1 : 1
CracoviaCracovia
93'

92'

Gyurcso wygrał pojedynek z Deleu i popędził do przodu. Vestenicky szybko powrócił na własną połowę i go powstrzymał przed stworzeniem zagrożenia

91'

Kitano mógł dac Portowcom zwycięstwo. Piłka wleciała w pole karne i młody Japończyk już do niej dochodził. W ostatniej chwili interweniował Sandomierski

90'

Kitano długo walczył o piłkę z Polczakiem, ale w końcu dotarła ona pod nogi Murawskiego. Niecelne uderzenie

89'

Rzut rożny dla Cracovii. Kudła wypiąstkował piłkę spod własnej bramki

88'

Dawid Kort mocnym strzałem z dystansu pokonał Sandomierskiego. Piłkę dostał od interweniującego w polu karnym Polczaka. stoper Cracovii odebrał ją Kitano

88'

GOL! Bardzo efektowne trafienie Dawida Korta. Pogoń wyrównuje!

87'

Stały fragment gry w wykonaniu Cracovii przyniósł niecelny strzał na bramkę Kudły

86'

Matras starał się zneutralizować Budzińskiego. Średnio mu to wyszło - faul i rzut wolny dla Pasów

86'

Szczepaniak pokonał Nunesa i podał do Vestenickiego. Ten uderzył efektownie. Prosto w słupek

84'

Czerwiński popędził do przodu. Dośrodkował w pole karne. Piłkę wybił Budziński, lecz pod nogi Murawskiego. Tym razem interweniował Steblecki

82'

Budziński z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką Kudły

82'

Mateusz Matras z żółtą kartką za faul na Stebleckim

80'

Covilo popędził do przodu, po czym w polu karnym skierował piłkę do Jendriska. Obok bramki

78'

Zła decyzja Budzińskiego. Doskonale rozpoczął akcję, ale potem zamiast podać do samotnie czającego się Stebleckiego, skierował piłkę do krytego Szczepaniaka

77'

Deleu skiksował we własnym polu karnym. Stworzył trochę zagrożenia pod własną bramką, ale poradził sobie z tym Sandomierski

75'

Mniej więcej pół godziny po rozpoczęciu drugiej połowy, chwila przerwy dla zawodników

74'

Nie jest to najbardziej porywające spotkanie. Futbolówka toczy się głównie w środku pola, krążąc między nogami zawodników obu zespołów. Bramkarze nie są często zmuszani do interwencji

71'

Kolejny żółty kartonik w tym meczu. Tym razem Krzysztof Jakubik napomniał Seiya Kitano za wejście w Budzińskiego

70'

Stratę Korta wykorzystał Szczepaniak. Zawodnik Cracovii sfaulowany przez Frączczaka.

68'

Niedokładne zagranie w pole karne Cracovii. Ze wszystkim poradził sobie jednak Deleu

66'

Zmiana również w Cracovii. Tomasa Vestenickiego zastąpił Mateusz Wdowiak

64'

Przez ostatnie minuty na boisku w Szczecinie nie działo się zbyt wiele. Na to poradzić postanowił Kazimierz Moskal i za Spasa Deleva wpuścił Dawida Korta.

61'

Deleu popędził do przodu i próbował zagrać do Jendriska. Ten nie spodziewał się dośrodkowania i minął z piłką

60'

Mateusz Szczepaniak z żółtą kartką za przewinienie na Gyurcso

59'

Fojut wyjaśnił sytuację pary Steblecki - Szczepaniak

58'

Wdowiak przebił się skrzydłem i podał do Budzińskiego. Ten jednak nie zdołał wiele zrobić

56'

Szczepaniak powalczył na środku pola i podał do Deleu. Ten niecelnie wrzucał piłkę w pole karne

55'

Delev dobrze pokazał się pod piłką. Popędził do przodu, lecz jego strzał wybronił Sandomierski

54'

Jendrisek wygrał fizyczną walkę z Czerwińskim, lecz później stracił piłkę w starciu z Murawskim

53'

Po wrzutce Murawskiego z rzutu wolnego, Sandomierski nie musiał nawet interweniować

51'

Dwójkowa akcja Frączczaka z Delevem zahamowana przez Polczaka

50'

Centra Murawskiego w kierunku Kitano wyjęta przez stoperów Cracovii

47'

Gyurcso uciekł Deleu i zagrał w pole karne. Piłkę przejął jednak Wołąkiewicz. Obrońca Cracovii uprzedził Frączczaka

46'

Zaczynamy drugą część gry. Czy przyniesie gole?

