Miedź LegnicaMiedź Legnica
22:22

Dziękuję za uwagę i życzę dobrej nocy !

22:22

Wisła prowadziła grę, jednak w drugiej połowie inicjatywę przejęła Miedź i była blisko doprowadzenia do remisu, ale świetna interwencja Buchalika uratowała 3 punkty gospodarzom

94'

Sędzia kończy spotkanie !

91'

4 minuty doliczone !

91'

Ależ interwencja Buchalika ! Piasecki strzela z 5 metrów i kapitalnie broni Buchalik

88'

Ostatnia zmiana w zespole Wisły, boisko opuszcza Kort, a w jego miejsce pojawia się Wojtkowski

85'

Żółta kartka dla Marquitosa

84'

Marquitos zamotał się w polu karnym, ale zdołał oddać strzał, który z łatwością złapał Buchalik

83'

Druga zmiana w zespole gospodarzy, Boguski opuszcza boisko na rzecz Kostala

79'

Łobodziński technicznie, ale wysoko nad poprzeczką

75'

Kontra Wisły, Kort podaje do Boguskiego i w ostatniej chwili strzał zawodnika gospodarzy blokuje Bozić

73'

Zmiana w zespole Wisły, boisko opuszcza Imaz, a zastępuje go Plewka

72'

Łobodziński z dystansu, ale wprost w koszyczek Buchalika

69'

Marquitos trafia z jedenastego metra i daje kontakt w dzisiejszym meczu !

68'

Sadlok ukarany żółtą kartką, a sędzia dyktuje jedenastkę !

65'

Ostatnia zmiana w zespole gości, na boisku melduje się Piasecki, a opuszcza je Ojamaa

59'

Od razu druga zmiana, boisko opuszcza Augustyniak, a na murawie pojawia się Marquitos

59'

Zmiana w zespole Miedzi, boisko opuszcza Forsell, a zastępuje go Garguła

54'

Imaz też ukarany

54'

Augustyniak ukarany żółtą kartką

53'

Kolejna groźna akcja Wisły, Pietrzak dograł do Ondraska, który trafia w słupek !

50'

Świetna kontra Wisły, Małecki na pełnej szybkości idealnie dograł piłkę do Korta, który pokonał Sapele

49'

Kort podwyższa prowadzenie !

45'

Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania, od środka goście !

21:29

Piłkarze wracają na murawę !

21:17

Zapraszamy za 15 minut !

21:16

Wisła prowadzi grę i słusznie prowadzi z drużyną Miedzi. Zawodnicy przyjezdnych mieli swoją sytuację, ale strzał Forsella obronił Buchalik

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę !

45'

Strzał Sadloka z 30 metrów, ale spokojnie łapie Sapela

44'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, na bramkę uderzał Wasilewski, ale jego strzał odbił Sapela, prosto pod nogi Ondraska, który wyprowadza Wisłę na prowadzenie

43'

Wisła obejmuje prowadzenie !

42'

Ondrasek bliski zdobycia gola, ale uderzył minimalnie obok bramki

39'

Basha ukarany żółtą kartką

38'

Ojamaa z dystansu, ale piłka poleciała w trybuny

33'

Świetna prostopadła piłka Santany do Fosella. Fin wyszedł sam na sam, ale Buchalik obronił strzał pomocnika Miedzi

30'

Dośrodkowanie Imaza do Małeckiego, ale skrzydłowy Wisły nie trafia w światło bramki

27'

Sędzia pokazuje żółty kartonik Santanie

24'

Żółta kartka dla Bartkowskiego

20'

Strzał Santany, ale zablokowany przez .... kolegę z drużyny

18'

Miedź blisko wbicia "swojaka" !

12'

Potężne uderzenie Ojamy i Buchalik broni z problemami

6'

Spokojny początek meczu

20:29

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

20:26

Piłkarze już na murawie !

20:22

W pierwszej kolejce beniaminek z Legnicy sprawił niespodziankę pokonując Pogoń Szczecin 1:0. Natomiast "Biała Gwiazda" zremisowała bezbramkowo z Arką nie oddając ani jednego celnego strzału !