Poniedziałek, 25 kwietnia 2022, godz. 19:00

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

21:06

Za tydzień Wisła Kraków zagra na wyjeździe w derbach Krakowa z Cracovią, natomiast Wisła Płock również na wyjeździe zmierzy się Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

21:05

Wisła Kraków miała wszystko w swoich rękach a tymczasem pozostaje w strefie spadkowej ze stratą dwóch punktów do Zagłębia Lubin, a do końca sezonu zostały już tylko cztery spotkania! Natomiast Wisła Płock awansowała na szóste miejsce w lidze.

• Sebastian Ring - 4, (Dawid Szot - 3)
  • Heorhij Citaiszwili - 4, (Dor Hugi - bez oceny)

• Adam Chrzanowski - 2
  • Kristian Vallo - 3, (Igor Drapliński - bez oceny)
  • Jorginho - 3
  • Mateusz Szwoch - 4
  • Dominik Furman - 3, (Dusan Lagator - 3)
  • Piotr Tomasik - 4, (Patryk Tuszyński - bez oceny)
  • Marko Kolar - 2, (Filip Lesniak - 3)
  • Łukasz Sekulski - 4, (Damian Michalski - 3)
102'

Koniec meczu w Krakowie! Rzutem na taśmę Wisła Płock wygrywa z gospodarzami 4:3! Niesamowite spotkanie!

101'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Szwoch zdobywa bramkę dającą zwycięstwo swojej drużynie!!!

100'

Żółtą kartką za zagranie we własnym polu karnym ukarany Elvis Manu.

99'

Rzut karny dla Wisły Płock! Coś niesamowitego!

98'

Sędzia będzie sprawdzał ewentualne zagranie ręką w polu karnym Wisły Kraków!

97'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym Wisły Kraków! Paweł Kieszek świetnie interweniował po strzale jednego z graczy "Nafciarzy"!

95'

Luis Fernandez dostał piłkę w polu karnym Wisły Płock i zdołał oddać strzał z rywalem na plecach, ale piłka powędrowała obok bramki "Nafciarzy"!

93'

Michal Frydrych upadł w polu karnym gości, ale arbiter ponownie nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

91'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Wisły Płock, ale tam ponownie pewnie interweniował Krzysztof Kamiński.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

89'

Wisła Kraków próbowała wyprowadzić szybki kontratak, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował jeden z graczy gości.

87'

Elvis Manu minął rywala i oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gości.

85'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock, ale tam spokojnie piłkę wyłapał Krzysztof Kamiński.

84'

Momo Cisse wpadł z piłką w pole karne gości, ale tam łatwo stracił piłkę.

83'

W Wiśle Kraków Dor Hugi zmienił Heorhija Citaiszwiliego.

82'

Wisła Płock mądrze próbuje oddalać grę od własnego pola karnego. Teraz to "Nafciarze" utrzymują się przy piłce w środku pola.

80'

Natomiast Igor Drapliński zastąpił Kristiana Vallo.

80'

Dusan Lagator pojawił się w miejsce Dominika Furmana

80'

Trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Patryk Tuszyński zmienił Piotra Tomasika

78'

Koronkowa akcja Wisły Kraków, ale w decydującym momencie Elvis Manu trafił w nogi partnera.

76'

Konrad Gruszkowski zagrał w pole karne gości na Zdenka Ondraska, a ten niedokładnie odegrał do partnera.

74'

W drużynie Wisły Kraków Dawid Szot zmienił Sebastiana Ringa.

74'

Michał Sadlok został ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg w przeciwnika.

72'

Heorhij Citaiszwili wpadł z impetem w pole karne gości, zagrał przed bramkę "Nafciarzy", a tam znalazł się Zdenek Ondrasek, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Wisła Kraków doprowadza do wyrównania! Zdenek Ondrasek strzelcem bramki!

70'

Filip Lesniak stanął przed szansą na czwartą bramkę dla gości, ale Filip Lesniak uderzył wprost w Pawła Kieszka!

69'

Druga zmiana w szeregach Wisły Płock. Damian Michalski zmienił Łukasza Sekulskiego.