46'

A posiadającego na swym koncie żółtą kartkę Milana Dimuna, zastąpił Sebastian Steblecki.

46'

Łukasz Zwoliński pojawi się na murawie wraz z pierwszym gwizdkiem drugiej połowy. Zastąpił Sebastiana Rudola

45'

Koniec pierwszej połowy. Cracovia prowadzi po bramce Mateusza Szczepaniaka

45'

Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej części gry

43'

Kolejny żółty kartonik w tym meczu. Sebastian Rudol łokciem trafił Jendriska

42'

Zbyt lekki strzał Jendriska, żeby zaskoczyć Kudły

42'

Wdowiak wywalczył korner dla swego zespołu. Do piłki podszedł Budziński, lecz jego dośrodkowanie wybite przez Murawskiego

41'

I jeszcze rzut wolny dla Pogoni. Gyurcso w pole karne, ale futbolówkę głową wybił Covilo

40'

Hubert Wołąkiewicz dostał żółty kartonik za faul na pędzącym skrzydłem Adamie Gyurcso.

39'

Rzut wolny dla Pasow wykonywał Budziński. Posłał ja prosto do kłębiących się pod polem karnym graczy Pogoni

38'

Delev zagrywał w pole karne, lecz jego dośrodkowanie okazało się zbyt mocnym aby coś osiągnąć

37'

Nunes z rzutu wolnego. Piłka wybita przez krakowian

35'

Dimun na sporym ryzyku. Mając żółtą kartkę zdecydował się na faul w środku boiska. Tym razem arbiter go oszczędził

32'

Frączczak dośrodkował w pole karne, lecz piłkę wybił Sandomierski. Prosto pod nogi Murawskiego. Kapitan gospodarzy uderzył nad bramką

31'

Z powodu wysokiej temperatury i pełnego słońca, arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów

29'

I kolejna żółta kartka dla Cracovii. Tym razem obejrzał ją Deleu za faul na Delevie

28'

Delev uciekał Deleu, jednak nie zdołał skutecznie skierować piłki do Gyurcso. Akcja zatrzymana

28'

Milan Dimun z żółtą kartką za faul na Adamie Gyurcso

27'

Pasy miały szansę na szybszy atak, lecz nie pozwolił im na to Fojut

26'

Piłka leniwie toczy się w okolicach linii środkowej. Ani Pogoń ani Cracovia w ostatnich minutach nie tworzą sobie obiecujących sytuacji

23'

Wołąkiewicz próbował dogrywać w kierunku Budzińskiego, lecz podał do Kudły.

21'

Zamiast Kamila Drygasa zagra Adam Frączczak.

20'

Kamil Drygas nie będzie juz w stacie powrócić do walki. W ciągu kilku minut okaże się kto go zastąpi

19'

Przerwa w meczu spowodowana urazem Kamila Drygasa. Piłkarze korzystają z chwili przerwy, uzupełniając płyny

17'

W starciu Deleu z Delevem górą ten pierwszy. Atak Pogoni zahamowany

17'

Po podaniu Drygasa, przy linii bocznej przebiegł Gyurcso. Zagrał w pole karne, ale tam na futbolówkę czekali przeciwnicy

16'

Delev ponownie próbował zawalczyć na skrzydle. Widząc brak efektu podał do Matrasa. Ten szybko stracił piłkę

15'

Ładny drybling Deleva zakończony nieładnym strzałem. Fajnie przebił się przez linię obrony, lecz uderzył nad poprzeczką

1'

Rozpędzony Nunes skierował piłkę w pole karne. Wójcicki uprzedził jednak dochodzącego do futbolówki Gyurcso

12'

Pogoń nieśmiało rozgrywała piłkę na połowie Cracovii, lecz w skutek dobrej postawy defensorów Pasów, niewiele zrobiła

11'

Po rzucie rożnym Pogoni w wykonaniu Murawskiego, uderzać próbował Fojut. Ofiarna interwencja krakowian uratowała sytuację

11'

Nunes odpuścił biegnącemu skrzydłem Szczepaniakowi, a ten wykorzystał podanie Dimuna i popędził pod bramkę. Z ostrego kąta mocno uderzył w światło bramki z czym nie poradził sobie Kudła

9'

GOL! Strzał z ostrego kąta na trafienie zamienił Mateusz Szczepaniak!

