Poniedziałek, 1 sierpnia 2016, godz. 18:00
0 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1. połowa0 : 2
94'

Śląsk pokonuje 2:0 Pogoń i awansuje na szóstą pozycję w ligowej tabeli. Kibice pożegnali swoich zawodników gwizdami.

90'

Sędzia dobija kibiców zgromadzonych na stadionie przy Krygiera. Cztery minuty doliczone.

88'

Morioka, który zaliczył dość dobry występ schodzi z boiska. W jego miejsce Kamil Biliński. W dalszym ciągu oglądamy nudne widowisko.

83'

Czerwiński próbował strzału z 23. metrów. Strzał obrońcy Portowców przeleciał nad poprzeczką.

Końcówka meczu. Chyba nie zobaczymy już więcej bramek. Pogoń pierwsze zwycięstwo w sezonie będzie musiała przesunąć przynajmniej na za tydzień.

82'

Nie tylko Zwoliński został wygwizdany. Do Portowca dołącza Łukasz Madej. W jego miejsce Grajciar.

78'

Rzut rożny, który miała Pogoń mógł przynieść upragnionego gola. Drygas doszedł do strzału z 11 metra. Uderzenie z powietrza z tzn. pół-woleja minęło jednak bramkę.

77'

Zwoliński zszedł z boiska wygwizdany przez kibiców Portowców. W jego miejsce Robert Obst.

76'

Mariusz Pawełek! Fantastyczna interwencja po strzale Murawskiego.

73'

Jarosław Fojut dostał żółtą kartkę po groźnym faulu w środkowej części boiska. Rzut wolny wykonany przez Śląsk jednak nie przyniósł oczekiwanych skutków. Nadal 0:0.

72'

Inicjatywę na boisku przejęli kibice. Przed meczem wspólnie odśpiewany hymn, jak i znane powiedzenie "Cześc i chwała Bohaterom". Teraz zaś, za równo kibice Pogoni, jak i Śląska nawzajem zaczynają na siebie bluzgać.

66'

Piękne dośrodkowanie Kitano! Delew uderza jednak minimalnie obok bramki.

64'

Pogoń miała właśnie bardzo dobrą okazję na zdobycie gola. Piłka jednak została wybita z linii. Dalej 0:0 przy Krygiera.

63'

W Pogoni również zmiana. Kitano za Nunesa.

62'

Stjepanović wchodzi za Bence Mervo.

58'

Pogoń zaczyna dochodzić do sytuacji. Nunes uderzał z dystansu, piłka po rykoszecie wpadła pod nogi Frączczaka, który koncertowo zmarnował swoją okazję.

58'

Gyurcso wrzucał z prawej strony boiska, ale piłkę... wypluwa Pawełek! Na szczęście bramkarz Portowców złapał z powrotem futbolówkę w ręce.

57'

Drygas bardzo mocny strzał z 23 metrów. Rykoszet, ale piłkę mimo wszystko łapie Pawełek. To była naprawdę dobra okazja na bramkę.

55'

Chwila przestoju. Znowu oglądamy znowu nudne spotkanie.

51'

Kontrowersja w polu karnym Śląska. Jeden z zawodników gościu potknął się o piłkę i mogłoby się wydawać, że dotknął futbolówkę ręką. Trener Moskal wybiegł z ławki rezerwowych domagając się rzutu karnego.

49'

Po dośrodkowaniu w pole karne Frączczaka blisko zdobycia bramki Delew. Piłka jednak minęła bramkę gości.

46'

Delew melduje się na boisku w miejsce Dawida Korta.

45'

Pogoń przegrywa 0:2 i nie ma już nic do stracenia. Portowcy rozpoczynają od środka. Czekamy na lepsze widowisko niż w pierwszej części meczu!

19:03

Pogoń wybiegła już na boisko. Czekamy na piłkarzy Śląska.

46'

Trzeba przyznać, że mecz nie zachwyca widowiskiem. Oglądaliśmy nudne widowisko, a bramki widzieliśmy w pierwszych i ostatnich minutach spotkania. Pogoń gra lepiej, ale nie potrafi oddać nawet celnego strzału na bramkę Pawełka.

