Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Koniec spotkania. Piast tylko zremisował z Bruk-Bet Termalicą 1:1!

91'

GOOOOOL! VLADISLAVS GUTKOVSKIS ZASKOCZYŁ SZMATUŁĘ Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI! 1:1!

90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

88'

Bruk-Bet mógł wyrównać! W sytuacji sam na sam znalazł się Roman Gergel, ale zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Jakub Szmatuła!

84'

I trzecią zmianę przeprowadził Waldemar Fornalik. Karol Angielski zmienił Mateusza Szczepaniaka.

80'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Łotysz Vladislavs Gutkovskis wszedł za Łukasza Piątka.

77'

Szymon Pawłowski faulował Kirkeskova. Gracz gości obejrzał żółtą kartkę.

72'

Bruk-Bet próbuje zmienić niekorzystny wynik. Vlastimir Jovanović uderzał z dystansu, ale niecelnie.

69'

I druga zmiana w szeregach gości z Niecieczy. Samuel Stefanik zastąpił Gabriel Iancu.

62'

Zmiana w ekipie przyjezdnych. David Guba wszedł za Bartosza Śpiączkę.

60'

Jakub Czerwiński obejrzał żółty kartonik.

57'

Kolejna zmiana w ekipie Piasta. Martin Bukata zastąpił Joela Valencię.

52'

Atak gliwickiego Piasta. Gerard Badia dośrodkował w pole karne gości. Obrońcy gości poradzili sobie z tą wrzutką.

47'

Na trybunach zasiadło dzisiaj w Gliwicach 4211. W tym sympatycy Bruk-Bet Termaliki.

46'

Oba zespoły bez zmian. Tomasz Musiał rozpoczął drugą połowę.

19:10

Druga połowa w Gliwicach rozpocznie się ze sporym opóźnieniem, gdyż na wszystkich ośmiu stadionach drugie odsłony muszą zacząć się o tej samej porze.

19:00

45'

Pierwsza połowa w Gliwicach dobiegła końca. Piast prowadzi z Bruk-Bet Termalicą 1:0!

45'

Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej połowy w Gliwicach.

40'

Dośrodkowanie Gerarda Badii w pole karne. Z futbolówką minęli się jednak zarówno Mateusz Szczepaniak i Joel Valencia.

34'

Okazja dla Bruk-Betu Termaliki! Gabriel Iancu obił słupek bramki Szmatuły!

33'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Marcina Pietrowskiego zastąpił na murawie debiutant Mikkel Kirkeskov.

30'

Uraz Marcina Pietrowskiego. Defensor Piasta będzie musiał opuścić boisko.

28'

Gerard Badia uderzał zza pola karnego. Dariusz Trela interweniował bez zarzutów.

22'

Składna akcja Piasta. Mogło być 2:0! Mateusz Szczepaniak dograł futbolówkę do Valencii, a następnie ten odegrał do Tomasza Jodłowca. Były legionista celnie uderzył na bramkę Treli, ale ten zdążył z interwencją.

20'

W odpowiedzi akcja Termaliki. Dośrodkowanie Gabriela Iancu skutecznie zablokował strzelec gola Jakub Czerwiński.

15'

Jak padł gol? Tomasz Jodłowiec zagrał do Jakuba Czerwińskiego, a ten wślizgiem wpakował futbolówkę do bramki.

15'

GOOOOOL! JAKUB CZERWIŃSKI! 1:0 DLA PIASTA

14'

Było groźnie! Strzelał Tom Hateley, ale Trela z trudem obronił. Gospodarze będą mieli rzut rożny.

7'

Tym razem akcja gości. Roman Gergel uderzał z dystansu na bramkę Jakuba Szmatuły. Bramkarz Piasta poradził sobie z tym strzałem.

3'

Pierwsza okazja Piasta! Patryk Dziczek wbiegł w szesnastkę i uderzył silnie po długim rogu. Gracz gospodarzy pomylił się naprawdę niewiele.

1'

Tomasz Musiał rozpoczął mecz w Gliwicach!

17:48

W listopadzie Termalica wygrała z Piastem 2:1. W sumie oba zespoły zagrały ze sobą dziewięć razy. Pięć razy wygrał Piast, trzykrotnie Termalica, a raz był remis.

17:45

Ławka rezerwowych Bruk-Betu: Mucha – Stefanik, Miković, Guba, Gutkovskis, Szarek, Purece.

17:44

17:44

Ławka rezerwowych Piasta: Plach – Kirkeskov, Gojko, Angielski, Zivec, Vassiljev, Bukata.

17:41

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 30. kolejki, w którym Piast zagra z Bruk-Betem Termalicą. Obie drużyny w fazie play-off będą rywalizować o pozostanie w Ekstraklasie.