66'

Żółtą kartką ukarany także Piotr Tomasik.

66'

Zdenek Ondrasek został ukarany żółtą kartką za protesty.

65'

Heorhij Citaiszwili wpadł w pole karne Wisły Płock i upadł dość efektownie, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

63'

Wisła Kraków utrzymuje się przy piłce i raz za razem próbuje zagrozić bramce gości.

61'

Zmiana w zespole Wisły Płock. Filip Lesniak pojawił się w miejsce Marko Kolara.

59'

Marko Poletanović mocno strzelił piłkę z rzutu rożnego w pole karne Wisły Płock, a tam w ogromnym zamieszaniu piłka wpadła do bramki! Prawdopodobnie jako ostatni dotknął ją Elvis Manu.

58'

[b]GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisła Kraków znowu łapie kontakt z rywalem tym razem za sprawą trafienia Elvisa Manu!

57'

Mocne wstrzelenie piłki w pole bramkowe gości i będzie jeszcze rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

56'

Kolejna akcja skrzydłem gospodarzy i tym razem udało się im wywalczyć rzut rożny.

54'

Łukasz Sekulski ucierpiał po wejściu jednego z rywali.

52'

Momo Cisse popędził lewą stroną boiska, wstrzelił piłkę w pole karne "Nafciarzy", ale piłkę spokojnie wyłapał Krzysztof Kamiński.

51'

Krzysztof Kamiński znowu zagrał do rywala, ale Marko Poletanović uderzył bardzo niecelnie.

51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

50'

Po akcji prawą stroną boiska Wisła Kraków wywalczyła rzut rożny.

48'

Krzysztof Kamiński dostał piłkę we własnym polu karnym, przyjął piłkę i był bardzo bliski straty, ale ostatecznie udało mu się nabić gracza gospodarzy.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Krakowie!

46'

Natomiast Elvis Manu pojawił się w miejsce Enisa Fazlagića.

46'

W przerwie meczu dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Momo Cisse zmienił Stefana Savića

20:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Krakowie. Za moment wznowimy rywalizację.

19:49

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części spotkania w Krakowie. Do przerwy Wisła Płock prowadzi z "Białą Gwiazdą" 3:1.

45'

Dośrodkowanie na pole karne Wisły Płock, ale tam Krzysztof Kamiński pewnie interweniował.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

42'

Marko Kolar popędził lewą stroną boiska, dograł w pole karne Wisły Kraków wprost na nogę Łukasza Sekulskiego, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki gospodarzy!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Łukasz Sekulski zdobywa kolejną bramkę i goście prowadzą już 3:1!

40'

Błąd w wyprowadzeniu piłki Krzysztofa Kamińskiego, był bliski odebrania piłki Zdenek Ondrasek, ale ostatecznie goście wyszli z opresji bez straty bramki.

39'

Luis Fernandez dostał piłkę w środku pola, oddał strzał, ale spokojnie piłkę wyłapał Krzysztof Kamiński.

37'

Po błędzie defensywy gości do piłki dopadł Zdenek Ondrasek, ale w polu karnym gości odebrał mu piłkę Dominik Furman.

34'

Kristian Vallo dostał piłkę w polu karnym Wisły Kraków, ale gracz gości uderzył wprost w rywala.

32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Wisły Płock.

31'

Zdenek Ondrasek wywalczył rzut wolny na połowie gości.

30'

Szybki i twardy mecz w Krakowie. Wygląda jakby dzisiaj oba zespoły walczyły o życie!

28'

Sebastian Ring dostał piłkę po lewej stronie boiska, dograł do Stefana Savića, ten odegrał piłkę i Ring z bliskiej odległości precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę na 1:2!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Sebastian Ring zdobywa bramkę i Wisła Kraków odzyskuje nadzieje na dobry wynik!

24'

Konrad Gruszkowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

22'

Luis Fernandez oddał strzał z dystansu, ale piłkę spokojnie wyłapał Krzysztof Kamiński.

