3 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa2 : 1
95'

Koniec meczu! Jagiellonia wygrywa po bardzo emocjonującym meczu. Bez wątpienie bohaterem Białegostoku zostanie Jesus Imaz, który strzelił wszystkie 3 bramki dla zespołu Ireneusza Mamrota.

95'

Chuca nie przyjął piłki zagranej przez Błaszczykowskiego. To chyba koniec tego meczu.

93'

Patryk Klimala został sfaulowany. Młody napastnik Jagi łapie dzięki temu bardzo cenne sekundy.

91'

Po raz kolejny widzieliśmy spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Aleksnader Buksa zdołał obrócić się i huknąć pod samą poprzeczkę! Będą jeszcze emocje w tym meczu. Sędzia przedłużył ten mecz o 4 minuty.

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Aleksander Buksa! Wisła Kraków łapie kontakt!

89'

Krzysztof Drzazga nie zdołał opanować piłki zagranej przez Pawła Brożka. Zmarnowana okazja na zdobycie gola.

87'

Lukas Klemenz ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

86'

Sprytnie rozegrany rzut rożny zakończony strzałem Macieja Sadloka. Świetnie jednak broni bramkarz gospodarzy.

85'

Ależ zakotłowało się teraz pod bramką Jagiellonii! Paweł Brożek z 5 metrów trafił prosto w Damiana Węglarza!

83'

Dobra interwencja Tarasa Romańczuka, który ofiarnie blokuje dośrodkowanie Błaszczykowskiego.

81'

Żegnany owacjami na stojąco Jesus Imaz opuszcza murawę. Zdobywca hat-tricka zostaje zmieniony przez Patryka Klimalę.

80'

Dobre, płaskie dośrodkowanie Jakuba Błaszczykowskiego, tylko że nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania.

77'

Młodziutki Aleksander Buksa melduje się na placu gry. Zmienia innego młodzieżowca - Kamila Wojtkowskiego.

76'

12 251 widzów ogląda dzisiaj mecz na żywo przy ul. Słonecznej w Białymstoku.

75'

Hiszpan na szczęście wraca do gry po interwencji fizjoterapeutów.

74'

Juan Camara ucierpiał przy starciu z rywalem. potrzebna jest pomoc medyczna.

73'

Jak to nie wpadło! Bartosz Kwiecień otrzymał podanie na pustą bramkę i przeniósł piłkę nad bramką! To musiał być czwarty gol gospodarzy!

72'

Marko Poletanović opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Bartosz Kwiecień.

69'

Zaskakujące uderzenie Kamila Wojtkowskiego. Piłka prawie wpadła za kołnierz Damianowi Węglarzowi, ale bramkarz Jagi zdołał sparować ją nad poprzeczkę.

68'

Maciej Stolarczyk błyskawicznie reaguje na wydarzenia boiskowe. Vukan Savicević schodzi, a wchodzi Krzysztof Drzazga.

67'

Piękna akcja Jagiellonii! Podopieczni Ireneusza Mamrota wymienili kilka bardzo szybkich podań z pierwszej piłki, a na koniec do pustej bramki futbolówkę dobija Jesus Imaz!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Jesus Imaz po raz trzeci!

65'

Martina Kostala zmienia Juan Camara.

64'

Jakub Błaszczykowski trafia prosto w mur i Jagiellonia przejmuje piłkę.

63'

Jakub Wójcicki przerwał kontratak Wisły Kraków na 30 metrze od swojej bramki. Prawy obrońca gospodarzy obejrzał za to żółtą kartkę.

62'

Jakub Błaszczykowski dograł idealnie do Chuci, którego strzał wylądował wysoko w trybunach. Fatalne uderzenie gracza Białej Gwiazdy.

60'

Maciej Sadlok już kilka razy faulował rywali i tym razem Tomasz Kwiatkowski zdecydował się ukarać go żółtą kartką.

58'

David Niepsuj ukarany żółtą kartką.

57'

Tak jak wspomnieliśmy. Chuca melduje się na murawie, a zmienia Rafała Boguskiego.

56'

Za chwilę na murawie pojawi się Chuca, który jest już gotowy do wejścia.

55'

Niezłe dośrodkowanie Macieja Sadloka, ale na posterunku był Damian Węglarz, który zdołał wypiąstkować piłkę i zażegnać niebezpieczeństwo.

54'

Jakub Błaszczykowski został sfaulowany przed polem karnym Jagi. Teraz to goście będą mieć znakomitą okazję na zdobycie gola.

52'

Szybka kontra gospodarzy kończy się fatalną stratą piłki. Głównym winowajcą był Marko Poletanović, który bardzo źle podał do Jesusa Imaza.

49'

Piłka spadła nogi Jesusa Imaza, który tym razem fatalnie skiksował. Wisła Kraków zacznie z autu.

48'

Faul Macieja Sadloka . Będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

47'

Bardzo ważna interwencja Zorana Arsenicia, który nie pozwolił rozpędzić się Saviceviciowi.

46'

Wracamy do Białegostoku! Czas na drugą połowę! Obie drużyny jak na razie bez zmian.

