Sobota, 22 października 2016, godz. 18:00
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2 : 2
CracoviaCracovia
94'

KONIEC MECZU! 2:2! Niesamowite emocje dzisiaj we Wrocławiu. Obie drużyny muszą podzielić się punktami.

94'

Dąbrowski strzela i GOL!!!

93'

Rzut karny dla Cracovii!!!

92'

Żółta kartka dla Kamenara za grę na czas.

91'

Vestenicky strzela i było blisko wyrównania, ale Kamenar strąca piłkę!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty.

89'

Kontratak Śląska, ale przerwany faulem Jendriska na Alvarinho i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

87'

Zmiana w Cracovii. Steblecki wchodzi za Cetnarskiego.

84'

Zmiana w Śląsku Wrocław. Schodzi Mervo, wchodzi Riera. Mervo schodzi z powodu urazu.

82'

Brzyski dośrodkowuj na pole karne w stronę Covilo. Ale gracz Cracovii nie przejmuje piłki. Wydaje się, że sędzia nie zauważył także przewinienia ze strony Kokoszki, który pociągał za koszulkę Covilo.

80'

Zmiana w drużynie Śląska. Schodzi Grajciar, wchodzi Stjepanović.

79'

Dośrodkowanie na pole karne Śląska, lekkie zamieszanie, strzał Vestenickiego, ale zbyt lekko i zbyt prosto na świetnie broniącego dzisiaj Kamenara.

76'

Covilo uderza po dośrodkowaniu głową i minimalnie nad bramką przelatuje piłka!

73'

Tomasz Brzyski uderza z ostrego kąta, ale obok bramki strzela obrońca Cracovii.

71'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Piątek, wchodzi Vestenicky.

70'

Dwie wyśmienite interwencje Kamenara! Cracovia blisko wyrównania po dwóch strzałach w polu karnym!

68'

Augusto z dystansu, ale broni to uderzenie Sandomierski.

67'

Kibice przyjezdnych przez chwilę dali o sobie znać swoim dopingiem i próbują jeszcze na to ostatnie 20 minut podbudować swoją drużynę.

64'

GOOOL! COVILO! Strzela w swoim stylu uderzeniem głową po dośrodkowaniu Wójcickiego.

63'

Wójcicki dośrodkowuje, ale wybijają piłkę obrońcy Śląska

59'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Biliński, wchodzi Mervo.

59'

Morioka świetnie ograł rywali w polu karnym i zagrał do Grajciara, który pewnym uderzeniem trafia do siatki po raz drugi w dzisiejszym meczu.

58'

GOL! 2:0 GRAJCIAR!

55'

Cracovia poszła z kontratakiem, ale Wójcicki zostaje sfaulowany przez Dvaliego i ten dostaje żółtą kartkę.

52'

Trener Jacek Zieliński podpowiada z ławki swoim zawodnikom wymownym gestem, aby spokojnie rozgrywali piłkę.

50'

Grajciar zagrywał do Bilińskiego na pole karne, ten strzela, ale broni Sandomierski! Poza tym chorągiewka sędziego liniowego była w górze, a więc na spalonym był zawodnik Śląska.

46'

Po połowie regulaminowego czasu z boiska zszedł Szczepaniak, a wszedł Jendrisek.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY! Rozpoczęli piłkarze Cracovii.

45'

Koniec pierwszej części gry. Druga już za kwadrans. Mecz wyrównany, ale Cracovii brakuje - jak zawsze w wyjazdowych spotkaniach - skuteczności.

44'

Brzyski dośrodkowuje, Wójcicki strzela głową, ale nieczyste to zagranie i od bramki rozpocznie Kamenar.

42'

Znowu Kamenar świetnie broni. Cetnarski uderza głową po dośrodkowaniu, ale bramkarz Śląska wyłapuje piłkę!

40'

Kokoszka otrzymał dobrą piłkę z rzutu rożnego, ale fatalne przyjęcie piłkarza Śląska! To mogła być bramka.

37'

Covilo otrzymuje górne podanie na pole karne ze środka, uderza głową, ale nad bramką szybuje futbolówka.

34'

Strzał Piątka zza pola karnego, ale broni Kamenar! Cracovia nabrała wiatru w żagle, Śląsk zszedł trochę do obrony.

33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego ze strony Cracovii i Covilo bliski strzelenia wyrównującej bramki głową!

32'

Ależ teraz błędy w obronie Cracovii, Śląsk blisko przejęcia piłki w polu karnym rywali. "Pasy" ewidentnie sobie nie radzą w ostatnich minutach.

30'

Szczepaniak strzela zza pola karnego, ale piłka przelatuje obok słupka i od bramki rozpocznie golkiper Śląska.

29'

Wójcicki podaje górą na pole karne do Covilo, ale gracz Cracovii przegrał walkę o piłkę.

26'

Budziński strzela po podaniu Piątka, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

22'

Dankowski wypatrzył Moriokę w polu karnym, posłał piłkę w jego stronę, ale minimalnie za mocne było to zagranie.

20'

Zamieszanie w polu karnym Sandomierskiego po dośrodkowaniu gospodarzy, ale ostatecznie niebezpieczeństwo zostaje oddalone.

18'

Cracovia jak na razie bardzo gubi się w sferze obronnej i traci piłki w głupi sposób tracąc szansę na wyprowadzenie gry.

16'

Szansa na kontrę dla Cracovii, Budziński zagrywał do przodu do Piątka, ale ten nie odczytał zamiaru kolegi i traci piłkę.

12'

Przed chwilą Cracovia zagroziła rywalom, a kilka sekund poźniej Alvarinho posłał niezłe dośrodkowanie na pole karne gości. Mecz się "rozbujał", piłkarze z Krakowa widocznie polepszyli swoją grę po stracie gola, a Wrocławianie polują na błąd w obronie rywali..

10'

Znowu kontra gospodarzy, Morioka próbował zagrać do przodu, ale Polczak świetnie zablokował to podanie.

8'

Po rzucie rożnym dla gości Śląsk poszedł z kontrą. Morioka zagrał na wolne pole do Grajciara, a ten oddał strzał z dystansu pokonując bramkarza Cracovii.

7'

GOOOL!!! Grajciar 1:0!

4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego ze strony Śląska, ale Sandomierski pewnie piąstkuje i oddala zagrożenie.

2'

Augusto dośrodkowuje na pole karne Cracovii, ale obrońcy gości wybijają tę piłkę.

1'

POCZĄTEK MECZU! Pierwszy gwizdek arbitra i ze środka rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław!

17:43

Rezerwowi zawodnicy obu drużyn

Śląsk Wrocław: Madej, Pawelec, Pawełek, Mervo, Riera, Roman, Stjepanović.

Cracovia: Deleu, Jendrisek, Steblecki, Stępniowski, Vestenicky, Wołąkiewicz, Wdowiak.

17:38

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Cracovia. Czy gospodarze poprawią swoją sytuację w lidze przed własną publicznością, a może to goście zdobędą pierwszy komplet punktów na wyjeździe w obecnym sezonie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznamy za niecałe pół godziny w trakcie spotkania, kiedy piłkarze obu drużyn wyjdą na murawę stadionu we Wrocławiu.