Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
0 : 0
lechiaLechia Gdańsk
19:53

We Wrocławiu mecz walki i niewielu sytuacji. W I połowie lepiej wyglądała Lechia, ale groźniejsze sytuacje miał Śląsk. W drugiej przeważali gospodarze, ale nie znaleźli oni recepty na obronę gości. Zasłużony remis.

94'

Koniec meczu.

93'

Strzał Stolarskiego obok bramki Śląska.

91'

Teraz trochę przebudziła się Lechia, ale wszystko ogranicza się do kopania piłki wprost w rękawice Pawełka.

86'

Dobra akcja Zielińskiego z Grajciarem i Maloca zdejmuje piłkę z nogi Bilińskiego.

85'

Ostatnia zmiana w Śląsku. Bila za Mervó.

84'

Bardzo dobra okazja dla Śląska, ale Mervó nie opanował piłki w polu karnym.

80'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Pawłowski za Peszko.

79'

Mervó dziś kilka razy poturbował Wawrzyniaka.

76'

Zmiana też w Śląsku. Grajciar za Stjepanovicia.

75'

Nie ma już na murawie braci Paixao. Wojtkowiak za Marco.

73'

Kartka dla Stjepanovicia.

71'

Dośrodkowanie Stjepanovicia z rzutu wolnego i Wawrzyniak wybija piłkę na rzut rożny.

69'

Wolski odbiera piłkę Celebanowi, ale strzela lekko wprost w Pawełka.

66'

Mocna wrzutka Alvarinho i Milinković-Savić wypuszcza piłkę z rąk, ale łapie ją zanim Mervó wepchnął ją do siatki.

65'

Ładna kontra Śląska, ale najpierw Morioka psuje podanie, a po chwili Madej uderza wprost w Savicia.

63'

Pierwsza zmiana w Lechii. Stolarski za Paixao.

62'

Ładna kombinacja Augusto z Alvarinho i Moloca w ostatniej chwili uprzedza Mervó.

58'

Pierwsza zmiana w Śląsku. Zieliński za Pawelca.

57'

Sędzia Raczkowski prowadzi zawody na poziomie C klasy. Teraz zatrzymał grę, choć po faulu w środku pola do piłki w dobrej sytuacji doszedł Augusto.

53'

Ładny rajd Alvarinho, ale nie miał już siły oddać mocny strzał i bramkarz Lechii bez problemów łapie piłkę.

50'

Błyskawiczna odpowiedź Śląska i Morioka zza pola karnego strzela nad poprzeczką.

49'

Co za szansa Lechii! Piłkę dośrodkował Flavio, jego Filipe odpuścił krycie i Kuświk zmarnował setkę.

48'

Kolejna dobra akcja gospodarzy, ale Alvarinho psuje wrzutkę.

47'

Drugą połowę od ataków rozpoczął Śląsk, ale skończyło się na dwóch nieudanych dośrodkowaniach.

46'

Gramy!

45'

Koniec I połowy. Nijaki mecz we Wrocławiu. Niby widać jakość, ale akcji podbramkowych jak na lekarstwo.

43'

Świetna kontra Śląska zatrzymana brutalnym faulem Janickiego na Morioce. Po faulu jeszcze przepychanka między piłkarzami obu drużyn.

41'

Kapitalna akcja Peszki, który minął Pawelca, dośrodkowanie do niepilnowanego Marco Paixao i strzał Portugalczyka w nieprawdopodobny sposób nogą broni Pawełek!

39'

Wrzutka w pole karne Lechii i Mariusz Pawelec był bliski dojścia do strzału.

38'

Brutalny faul Wawrzyniaka na Alvarinho i sędzia Raczkowski przypomniał sobie, że czasem trzeba też ukarać gości.

35'

Kartka dla Pawelca za faul, którego chyba nie było.

29'

Dobra akcja Flavio, ale Celeban na rzut rożny.

27'

Pawełek świetnie piąstkuje po dośrodkowaniu i tylko rzut rożny.

23'

Austusto zatrzymuje kontrę Lechii wycinając Kuświka.

22'

Kolejny szybki atak Śląska, ale Janicki zatrzymuje Madeja.

20'

Ależ okazja Śląska. Szybka akcja, wrzutka Alvarinho i Morioka był o włos od sięgnięcia piłki głową.

17'

Płaskie dośrodkowanie Wolskiego, ale Kuświk nie potrafi przyjąć piłki w polu karnym.

15'

Strzał z woleja Flavio, choć lepiej go nie komentować. Daleko, wysoko w trybuny.

14'

Kokoszka blokuje wrzutkę Flavio.

14'

Lechia gra wysokim pressingiem, ale na razie niewiele z tego wynika.

12'

Dobra akcja gości, lecz podanie Krasicia do środka przecięte przez Kokoszkę.

11'

Maloca uderza z dystansu, ale daleko od bramki Pawełka.

9'

Janicki uderzył w twarz Madeja, ale sędzia Raczkowski puścił grę.

8'

Dobra akcja Śląska, ale Madej przegrywa pojedynek z Flavio.

5'

Kuświk ręką zatrzymuje akcję gospodarzy.

1'

Ajezusmaria!!! Pierwsza akcja Śląska, Mervo zatańczył w polu karnym. Pierwszy jego strzał obronił bramkarz Lechii, a dobitka trafiła w boczną siatkę.

18:00

Zaczynają goście.

17:55

Ławka Lechii: Podleśny, Stolarski, Gerson, Wojtkowiak, Kovacević, Mila, Pawłowski

17:54

Ławka Śląska: Kemenar, Biliński, Dankowski, Grajciar, Idzik, Zieliński, Dvali

17:54

Trener Nowak odpowiedział bardzo ofensywnym ustawieniem, w ataku zagrają Kuświk i Marco Paixao. Nie zabraknie również Flavio Paixao. Tylko na ławce usiadł natomiast Sebastian Mila.

17:53

Trener Rumak dokonał jednej, za to zaskakującej zmiany. Za Lashę Dvaliego wystawił Ostoję Stjepanovicia, przy czym Adam Kokoszka został cofnięty do obrony, a były pomocnik m.in. Wisły zagra w środku.

17:51

Witamy ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Za niecałe 10 minut startujemy z meczem przyjaźni Śląsk - Lechia.