48'

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie Jagiellonia prowadzi 2:1. Bramka dla Wisły była kontrowersyjna. Niemniej jednak tak jak przed meczem się spodziewaliśmy mamy pojedynek znakomitych snajperów. Który wróci do domu szczęśliwszy? Tego dowiemy się po 15 minutowej przerwie!

46'

Arbiter główny po obejrzeniu sytuacji podtrzymał swoją decyzję. Na trybunach Stadionu Miejskiego rozniosły się gromkie gwizdy, ale to nie zmienia faktu, że Wisła zdobywa bramkę kontaktową!

45'

Tomasz Kwiatkowski obejrzy całą sytuację na monitorze VAR. Wydaje się, że wcześniej jeden z graczy Wisły mógł zagrać piłkę ręką. Pierwsza połowa natomiast przedłużona o 2 minuty.

44'

Bardzo dobra akcja Wisły. Goście wymienili kilka podań, do piłki dopadł Paweł Brożek, który znakomicie wykorzystał sytuacje sam na sam!

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Brożek zdobywa bramkę kontaktową!

41'

Taras Romanczuk ogląda żółty kartonik.

39'

Były zawodnik Wisły Kraków okazuje się być katem Białej Gwiazdy! Bramkostrzelny Hiszpan znakomicie odnalazł się w polu karnym i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki!

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz po raz drugi!

35'

Martin Pospisil ukarany żółtą kartką.

34'

Zaspała defensywa Wisły Kraków. Jesus Imaz otrzymał świetne podanie i na 7 metrze miał przed sobą tylko Michała Buchalika! Hiszpan takich sytuacji nie marnuje.

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz otwiera wynik meczu!

32'

Jakub Wójcicki wpadł w pole karne, dograł do Jesusa Imaza, który piętką próbował skierować piłkę do bramki! Hiszpanowi zabrakło trochę dokładności...

30'

Bardzo nieodpowiedzialne zagranie Rafała Janickiego. Ukarany przed chwilą żółtą kartką gracz odkopał piłkę po gwizdku sędziego. Ma dużo szczęścia, że Tomasz Kwiatkowski nie pokazał mu drugiego kartonika i nie nakazał opuścić boiska.

28'

Ależ było blisko bramki dla Jagiellonii! Bartosz Bida dograł idealnie na 5 metr, a tam Taras Romańczuk posłał piłkę nad bramką! To musi być gol!

27'

Słaby strzał Guilherme ze stojącej piłki. Brazylijczyk trafił prosto w mur.

25'

Jeus Imaz faulowany na 20 metrze od bramki rywala! Za to zagranie ukarany żółtą kartką został Rafał Janicki.

23'

Ładny, techniczny strzał Martina Kostala, szybuje minimalnie obok bramki Wisły Kraków.

21'

Zakotłowało się pod bramką gospodarzy! Ivan Runje w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny.

20'

18'

Dobra akcja gości na lewej stronie boiska, ale dośrodkowanie Macieja Sadloka zostało zablokowane.

16'

Spokojniejszy fragment gry. Zawodnicy obu drużyn wymieniają dużo podań, ale nie stwarzają sobie okazji.

12'

Ciekawie rozegrana akcja gospodarzy, tylko że Bartosz Bida dośrodkowuje zdecydowanie zbyt lekko.

11'

Fatalnie rozegrany stały fragment gry przez Jakuba Błaszczykowskiego. Od bramki zacznie Damian Węglarz.

10'

Faul pod polem karnym Jagiellonii. Biała Gwiazda będzie miała bardzo groźną okazję.

7'

Dobre prostopadłe podanie Jesusa Imaza do Marko Poletanovicia. Szybciej do piłki dopadł jednak Michał Buchalik

4'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Wisły, jednak Marko Poletanović przegrał pojedynek główkowy i goście zażegnują niebezpieczeństwo.

3'

Pierwszy rzut rożny wykonany przez Wisłę Kraków, ale cała akcja kończy się niecelnym strzałem Vukana Savicevicia.

1'

Tomasz Kwiatkowski używa gwizdka po raz pierwszy!

20:30

Piękne momenty przed pierwszym gwizdkiem!

20:27

Kibice głośno odśpiewują hymn Jagiellonii Białystok, a to oznacza, że zawodnicy obu zespołów są już na murawie!

20:24

Tuż przed rozpoczęciem meczu będzie miała miejsce bardzo fajna, sentymentalna dla kibiców Jagiellonii chwila. Oficjalnie zostanie pożegnany Marian Kelemen, który w żółto-czerwonych barwach rozegrał niemal 90 ligowych spotkań.

20:20

Zapowiada się dzisiaj ciekawy pojedynek napastników. Nie tylko Paweł Brożek dobrze wszedł w nowy sezon. W ekipie z Białegostoku bardzo dobrze gra Jesus Imaz, który ma na swoim koncie 3 bramki.

20:15

20:13

W świetnej formie znajduje się aktualnie Paweł Brożek. Bardzo doświadczony napastnik Białej Gwiazdy w poprzednim meczu ustrzelił dublet i był motorem napędowym swojego zespołu

20:10

Oba zespoły przystępują do tego meczu po znakomitej poprzedniej kolejce. Jagiellonia pewnie pokonała na własnym stadionie Górnik Zabrze 3:1, a Wisła Kraków również przy własnej publiczności rozgromiła ŁKS Łódź 4:0.