Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
17:24

Za uwagę dziękuję Państwu Jakub Waliczek i życzę miłego wieczoru!

17:22

Mimo przewagi zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza to ekipa z Płocka zdobywa 3 punkty i awansuje na 8 miejsce w tabeli!

94'

Kończy spotkanie Tomasz Musiał!

94'

Ostatnia zmiana w zespole z Płocka, schodzi z boiska Piątkowski, a w jego miejsce pojawia się Emil Drozdowicz.

92'

Drugą żółtą kartkę pokazuje Tomasz Musiał, tym razem ukarany Pilarz za złe odzywki do arbitra.

90'

Tomasz Musiał dolicz 3 minuty do końca spotkania!

87'

Coraz mniej czasu pozostaje Termalice, żeby przedłużyć okres meczów remisowych do 4.

83'

Kolejny spokojny okres spotkanie, w którym żadna z drużyn nie miała jakiejś groźnej sytuacji.

81'

Ostatnią zmianę przeprowadza Czesław Michniewicz, schodzi z boiska Guilherme, a w jego miejsce pojawia się Martin Mikovic

77'

A także kolejna zmiana w ekipie Kaczmarka, na boisko wchodzi Stępiński w miejsce Sergeia Krivtsa.

75'

Pierwszą żółtą kartkę pokazuje Tomasz Musiał, który napomniał kartonikiem Piotra Wlazło.

74'

Znowu w natarciu Termalica, która w końcu wzięła się do roboty, jednak słabe dośrodkowanie łapie Kiełpin.

70'

W końcu coś się dzieje na stadionie w Płocku, ponieważ spotkanie zaczynało być nużące

68'

Piłka ląduje w bramce Kiełpina, jednak Dawid Nowak był na spalonym, ale powtórka pokazuje, że napastnik Termalici nie miał kontaktu z piłką. Bardzo kontrowersyjna sytuacja.

64'

Na stadionie w Płocku nudniejszy okres meczu, zawodnicy Termalici próbują doprowadzić do wyrównania, ale radzi sobie z kolejnymi akcjami defensywa "Wiślaków" z Płocka.

60'

I od razu drugą zmianę przeprowadza Michniewicz w miejsce Kupczaka pojawia się Słowak Roman Gergel.

58'

Mamy zmianę w drużynie z Niecieczy na boisku melduje się Misak w miejsce Guby.

55'

Kolejna okazja dla Termalici, ale strzał Gutkovskisa z łatwością obronił świetnie dysponowany w dzisiejszym meczu Kiełpin.

51'

Ależ akcja zespołu z Niecieczy! Dośrodkował piłkę Szarek, którą strącił Nowak, jednak strzał zawodnika Termalici wybronił Kiełpin.

48'

Jest także zmiana w ekipie Wisły Płock, na boisku zameldował się Dominik Kun za Damiana Piotrowskiego.

45'

Sędzia Musiał rozpoczął drugą połowę spotkania!

16:20

Już za niedługo wrócimy do Płocka, zostańcie z nami!

16:19

Bardzo aktywni są dzisiaj Piotr Wlazło i Dominik Furman po stronie Wisły, natomiast po stronie Termalici warto wyróżnić Szarka, który mimo strzelenia gola samobójczego włącza się w akcje ofensywne i stwarza duże zagrożenie.

16:18

Od początku spotkania to Termalica naciskała bardziej, jednak spokój w defensywie, a przede wszystkim mądre rozgrywanie piłki pokazują, że to Wisła lepiej wygląda w tym spotkaniu.

46'

Kończy pierwszą część spotkanie arbiter Tomasz Musiał!

45'

Arbiter dolicza minutę do pierwszej połowy.

43'

W natarciu piłkarze Wisły, ale piłka przy dośrodkowaniu Piątkowskiego wyszła za linię z czego bardzo nie ucieszył się Furman.

39'

Mocny strzał oddawał Dominik Furman, ale złapał piłkę Pilarz.

37'

Kontroluje grę drużyna prowadzona przez Kaczmarka, nie spiesząc się z rozgrywaniem piłki.

33'

Dobra akcja piłkarzy z Niecieczy! Pomylił się Kiełpin, ale ostatecznie bramka nie padła.

31'

Kolejne spokojne minuty mijają na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

28'

Już zapisujemy trafienie na konto Szarka

26'

A jednak to nie Piątkowski trafił do siatki, ale Przemysław Szarek strzelił "swojaka".

24'

Świetne dośrodkowanie Wlazły z prawej strony wykorzystał Piątkowski, który znalazł się na pozycję i trafił do siatki!

22'

Zamieszanie w polu karnym Wisły, Kiełpin wyszedł z bramki, żeby złapać piłkę, ale obciął się i przed utratą bramki drużynę z Płocka uratowało szczęście.

20'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Termalici, ale powtórka pokazała, że Stefańczyk nie był faulowany.

16'

Akcja piłkarzy Termalici! Stracił piłkę Wlazło i natychmiastowy strzał oddawał Guba, ale piłka minimalnie obok słupka.

11'

Ależ akcja Wisły! Głową uderzał Sylwestrzak, ale świetną interwencją popisał się Pilarz.

8'

Fatalny błąd obrońcy Wisły, ale dobra interwencja Rogalskiego ratuje zespół z Płocka przed utratą bramki.

5'

Na razie spokojne tempo meczu, zarówno Wisła jak i Termalica mają swoje okazję, ale bez skutku.

3'

Dobry przerzut Furmana, ale nie opanował piłki Piotr Wlazło

15:30

Zaczęli piłkarze Termalici

15:26

Piłkarze już na murawie !

15:22

Rezerwowi Termalici: Wojciech Kędziora, Dariusz Trela, Roman Gergel, Patrik Misak, Sebastian Ziajka, Krystian Peda, Martin Vantruba

15:21

Rezerwowi Wisły: Tomislav Bozic, Dominik Kun, Emil Drozdowicz, Bartłomiej Sielewski, Patryk Stępiński, Mateusz Kryczka

15:19

Drużyna z Płocka miała udany początek sezonu, obecnie radzi sobie trochę gorzej, ale zajmuje 11 pozycję w tabeli. Natomiast goście sprawiają niespodziankę i znajdują się w pierwszej 10 po 24 kolejkach.

15:17

Znamy składy obu drużyn!

15:13

Witam Państwa bardzo serdecznie już za 15 minut początek spotkania! Relację poprowadzi Jakub Waliczek!