Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1 : 1
CracoviaCracovia
94'

KONIEC MECZU! 1:1. Chyba nikt nie jest zadowolony z takiego rezultatu. Pierwsza połowa na piątkę z plusem, druga na trójkę i obie drużyny muszą podzielić się punktami.

92'

Głową uderza Covilo, ale nad bramką szybuje piłka.

92'

Dośrodkowanie Wójcickiego, ale obrońcy Zagłebia wybijają na róg.

91'

Budziński strzela, ale kompletnie zepsute to zagranie.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie, ale obrońcy gości wybijają piłkę.

88'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Schodzi Krzysztof Piątek, wchodzi Tomas Vestenicky.

87'

Wdowiak ładnie zagrał do Jendriska, ten oddaje strzał ale nad bramką szybuje piłka!

86'

Budziński strzela mocno zza pola karnego, ale blokują go zawodnicy Zagłębia.

85'

Budziński zagrywa prostopadłe podanie do Piątka, ale ten nie przedziera się przez obronę Miedziowych.

84'

Wójcicki posyła wysoką piłkę na pole karne Zagłębia, ale łapie piłkę bramkarz gospodarzy.

82'

Roszada też w Cracovii. Wejdzie Wdowiak za Cetnarskiego.

82'

Zmiana w ekipie Zagłębia. Zejdzie Janus, a wejdzie Buksa.

78'

Na szczęście bez urazu Polczak. A przed momentem Tosik oddał groźny strzał z pola karnego, ale obok bramki i wznowi Sandomierski.

77'

Interweniował przed polem karnym Polczak i teraz leży na murawie. Gra przerwana.

75'

Jagiełło ładnie zagrywał na pole karne, ale czujny był Polczak i wybija piłkę obrońca Cracovii.

73'

Cetnarski zagrywa przed pole karne do Jendriska, ten strzela, ale niecelnie i obok bramki.

72'

Posiadanie piłki 56 - 44 % na korzyść Pasów.

71'

Janus zagrywa w okolice bramki Cracovii, ale Janoszka nie zamyka tego podania i piłka dla Cracovii.

70'

Zmiana w Zagłębiu Lubin. Z boiska zejdzie Nespor, a w jego miejsce pojawi się Jagiełło.

69'

Budziński strzela raz, poprawia drugi, ale ostatecznie piłkę łapie Polacek.

67'

Cetnarski dośrodkowuje, ale bezskutecznie i wybijają obrońcy Miedziowych.

66'

Zmiana w Cracovii. Zejdzie Szczepaniak, wejdzie Jendrisek.

61'

Zmiana w Zagłębiu. Zejdzie Papadopulos, a za niego wejdzie Woźniak.

60'

Janus teraz próbował podania z bocznej strefy, ale obrońcy Cracowi wybijają.

58'

Dośrodkowanie Cracovii, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

58'

Dośrodkowanie na pole karne Zagłębia, strzela jeden z zawodników Pasów, ale wybija Polacek i jest korner.

56'

Żółta kartka dla Tosika za faul.

55'

Jak na razie bardzo obiecująco rozpoczęła się ta połowa. Akcja zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz Zagłębie, raz Cracovia. Kto postawi kropkę nad "i"?

54'

Teraz z kolei Nespor szukał swojej szansy do wychodzącej piłki, ale mocne to podanie i łapie Sandomierski.

53'

Piątek nieźle zagrywał do Budzińskiego, ale temu zabrakło szybkości i piłka ląduje w rękach Polacka.

50'

Zagłębie widocznie polepszyło swoją grę, coraz bardziej aktywnie w ofensywie.

47'

Dośrodkowanie na pole karne Cracovii, ale Sandomierski na posterunku.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Ze środka rozpoczęli goście.

45'

Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę. 1:1 i czekamy na drugie - podobne lub lepsze - 45 minut.

44'

Obie drużyny lekko zwolniły, chyba już mentalnie szykują się do drugiej połowy

42'

Janus dośrodkowuje i z kłopotami piłkę łapie Sandomierski.

