Poniedziałek, 15 sierpnia 2016, godz. 18:00
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
94'

Wisła wygrywa z Jagiellonią 1:0 i wskakuje na 7 miejsce w tabeli Ekstraklasy

94'

Aut blisko pola karnego. Wrzutka w pole karne Wisły i po interwencji Szymińskiego rzut rożny. Kelemen wchodzi w pole karne pomóc.

94'

Bardzo ładna akcja Jagiellonii , ale strzał zatrzymują obrońcy Wisły

94'

Po wstrzeleniu piłki w pole karne 2 razy pod rząd piąstkuje Kiełpin.

92'

Kante -> Byrtek

91'

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 3 minuty

89'

Dobre dośrodkowanie Tomasika w pole karne, do piłki doszedł Chomczenowskyij, ale chybił o kilkanaście centymetrów

86'

Bardzo dobra kontra Wisły bardzo źle rozwiązana do spółki przez Furmana i Ilieva

82'

Bardzo ładna indywidualna akcja Kuna, ale bardzo źle wykończona przez Kante

41'

Bramka dla Wisły Płock zweryfikowana jako samobój Łukasza Burligi.

78'

Świetna okazja dla Wisły po indywidualnej akcji Recy.

74'

Romanczuk -> Górski

74'

Merebaszwili -> Reca

72'

Rzut rożny dla Jagielloniii

71'

Po zgraniu piłki przez Bozica, Kante próbował strzału przewrotką, ale uderzenie bardzo niecelne

70'

Wasiluk ukarany żółtą kartką po ładnej akcji indywidualnej Kante

66'

Po długim zagraniu od Furmana źle obliczył tor lotu Szymonowicz, ale Kante źle przyjął piłkę i zacznie Kelemen

64'

Indywidualna akcja Merebashwiliego zatrzymana przez Burligę i rzut rożny dla Wisły.

63'

Bardzo ładna akcja Wisły. Po dośrodkowaniu Merebashwiliego do uderzenia próbował dojść Bozic, ale uprzedził go Wasiluk. Zamykał akcje Kun, który bardzo ładnie minął w polu karnym Burligę, ale jednak zatrzymał się na Szymonowiczu.

62'

Kriwiec -> Rogalski

56'

Bardzo ładna akcja lewym skrzydłem Jagiellonii, ale przy próbie strzału głową Frankowski fauluje Stępińskiego

56'

Bardzo dobra okazja Jagi do zdobycia bramki. Po zgraniu piłki przez Burligę, Cernych był stanął oko w oko z Kiełpinem, ale jednak napastnik gości był na minimalnym spalonym

54'

Mackiewicz -> Chomczenowskyj

54'

Żółta kartka dla Dominika Furmana za taktyczny faul na Świderskim

52'

Dobre dośrodkowanie Stefańczyka w stronę Kante, ale w ostatniej chwili z nogi wybija piłkę Wasiluk

51'

Dobra indywidualna akcja Kante zakończona celnym strzałem. Broni Kelemen

48'

Po dośrodkowaniu Furmana uderza Bozic, ale strzał był bardzo słaby i broni spokojnie Kelemen

48'

Po indywidualnej akcji Maćkiewicza Stefańczyk popisuje się świetnym wślizgiem i Kiełpin rozpoczyna od bramki

45'

Rozpoczynają goście!

45'

Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy.

46'

2 minuty doliczone do pierwszej połowy

43'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego stworzyło się zamieszanie i wślizgiem dobił piłkę do bramki Iliev

41'

Rzut rożny po nieudanym zagraniu do bramkarza Mackiewicza

39'

Dobra akcja zespołowa Jagi , ale nie celnie strzela Cernych

38'

Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zamieszaniu na szesnastce Jagiellonii strzelał Merebashwili, ale świetnie paruje strzał Kelemen.

35'

Taras Romanczuk ukarany żółtą kartką za niebezpieczny faul na Dominiku Kunie

32'

Wisła próbowała wykorzystać błąd Jagiellonii w rozegraniu na własnej połowie, ale Merebashwili za długo zbierał się do strzału na bramkę

27'

Za kontuzjowanego Vassiljeva najmłodszy na boisku Karol Świderski

25'

Dobra Próba kontrataku Wisły zatrzymana przez Szymonowicza

23'

Rzut rożny dla Wisły.

23'

Konstantin Vassiliev prosi jednak o zmianę. Uraz okazał się zbyt bolesny.

19'

Następna groźna sytuacja dla Jagiellonii. Po lewej stronie Tomasik wgrał płasko piłkę w pole karne i w ostatnim momencie Cernycha uprzedził Bozic

19'

Bardzo dobry strzał Vassilieva z rzutu wolnego. Do bramki było blisko 40 metrów. Kiełpin popisał się bardzo dobrą interwencją.

16'

Furman próbował wkręcić bardzo blisko bramki piłkę , ale broni Kelemen. Następny rzut rożny dla Wisły.

16'

Dobre dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego , ale Wasiluk na posterunku i rzut rożny.

13'

Rozwiązanie rzutu wolnego zupełnie nieudane

12'

Faul Patryka Stępińskiego w bocznym sektorze boiska i bardzo dobra okazja dla Jagiellonii do dośrodkowania.

10'

Vasilliev potrzebuje pomocy medycznej. W momencie dośrodkowania podkręcił staw skokowy

7'

Próba strzału Tomasika wysoko ponad bramką

6'

Rzut rożny dla Jagiellonii po akcji indywidualnej Tomasika.

4'

Próba indywidualnej akcji Merebashvillego, ale zatrzymana przez Burligę

4'

Pierwsza próba strzału Tomasika zablokowana przez Kuna

18:01

Rozpoczyna Wisła ! Oba zespoły w swoich podstawowych trykotach meczowych.

17:59

Piłkarze wyszli na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku w szalikach Polski. W tej chwili odgrywany jest hymn Polski. Wszystko to jest spowodowane dzisiejszym świętem Wojska Polskiego, które jest obchodzone na każdym stadionie w 5 kolejce spotkań.

17:57

W dzisiejszym meczu miejscowa Wisła spotka się z niepokonaną do tej pory Jagiellonią. Gospodarze w ostatnich meczach nie mają szczęścia : w 3 kolejce z Legią Warszawa prowadziła 2:0 a jednak przegrała 2:3 . a w ostatniej kolejce prowadziła 2:1 , ale w 91 minucie sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką Szymińskiego i Ruch zdołał wyrównać. Dziś na pewno kibice liczą na dobre spotkanie oraz zwycięstwo.

17:45

Witamy na relacji LIVE z ostatniego meczu 5 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Jagiellonią Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Dziś sędzią głównym jest Paweł Gil z Lublina.