Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
20:14

Dziękuje Państwu za uwagę i życzę miłego wieczoru!

20:14

Lech pokazał klasę i wykorzystał to, że Górnik znajduje się w słabszej formie. Zabrzanie mieli swoje okazje i strzelili gola, ale poza tym nie pokazali w ofensywie nic więcej i bronili się skutecznie do pewnego momentu

96'

Sędzia kończy spotkanie !

95'

Indywidualna akcja Majewskiego, który oddał płaski strzał na dalszy słupek i pokonał Loskę

94'

Kolejny gol dla Lecha!

93'

Chobłenko zagrywa dobrą piłkę w pole karne i centymetrów zabrakło Tomasikowi do zdobycia gola

90'

6 minut doliczone do końca spotkania !

90'

Od razu druga zmiana, Olszewski pojawia się w miejsce Urynowicza

90'

Zmiana w zespole gości, Pawłowski zmienia Matuszka

89'

Chobłenko sam na sam, ale uderza za wysoko

87'

Ostatnia zmiana w ekipie Lecha, Tomasik melduje się na boisku, a zastępuje Gytkjaera

83'

Trałka oddał płaski strzał na bramkę Loski, ale piłka przed bramkarzem Górnika podskoczyła i wpadła do siatki

81'

Lech na prowadzeniu !

78'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuszcza Jóźwiak, a zastępuje go Chobłenko

78'

Urynowicz ukarany żółtą kartką

77'

Kądzior dobrze wyegzekwował jedenastkę i zapewnił swojej drużynie wyrównanie

76'

Wyrównanie !

75'

Rzut karny dla Górnika!

72'

Zmiana w zespole Lecha, za Klupsia pojawia się Barkroth

67'

Pierwsza zmiana w zespole gości, Ambrosiewicz zastępuje Hajdę

66'

Dobra akcja Lecha, Majewski oddał piłkę Gytkjaerowi, ale Duńczyk skiksował

62'

Strzał Suareza głową, ale wysoko ponad bramką. Piłka leciała tak mocno, że stoperowi spadł bandaż z głowy

59'

Zła interwencja Loski, który wybija piłkę wprost pod nogi Gajosa, ale zawodnik gości nie dał rady podwyższyć prowadzenia

54'

Groźna sytuacja w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie to Gumny wybija piłkę

50'

Akcja Lecha i strzał Klupsia, ale Loska łapie piłkę

45'

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

19:20

Piłkarze wracają na murawę stadionu w Poznaniu

19:07

Zapraszamy za 15 minut na kolejną porcję emocji !

19:07

Lech wygląda w dzisiejszym spotkaniu znacznie lepiej niż zagubieni goście. Wykorzystali fakt, że Suarez zmieniał opatrunek i wyszli na prowadzenie

62'

Koniec pierwszej części spotkania!

61'

Piekielnie mocny strzał Kądziora, ale broni jego uderzenie Putnocky

57'

Gospodarze cały czas napierają, ale Górnik skutecznie odpiera ataki Lecha

50'

Żółtą kartką ukarany Maciej Gajos

49'

Strzał Majewskiego z 30 metrów, ale bardzo niecelnie

48'

Kostyvech odebrał piłkę i momentalnie podał piłkę do Jóźwiaka, który technicznym strzałem pokonał Loskę

46'

Gol dla Lecha!

45'

Oczywiście 16 minut doliczone do pierwszej części spotkania !

39'

Słupek dla Lecha ! Trałka przedłużył głową do Klupsia, a ten trafił w słupek

36'

Groźne zderzenie Suareza i Majewskiego

32'

Strzał Matuszka z zewnętrznej części stopy, ale wysoko ponad bramką

30'

Po pierwszych 15 minutach to Lech jest stroną dominującą

25'

Groźne uderzenie Gajosa, ale w środek bramki prosto w Loske

21'

Dośrodkowanie Jóźwiaka, ale łapie piłkę Loska

17'

Pierwszy strzał w meczu, wykonawcą Maciej Gajos, ale uderzenie bardzo niecelne

16'

Mecz wznowiony!

14'

Po raz kolejny sędzia przerywa spotkanie, Nenad Bjelica jest znudzony zachowaniem kibiców

13'

Mecz zostaje wznowiony!

12'

Piłkarze zniecierpliwieni brakiem gry, ale kibice się tym nie przejmują i ponownie rzucają na murawę serpentyny

10'

Kibice gospodarzy ponownie doprowadzają do zatrzymania spotkania

9'

Sędzia wznawia spotkanie !

6'

Mecz cały czas wstrzymany, kibice nie pozwalają grać swoim podopiecznym

3'

Mecz ponownie wstrzymany ze względu na rzucane serpentyny przez kibiców

18:03

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka goście!

18:01

Mecz opóźniony ze względu na zmianę przepisów!

17:56

Piłkarze już na murawie stadionu w Poznaniu!

17:39

Marcin Brosz stawia w dzisiejszym meczu na Urynowicza, który chce wykorzystać brak Angulo i pokazać się Broszowi z dobrej strony

17:38

Brak Angulo będzie chciał wykorzystać Gytkjaer, któremu w klasyfikacji strzelców do Hiszpana brakuje 3 bramek. Duńczyk jest w dobrej dyspozycji i będzie wielkim zagrożeniem dla defensywy gości

17:36

Do pierwszej Jagielloni brakuje drużynie gospodarzy tylko 2 punktów, co na pewno będą chcieli wykorzystać i zdobyć dzisiaj 3 punkty. Górnikowi brakuje do trzeciej Legii aż 4 punktów, więc nawet pomimo zwycięstwa nie awansują na wyższe miejsce w tabeli

17:33

Lech w najsilniejszym ustawieniu na dzisiejszy mecz, natomiast trener Marcin Brosz nie może skorzystać z Igora Angulo, który pauzuje dzisiaj za żółte kartki

17:31

Rezerwowi Górnika: Pawłowski, Wiśniewski, Olszewski, Grendel, Liszka, Pawłowski, Ambrosiewicz