40'

Dobre podanie otrzymał Cetnarski na wolne pole, ale zbyt wolno pobiegł na bramkę i był zmuszony do oddania strzału, jednak niecelnie i od bramki Polacek.

38'

Niebezpieczna kontra Zagłębia, ale ostatecznie eliminują zagrożenie piłkarze Cracovii.

35'

Jak na razie bardzo dynamiczny mecz. Ataki z obu stron, bramki, zwroty akcji - wszystko czego oczekują kibice.

31'

GOL! ALEŻ BRAMKA! Budziński pięknie posłał piłkę podkręconą w samo okienko po wystawieniu Dąbrowskiego!

29'

Cracovia próbuje strzałów z dystansu. Najpierw Wójcicki, później Dąbrowski i ostatecznie rzut rożny.

27'

Cracovia w bardzo krótkim czasie opadła z sił. Znowu błędy w obronie. Pasy za łatwo dają przechodzić rywalom w okolice własnego pola karnego.

24'

GOL! 1:0 Janoszka otrzymał podanie i z okolicy pola karnego pakuje gola przy słupku.

22'

Nespor strzela z bliskiej odległości po błędzie Polczaka, ale nad bramką!

19'

Pierwsze co rzuca się w oczy po pierwszych 20 minutach to dużo lepsza gra defensywna Cracovii w przeciwieństwie do poprzednich meczów.

18'

K. Piątek nieźle zagrał ze skrzydła do Szczepaniaka na głowę, ale ten jakby zbyt lekko uderzył piłkę.

17'

Budziński uderza mocno z dystansu, ale niecelnie i piłka opuszcza boisku daleko od bramki.

15'

Cracovia coraz śmielej atakuje. Szczepaniak strzela i trafia w poprzeczkę!

13'

Cetnarski zmarnował pierwszą poważną sytuację do otworzenia wyniku. Wychodził prawie sam na sam z bramkarzem, z okolicy 11 metra nie przyłożył się do strzału i bez problemu obronił Polacek.

12'

Dąbrowski oddał strzał z dystansu, ale chyba trochę nieczysto trafił w piłkę i ta ląduje poza za linią.

12'

11'

Może się podobać gra Cracovii jak na razie, szybkie podania i wreszcie wygląda to w miarę dynamicznie.

10'

Wójcicki dośrodkowywał na pole karne, lekkie problemy miał Polacek, ale oddalone zagrożenie.

10'

8'

Cracovia lekko się ocknęła po pierwszych minutach, atakuje odważniej, ale w dalszym ciągu niedokładnie i nieskutecznie.

7'

Groźnie było przez moment po dośrodkowaniu w polu karnym Zagłębia, ale nic nie wynikło z tego zagrania.

6'

Teraz Cracovia przeprowadzała akcję skrzydłem. Szczepaniak próbował dośrodkowania, ale zablokowany i korner dla gości.

4'

Zagłębie od początku ostro ofensywnie, jak nie z jednego to z drugiego skrzydła posyłają piłkarze Miedziowych podania.

2'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Cracovii. Janus świetnie dośrodkował i lekkie kłopoty miał Sandomierski, ale w ostatecznie zagrożenie zostało oddalone. Mocno zaczęli piłkarze Zagłębia.

1'

POCZĄTEK MECZU. Od środka zaczęli piłkarze Zagłębia!

20:25

Niespełna 5 minut do rozpoczęcia spotkania. Piłkarze wychodzą na murawę, jeszcze tylko hymn Zagłębia, przedstawienie składów i arbiter Szymon Marciniak rozpocznie ten mecz.

20:22

Ławki rezerwowych

Zagłębie: Hładun, Madera, Dziwniel, Jagiełło, Vlasko, Woźniak, Buksa.

Cracovia: Endrisek, Steblecki, Stępniowski, Vestenicky, Wdowiak, Wołąkiewicz, Deleu.

19:25

Zapraszamy na relację z ostatniego sobotniego meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zagłębie Lubin gości na własnym stadionie pogrążoną w kryzysie Cracovię. Jak będzie wyglądało to spotkanie? Tego dowiemy się już niebawem. Początek meczu o godzinie 20:30.