19'

Kolejna szybka akcja Wisły Płock, ale w decydującym momencie złe podanie do Piotra Tomasika zakończyło akcję gości.

16'

Po stracie bramek Wisła Kraków wciąż prowadzi grę, ale nie potrafi zbliżyć się do pola karnego rywali.

13'

Jorginho ruszył prawą stroną boiska, dograł w pole karne gospodarzy wprost na nogę Łukasza Sekulskiego, a ten niezbyt czystym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Wisła Płock podwyższa na 2:0 po trafieniu Łukasza Sekulskiego!

12'

Heorhij Citaiszwili oddał potężne uderzenie z dużej odległości i piłka trafiła w słupek bramki gości!

11'

Piotr Tomasik dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy i zdecydował się na szybki strzał. Piłka była poza zasięgiem Pawła Kieszka i wpadła do bramki "Białej Gwiazdy"!

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Wisła Płock obejmuje prowadzenie po trafieniu Piotra Tomasika!

8'

Początek spotkania w Krakowie bardzo spokojny. Częściej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale niewiele z tego wynika.

6'

Oskrzydlająca akcja Wisły Kraków, ale w decydującym momencie zawodnicy gospodarzy pogubili się w rozegraniu.

4'

Konrad Gruszkowski dostał piłkę przed polem karnym gości, gracz "Białej Gwiazdy" zdecydował się na strzał, ale uderzył bardzo niecelnie.

2'

Prostopadłe podanie w kierunku pola karnego Wisły Płock, ale żaden z graczy gospodarzy nie dopadł do tej piłki.

19:02

Zaczynamy ostatni mecz 30. kolejki PKO Ekstraklasy!

18:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

18:37

Natomiast oto skład Wisły Płock:

18:37

W takim zestawieniu wyjdzie dzisiaj Wisła Kraków:

18:34

Jesienią Wisła Płock wygrała na własnym stadionie z Wisłą Kraków 2:0 po dwóch bramkach Łukasza Sekulskiego. Bramki dla "Nafciarzy" padały w końcówce pierwszej połowy meczu i na początku drugiej odsłony spotkania. Już wtedy Wisła ta z Płocka była wyżej w ligowej tabeli.

18:33

Wisła Płock przed tygodniem przegrała na własnym stadionie z Lechem Poznań 0:1, ale dwa poprzednie mecze to zwycięstwa z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze. Dzisiaj "Nafciarzom" praktycznie nie zależy już na czym, ale ambitni zawodnicy będą chcieli pokazać, że stać ich na ugranie korzystnego rezultatu.

18:32

Wisła Kraków nie przegrała ostatnich trzech meczów w lidze. W zeszły weekend mimo wielu sytuacji tylko zremisowała w ważnym meczu we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1, a wcześniej na własnym stadionie rozbiła Górnik Zabrze aż 4:1. Wydaje się, że dzisiaj "Biała Gwiazda" ma większe szanse na zwycięstwo, gdyż tylko jej niezwykle zależy na zwycięstwu, a dodatkowo w ostatnich tygodniach spisuje się naprawdę nieźle.

18:29

Natomiast Wisła Płock praktycznie nie walczy już o nic. "Nafciarze" mają dwanaście punktów przewagi nad strefą spadkową i dziesięć punktów straty do czwartej Lechii Gdańsk. Wydaje się, że ostatnie mecze dla zespołu z Płocka mogą być przygotowaniem do następnego sezonu. Jednak w ostatnich meczach sezonu piłkarze "Nafciarzy" będę chcieli powalczyć o lepsze kontrakty, lub o transfer do lepszego klubu.

18:27

Dzisiejsze spotkanie w Krakowie będzie bardzo ważne dla gospodarzy. "Biała Gwiazda" wciąż jest w strefie spadkowej, ale w przypadku dzisiejszego zwycięstwa może wyprzedzić Zagłębie Lubin i zrównać się punktami ze Śląskiem Wrocław. Każdy inny rezultat pozostawi Wisłę Kraków w strefie spadkowej.

18:24

Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków na własnym stadionie zmierzy się z Wisłą Płock. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.