45'

I mamy 2:0 dla Śląska! Bramkę do szatni dla gości zdobywa Felipe Goncalves!

44'

Dawid Kort z osiemnastu metrów - zostawmy to bez komentarza...

40'

Strzał z pod kolana Murawskiego. Piłka minęła bramkę Pawełka.

37'

Kolejna kontra Pogoni po stracie Śląska. Gyurcso dogrywał do Korta, który z 17 metrów uderzał na bramkę Pawełka. Całą sytuację wyjaśnił Pawelec wybijając piłkę na rzut rożny

36'

Drygas w dobrej okazji na bramkę. Jego strzał z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minął bramkę Pawełka.

35'

Najlepsza akcja tego spotkania. Pogoń atakowała z prawej strony boiska. Gyurcso miał bardzo dobrą sytuację na bramkę po składnej akcji zespołu. Jego strzał został zablokowany przez Celebana.

32'

Pogoń próbowała kontry z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Gyurcso jednak wybite.

27'

Oglądamy nudne widowisko. Nic się nie dzieje, a w sektorze prasowym dziennikarze zaczynają... ziewać.

24'

Rzut rożny dla Pogoni Szczecin z lewej strony boiska.

21'

Łukasz Madej wygwizdany przez kibiców Pogoni za sytuację pod trybuną gospodarzy. Według fanów Portowców zawodnik Śląska symulował.

19'

Groźna akcja Śląska i strzał Mervo obok bramki Kudły.

17'

Mecz zrobił się dość nudny. Cały czas przeważa Pogoń, która dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie Śląska.

10'

Ładny rajd Mateusza Lewandowskiego z lewej strony boiska. Dośrodkowanie jednak złapane przez Pawełka. Pogoń przeważa, ale nic z tego póki co nie wychodzi.

8'

Gyurcso próbował strzałem prawą nogą z lewej flanki. Strzał jednak był za słaby, by pokonać Mariusza Pawełka

8'

Druga akcja Pogoni z prawej strony boiska. Nunes próbował swoich sił rajdem w pole karne. Piłka jednak opuściła boiska.

6'

Dobra okazja dla Pogoni. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale wyprzedzony Łukasz Zwoliński.

4'

Po rzucie wolnym, którego egzekwowali piłkarze Śląska błąd rywali skrzętnie wykorzystała wrocławska drużyna. Po zamieszaniu w polu karnym najlepiej spisał się Adam Kokoszka, który skierował piłkę do pustej bramki.

3'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! ŚLĄSK STRZELA BRAMKĘ!

3'

Rzut wolny dla Śląska z około 30 metrów do bramki Kudły.

2'

Pogoń próbuje przebić się przez obronę Śląska, jednak mało z tego wynika.

1'

Rozpoczynam spotkanie. Śląsk przy piłce!

17:57

Jeszcze przed meczem będziemy świadkami minuty ciszy.

17:50

Słońce wyszło nad stadionem im. Floriana Krygiera.

17:48

Kibice powoli schodzą się na stadionie. Kibice w niektórych miejscach siedzą z parasolkami.

17:36

W drużynie gospodarzy brakuje trzech zawodników. Kontuzjowani są Matynia, Niepsuj i Akahoshi.

17:34

Pogoń zajmuje na tą chwilę 14 miejsce w lidze. Portowcy zgromadzili w dwóch meczach jeden punkt. Nieznacznie lepiej prezentują się piłkarze Mariusza Rumaka, którzy mają na swoim koncie dwa oczka i są dwa miejsca wyżej od Pogoni.

17:32

Sędzią głównym spotkania jest Daniel Stefański. Jego asystentami będą Rafał Rostkowski i Bartosz Heinig. Sędzią technicznym jest Zbigniew Dobrynin. Delegatem Adam Wysocki.

17:31

Przed samym meczem zapowiadało się na deszczowe popołudnie w Szczecinie. Na tą chwilę pogoda dopisała i wygląda na to, że nie będzie większych problemów z warunkami atmosferycznymi.