Sobota, 31 marca 2018, godz. 20:30
Arka GdyniaArka Gdynia
1 : 0
22:27

Arka wygrywa 100% zasłużenie. Sytuacja Legii wygląda bardzo, bardzo źle. Arka teraz mocno przybliżyła się do awansu do grupy mistrzowskiej!

95'

Koniec! Arka wygrywa z Legią u siebie pierwszy raz od 40 lat!

93'

Jeszcze Enrique Esqueda ukarany żółtą kartką.

90'

Michał Pazdan po dośrodkowaniu Antolicia na pozycji spalonej.

86'

Artur Jędrzejczyk na bardzo dużym spalonym. A już wychodził sam na sam z bramkzem.

82'

Luca Zarandia w miejsce Macieja Jankowskiego.

80'

Tomasz Musiał znowu wyciąga żółtą kartkę. Tym razem ukarany Adam Hlousek.

79'

Michał Marcjanik ukarany żółtą kartką.

78'

Pavels Steinbors wychodzi poza pole karne, ale tym ratuje swój zespół przed stratą bramki.

74'

Cristian Pasquato schodzi z boiska, a wchodzi Sebastian Szymański.

73'

Michał Pazdan fauluje tuż przed polem karnym! Znów będzie okazja dla Arki!

70'

Grzegorz Piesio zdobywa bramkę, ale wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

70'

Enrique Esqueda zmienia Rafała Siemaszko.

67'

Adam Hlousek dobrze interweniuje i ratuje swój zespół przed stratą drugiej bramki.

65'

Frederik Helstrup z urazem schodzi z murawy. W jego miejsce Dawid Sołdecki.

63'

Pavels Steinbors przydkowo uderzył swojego kolegę z drużyny. Potrzebna pomoc medyczna.

60'

Artur Jędrzejczyk fatalnie marnuje okazję swojej drużyny. Brak przyjęcia. Błąd techniczny. To nie jest poziom reprezentacyjny.

57'

Damagoj Antolić uderza bardzo mocno, ale bardzo niecelnie.

54'

Legia wyszła na drugą połowę z większym animuszem. Na razie nie przekłada się to jednak na sytuacje bramkowe.

49'

Ależ zamieszanie pod bramką Arki Gdynia! Po dośrodkowaniu Pasquato, bramkę mógł zdobyć Michał Pazdan, ale dobrze obronił Steinbors!

46'

Legia rozpoczyna od środka drugą połowę!

46'

Adam Hlousek zmienia Cafu.

21:17

Arka zasłużenie wygrywa z mistrzem Polski. Legia nie ma kompletnie pomysłu na ten mecz. Cytując klasyka "fatalnie wygląda" gra Wojskowych.

47'

Koniec pierwszej części meczu.

44'

Damagoj Antolić zagrywa ręką w polu karnym, ale sędzia uznaje, że nic nie było!

41'

Damagoj Antolić popełnia duży błąd, ale ma szczęścia, że nie skończyło się to golem dla gospodarzy.

40'

Szwoch miał bardzo dużo miejsca w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

38'

Adam Marciniak ukarany żółtą kartką.

36'

Miroslav Radović doznaje kontuzji i schodzi z boiska, a zmienia go Eduardo.

36'

Zawodnik Arki huknął z rzutu wolnego i zasłonięty Arkadiusz Malarz był bez szans!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrij Bohdanov zdobywa bramkę!

33'

Żółta kartka dla Cafu.

31'

William Remy w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Rafała Siemaszki! Mogło być 1:0 dla Arki!

30'

Arkadiusz Malarz ratuje swój zespół! Już na piłkę czekał Rafał Siemaszko, który mógł dobić do pustej bramki!

26'

Dobre uderzenie Cafu! Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Steinborsa.

25'

Marko Vesović ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

24'

Błąd przyjęcia Hamalainena. Fin mógł wyjść do okazji sam na sam.

22'

Bardzo dobre uderzenie Cristiana Pasquato! Zabrakło centymetrów, a piłka wpadłaby w okienko bramki Steinborsa!

18'

Maciej Jankowski miał 100% okazję! Był na 11 metrze sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał z woleja poszybował nad bramką!

16'

Rafał Siemaszko ukarany żółtą kartką.

15'

Zaskakujące uderzenie na bramkę Legii. Na szczęście dla Wojskowych Arkadiusz Malarz był na posterunku.

13'

Grzegorz Piesio uderzył z dystansu, ale był to strzał bardzo niecelny.

11'

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Mateusza Szwocha, który jednak delikatnie pudłuje!

10'

William Remy fauluje niedaleko swojego pola karnego. Będzie groźna okazja dla gospodarzy.

9'

Na razie najwięcej piłki mamy w środkowej strefie boiska. To dopiero początek, ale przydałaby się jakaś ciekawa okazja dla którejś drużyny.

5'

Michał Marcjanik doszedł do strzału głową, jednak Arkadiusz Malarz spokojnie wyłapuje piłkę.

4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, tylko że pewnie piąstkuję Steinbors.

1'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii, ale dobrze interweniuje William Remy.

1'

Tomasz Musiał dał znak do rozpoczęcia meczu i Arka zaliczyła pierwsze kopnięcie!

20:27

Już po przywitaniu kapitanów, które wygrał Miroslav Radović! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:26

Legia nie ma już marginesu błędu. Musi wygrać, gdyż inaczej Jagiellonia może już być niemożliwa do dogonienia. Jak będzie dzisiaj? Stołeczny klub zdoła się odkuć?

20:23

20:21

Do składu gości po kilku meczach zawieszenia powraca Damagoj Antolić. Chorwat otrzymał czerwoną kartkę po bardzo brutalnym faul w meczu z Jagiellonią Białystok. Teraz wraca i kibice Wojskowych mocno liczą, że będzie dobrym wzmocnieniem w środku pola.

20:18

20:15

Arka Gdynia walczy dzisiaj o wskoczenie do pierwszej ósemki. Jest to główny cel drużyny z nad Morza Bałtyckiego w tym sezonie. Na jej drodze staje jednak sportowo wkurzona Legia, która nawet jak jest w dołku formy to będzie bardzo niebezpieczna.

20:12

Romeo Jozak przygotował dzisiaj kilka niespodzianek w składzie. Przede wszystkim brakuje leczącego uraz Jarosława Niezgody, którego na szpicy zastępuję Miroslav Radović. Do składu powraca natomiast Cristian Pasquato, który w tym roku od pierwszej minuty jeszcze nie zagrał.

20:10

20:07

20:03

Wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek już o 20:30!

20:00

Na koniec piłkarskiej soboty mistrz Polski jedzie do Gdyni, aby zmierzyć się z tamtejszą Arką! Czy podopieczni Romeo Jozak w końcu wypłyną na szerokie wody czy może jednak zatopią się całkowicie?