KONIEC MECZU! ARKA PEWNIE WYGRYWA 4:0 Z BRUK-BETEM.

Faul przed polem karnym Arki, to może być okazja na gol kontaktowy dla gości.

Strzał oddał teraz Jankowski, lecz uderzenie okazało się za słabe.

82'

Ostatnia zmiana w całym spotkaniu. Kun za Zarandię.

80'

Bohdanow! Pomocnik Arki bezpośrednio z rzutu rożnego strzał, co bardzo zaskoczyło Muchę. Niewiele brakowało a mielibyśmy 5:0.

76'

Na placu gry melduje się Guba, w miejsce Gutkovskisa.

75'

Jak padł gol? Świetna, indywidualna akcja Piesio. Skrzydłowy Arki przebiegł sam przez pół boiska i oddał dobry strzał w asyście 3 defensorów gości.

75'

GOL! Strzelcem Grzegorz Piesio!

71'

Piekielnie mocny strzał Milkovicia. Uderzenie to jednak okazało się niecelne.

68'

Boisko opuszcza strzelec bramki Jurado, za niego Sołedecki.

67'

Brzydki faul w środku pola. Ukarany Milković.

65'

Tym razem na zmianę decyduje się trener Zieliński. Iancu za Stefanika.

62'

Druga zmiana w tym spotkaniu. W miejscu Szwocha melduje się Piesio.

60'

Gergel! To poiwnna być bramka. Pomocnik Bruk-Betu otrzymał podanie na 3 metr i oddał strzał. Uderzenie jednak bardzo niecelne.

57'

Dobra akcja gości zakończona podaniem do Pawłowskiego, jednak ten oddał fatalny strzał.

52'

Niezłe dogranie Warcholaka z prawej strony boiska, jednak niski Jurado nie doskakuje do piłki.

49'

Stefanik oddaje strzał sprzed pola karnego, piłka jednak mija bramkę strzeżoną przez Steinborsa.

46'

Pierwsza roszada, Pawłowski za Maksimienko.

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

18:48

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Do pierwszej połowy arbiter główny dolicza minutę gry.

43'

Kolejna kartka, tym razem obejrzał ją Szwoch.

41'

Gutkovskis!To powinien być gol kontaktowy! Dobre dośrodkowanie otrzymał napastnik gości i oddał strzał głową. Górą okazał się być Steinbors.

38'

Ostatnie 3 minuty gry to dominacja Arki. Piłka obija rękawice bramkarza gości.

35'

Jak padł gol? Jankowski otrzymał dobre podanie ze środka pola. Rozpędzony napastnik Arki przechytrzył w polu karnym defensorów i oddał świetny strzał.

35'

GOL! Strzelcem bramki Maciej Jankowski!

34'

Dobra piłka Stefanika w stronę Piątka, jednak napastnik nie przyjmuje futbolówki.

30'

Jak padł gol? Genialna piłka z prawej strony boiska posłana w pole karne przez Zarandie. Do piłki wyskoczył Jurado i z trudnej pozycji pokonał Jana Muchę.

30'

GOL! Strzelcem Jurado!

28'

Niedokładne podanie Zbozienia w stronę Jurado. Jednak centra okazała się za mocna.

25'

Świetna akcja miejscowych. Zarandia do Szwocha, lecz kompletnie niezrozumiale posyła zbyt głębokie dośrodkowanie. Od bramki Mucha.

22'

GOL! Pewne uderzenie w prawy róg bramki Muchy.

21'

Karny dla Arki, wykonawcą Szwoch!

19'

Po dalekim wrzucie z autu w polu karnym pada Bohdanow,, piłkarze Arki domagają się karnego. Jednak arbiter nakazuje grać dalej.

16'

Pierwsza kartka, ukarany Nalepa za faul na wysokości własnego pola karnego.

16'

Dobra akcja dwójkowa Zarandi i Jurado. Ten drugi oddał strzał zza pola karnego, lecz piłka mija słupek bramki Muchy.

15'

Pierwsze 15 minut meczu to ostra walka o piłkę w środku pola ze wskazaniem na Arkę.

9'

Dobre dośrodkowanie Bohdanowa. Jednak defensywa z Niecieczy wyjaśnia zagrożenie.

6'

Gutkovskis! To powinna być bramka, zawodnik gości dopadł do piłki po zamieszaniu w polu karnym i oddał strzał. Uderzenie z 3 metra jednak poszybowało wysoko ponad bramką Arki.

4'

Tym razem Marcjanik spróbował swoich sił, jednak złe przyjęcie stopera Arki poskutkowało przejęciem piłki przez rywala.

2'

Akcja indywidualna Zarandi, który wbiegł w pole karne i oddał strzał. Uderzenie jednak okazało się niecelne.