7'

Gyurcso uciekł Wójcickiemu i skierował piłkę do Matrasa. W końcu doszedł do niej Nunes, lecz nie dał rady Deleu

6'

Budziński popędził do przodu, po czym skierował piłkę na skrzydło do Wdowiaka. Dośrodkowanie młodego piłkarza odebrane przez rywali

5'

Dośrodkowanie Deleva w kierunku Murawskiego. ten wbiegł z drugiej linii i uderzył piłkę z woleja. Prosto w Wołąkiewicza

4'

Długie podanie Czerwińskiego za linię obrony. Do piłki nie zdołał dobiec Delev

3'

Spotkanie rozpoczęło się nieco niepozornie - od wymiany podań w środku boiska. W końcu pierwsi do przodu ruszyli goście, a konkretnie Deleu. Nie dał rady jednak przebć się w pole karne

00'

I ruszyli! Sobota z Ekstraklasą rozpoczęta!

15:29

Przywitali się także trenerzy, a golkiperzy spokojnie zajęli miejsca w bramkach.

15:29

Oba zespoły już na boisku. Hymn Pogoni odśpiewany, czas na przywitanie kapitanów- Piotra Polczaka oraz Rafała Murawskiego oraz losowanie stron

15:27

Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze. Ostatnie tygodnie należą w ich wykonaniu do bardzo udanych. Czy dzisiaj do wygranych z Termalicą oraz Piastem, dołożą trzy punkty z zespołem Pasów?

15:19

Do Szczecina zawodnicy Cracovii przylecieli samolotem. Nie mogą więc usprawiedliwiać się dzisiaj zmęczeniem po podróży. Jak zaprezentują się przeciwko Portowcom?

15:14

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Krzysztof Jakubik. Asystować będa mu Marcin Lisowski oraz Adam Kupsik

14:57

Dwóch roszad dokonał natomiast Jacek Zieliński. Diego Ferraresco tym razem mecz oglądał będzie sprzed telewizora. Do boju ruszy od samego początku Mateusz Wdowiak. Czy 20-letni pomocnik solidnie rozegranym spotkaniem zdoła przekonać szkoleniowca do otrzymania kolejnych szans?

14:55

Kazimierz Moskal zgodnie z powiedzeniem "zwycieskiego składu się nie zmienia", wystawił dokładnie taką samą jedenastkę jak przed tygodniem w Gliwicach. Czy i tym razem zdobędzie ona mu trzy punkty?

14:50

Piłkarze obu zespołów przebywają w tej chwili na rozgrzewce, a na trybunach pojawia się coraz więcej fanów. Pogoda sprzyja kibicowaniu - 25 stopni Celsjusza i świecące słońce.

14:40

Ostatni weekend przyniósł im nieco odmienne emocje. Pasy długo przegrywając, ostatecznie zremisowali po golu Miroslava Covilo w końcówce spotkania. Pogoń natomiast pewnie zwyciężyła na wyjeździe w Gliwicach. Trafienia na wagę punktów zdobyli: w pierwszej połowie Seiya Kitano, a w drugiej Kamil Drygas.

14:36

Za mniej więcej godzinie zabrzmi premierowy gwizdek pierwszego sobotniego starcia. Do boju w Szczecinie, naprzeciw lokalnej Pogoni stanie Cracovia. Oba zespoły w zeszłym sezonie walczyły w grupie mistrzowskiej, a teraz znowu są blisko siebie. Przed początkiem meczu sąsiedzi tabeli - z takim samym dorobkiem punktowym. Jak będzie wyglądało to dzisiejszym wieczorem?