Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
22:27

Relację prowadził Jakub Waliczek, dziękuję Państwu za uwagę i życzę dobrej nocy!

22:26

Górnik daje sobie wyszarpać jeden punkt w ostatniej minucie meczu przez fatalny błąd Suareza. Generalnie mecz był wyrównany i obie ekipy stwarzały okazję, ale to Arka wykorzystała jedną sytuację i zdobywa 3 punkty

93'

Koniec meczu!

93'

Fatalny błąd Suareza, który nie trafia w piłkę, futbolówkę przejął Jurado, którego strzał obronił Loska, ale wybił prosto pod nogi Zbozienia, a ten na pustą bramkę trafia

92'

I mamy bramkę!

91'

3 minuty doliczone do końca spotkania!

91'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Kądzior

89'

David Ledecky otrzymuje żółtą kartkę za faul na Nalepie

87'

Przepychanka w polu karnym Górnika, ale sędzia nie przerywa gry

84'

Ostatnia zmiana w drużynie Arki, Siemaszko opuszcza plac gry, a zastępuje go Ruben Jurado

82'

Piękne nożyce Siemaszki, ale sędzia dopatrzył się spalonego

80'

Druga zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Żurkowski, a w jego miejsce pojawia się Ledecky

79'

Groźna akcja Arki, Warcholak dośrodkował z lewej strony, ale skutecznie wybija Wieteska

75'

Żółty kartonik pokazany Kojowi

74'

Nieporozumienie w szeregach Górnika i Steinbors łapie źle podaną piłkę

70'

Druga zmiana w zespole gospodarzy, na boisku melduje się Kun, a opuszcza je Zarandia

68'

Dośrodkowanie Kurzawy na głowę Wieteski, ale goście bez gola

63'

Zmiana także w zespole prowadzonym przez Leszka Ojrzyńskiego, boisko opuszcza Kriwiec ustępując miejsca Nalepie

61'

Zmiana w zespole Górnika, na murawie pojawia się Kądzior w miejsce Wolsztyńskiego

58'

Faul na Żurkowskim, ale bez konsekwencji dla Łukasiewicza

54'

Dobra akcja gości, Żurkowski urwał się z lewej strony i próbował dograć piłkę w pole karne, ale wybili to zagranie obrońcy

50'

Żółta kartka dla Marcjanika, który nie będzie mógł grać w następnej kolejce

50'

Sprytny strzał Angulo głową, ale sędzia dopatrzył się spalonego

45'

Piłkarze Górnika zaczynają !

21:32

Piłkarze wracają na drugą połowę!

21:19

Zapraszamy już po przerwie na kolejne emocje !

21:18

Górnik prowadzi grę, ale ofensywna linia gości jest nieskuteczna, natomiast Arka jest bardzo groźna grając z kontrataków

46'

Koniec pierwszej części spotkania!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy!

44'

Kurzawa w słupek z wolnego!

43'

Rzut wolny dla " Zabrzan " z dobrej odległości do bramki gospodarzy

39'

Strzał Warcholaka po dobrej wrzutce z prawej strony, ale strzał trafia w obrońce

36'

Strzał z dystansu oddał Żurkowski, ale łapie piłkę Steinbors

34'

Po raz kolejny uderza Zarandia, ale ponowie uderza wysoko ponad bramką

31'

Faul Matuszka na Piesiu i leży na murawie zawodnik Arki

27'

Słabszy okres meczu, Górnik stara się skonstruować składną akcję, ale Arka skutecznie broni się przed kolejnymi atakami

22'

Faul Ambrosiewicza na Rafale Siemaszce, ale bez konsekwencji dla piłkarza Górnika

19'

Świetna akcja Górnika, błąd obrońcy gospodarzy, który traci piłkę pod pressingiem Żurkowskiego, Wolsztyński znalazł się sam sam, ale jego strzał wybronił Steinbors

16'

Strzał głową Warcholaka, ale piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką

13'

Pierwszy strzał oddali piłkarze z Zabrza, jednak Wolsztyński nie zagroził Steiborsowi

12'

W ataku gospodarze, piłka na lewo do Warcholaka, który zdecydował się na strzał, ale uderzył bardzo wysoko

9'

Kolejne uderzenie Zarandii, który ładnie przeszedł dwóch piłkarzy gości, ale uderzył niecelnie

7'

Strzał Zarandii spoza szesnastki, ale piłka trafia w Koja i rzut rożny dla Arki

6'

Nieporozumienie między Wieteską, a Kurzawą i strata piłki

3'

Bramka Steiborsa zasłonięta przez dym unoszący się nad stadionem

20:30

Sędzia Gil daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarzy

20:29

Piłkarze już na stadionie!

20:19

Górnik musi dzisiaj zwyciężyć jeżeli chce utrzymać fotel lidera, natomiast jeśli Arka wygra w dzisiejszym spotkaniu przeskoczy w tabeli Koronę i Zagłębie i zajmie 5 miejsce, oczywiście drużyny z Lubina i Kielc jeszcze nie grały, ale zwycięstwo Gdynian umocni ich w górnej części tabeli

20:15

Arka w ostatniej kolejce pokonała dobrze grającą Koronę na wyjeździe aż 3:0, natomiast Górnik zremisował na własnym stadionie 1:1 z Lechią

20:14

Rezerwowi Górnika: Pawłowski, Kądzior, Karwot, Ledecky, Pawłowski, Kiklaisz, Urynowicz

20:12

Rezerwowi Arki: Vinicius, Nalepa, Socha, Kun, Sołdecki, Jurado, Miroszka

20:11

Witam Państwa bardzo serdecznie, relację z dzisiejszego meczu poprowadzi Jakub Waliczek !