowiec w sytuacji sam na sam, jednak w górze chorągiewka sędziego bocznego.

68'

Dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka ląduje w rękach Karola Niemczyckiego. Pasy rozpoczną od bramki.

67'

Legia zamknięta na własnej połowie. Cracovia cały czas w posiadaniu.

66'

Efektowny rajd Patryka Makucha na skrzydle. Cracovia wywalczyła rzut rożny.

64'

Żółty kartonik dla Takuto Oshimy po faulu na Bartoszu Sliszu.

63'

Groźna akcja Legii. Wszołek wycofuje piłkę do Muciego i Albańczyk posyła strzał obok słupka. Cracovia nabiera oddech.

61'

Na korektę zdecydował się również trener Legii, Kosta Runjaic. Schodzi Pich, wchodzi Muci.

60'

Pierwsza korekta w drużynie Pasów. Schodzi Loshaj, wchodzi Oshima.

59'

Trybuny cały czas żyją! Kibice Cracovii dopingują z całych sił swoją drużynę.

58'

Żółtą kartką napomniany obrońca Pasów, Jakub Jugas. Kara za atak jednego z piłkarzy Legii.

55'

Próba Rosołka z ostrego kąta. Strzał z łatwością broni Niemczycki.

52'

Ukarany również kapitan Legii, Josue.

52'

Zamieszanie i przepychanka przed wykonanym rzutem karnym. Arbiter wyciągnął kartonik.

51'

GOOOOOOL! 2:0 dla Cracovii i pierwszy gol Patryka Makucha w barwach Pasów!

49'

Arbiter wskazał na 11 metr. Nieprzepisowe zagranie ręką w polu karnym. Do piłki podchodzi Patryk Makuch.

47'

Możliwie zagranie ręką piłkarza Legii we własnym polu karnym. Sędzia wskazał na VAR. Będzie analiza.

45'

Rozpoczynamy drugie czterdzieści pięć minut. Cracovia przy piłce.

48'

Pierwsza połowa za nami. Jeden gol ale wiele emocji. Zapraszamy na przerwę.

48'

Leży na murawie Makuch po zderzeniu z Jędrzejczykiem. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez poważnego urazu.

47'

Ciekawe uderzenie Jablonskiego. Piłka w ostatniej chwili skozłowała i Tobiasz miał nie lada problem z interewncją.

45'

Sędzia Damian Kos doliczył 4 minuty do pierwszej części spotkania.

45'

Słupek. Cracovia może odetchnąć z ulgą. Groźna akcja zakończona niecelnym strzałem nad bramkę. Wcześniej obramowanie bramki obij jeden z obrońców Cracovii przy interwencji.

44'

Każde zagranie gości do przodu wiąże się z przejęciem Cracovii. Bardzo dobrze wyglądają podopieczni Jacka Zielińskiego.

43'

Inteligentne zagranie Pestki pod faul. Cracovia zyskuje minuty i wybija Legię z rytmu.

42'

Mało ruchu jest w grze Legii. Josue stara się rozprowadzać piłkę, ale partnerzy nie pokazują mu się do gry.

40'

Cracovia niesiona dopingiem tworzy kolejne ataki. Legioniści przyglądają się rywalom.

37'

Ten gol wisiał w powietrzu - szybkie rozprowadzenie piłki na skrzydło, dogranie po ziemi i wykończenie z dużym spokojem młodzieżowca, który rozpoczął atak.

37'

GOOOOOL! Cracovia 1, Legia 0. Bramkę zdobył Michał Rakoczy!

36'

Legioniści wywalczyli rzut rożny. Przed piłką ustawiony Kapustka.

35'

Na murawie leży Rosołek i słyszymy gwizdek sędziego. Kibice Cracovii mają inne zdanie, co do interpretacji.

34'

Wyłuskanie piłki Pawłowi Wszołkowi w polu karnym Cracovii. Brawa dla Kamila Pestki.

32'

Legia dłużej przy piłce. Kilkanaście podań wymienionych przed polem karnym gospodarzy.

30'

Uderzenie Myszora niecelne, ale zaskoczył wszystkich. Strzał z 25 metra.

29'

Cracovia próbuje z prawej strony.

28'

"Walka" między kibicami trwa. Przyśpiewki z obu stron nie ustają!

26'

Dośrodkowanie Roberta Picha wprost w ręce Karola Niemczyckiego. Bramkarz Cracovii czujny.

25'

Niezły strzał Otara Kakabadze. Strzał w środek nie sprawił Kacprowi Tobiaszowi problemu.

24'

Upomniany Artur Jędrzejczyk za niepotrzebny faul. Miał szczęście, że uniknął żółci.

23'

Cracovia inteligentnie się przesuwa. Nie pozwala na wiele rywalom.

21'

Gra wznowiona - przy piłce goście.

19'

Mecz został przerwany. Kibice Cracovii używali pirotechniki i murawę pochłonął czarny dym.

16'

Niczym w piłce ręcznej - faul w ataku Joela Abu Hanny. Rozpocznie Cracovia

15'

Dwójkowa akcja Pestka-Myszor na lewym skrzydle nie przyniosła efektu. Cracovia próbuje drugą stroną.

14'

Każda próba wejścia Legii bliżej bramki Niemczyckiego kończy się wybiciem piłki. Pasy czujne.

12'

Kibice Cracovii nie odpuszczają nawet na chwilę. Od pierwszego gwizdka nieustanny doping!

10'

Rajd Bartosza Kapustki lewą stroną zakończony niegroźnym strzałem.

9'

Goście cały czas w posiadaniu. Nie przekłada się to na ten moment na sytuacje bramkowe.

7'

Rzut rożny dla Legii. Do dośrodkowania biegnie Bartosz Kapustka i Josue.

5'

Kamil Pestka fantastycznie znalazł Hebo Rasmussena w polu karnym i pomocnik próbował swoich sił strzałem. Uderzenie nad poprzeczką.