Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Seria stałych fragmentów gry Portowców. Nie udało się stworzyć zagrożenia i sędzia kończy mecz! Bruk-Bet Termalica niemal rzutem na taśmę remisuje z Pogonią Szczecin. Bramki po przerwie strzelali Dawid Kort i Vladislavs Gutkovskis.

91'

Rzut wolny dla Pogoni. Piłka została posłana w pole karne gości, ale spada przed linię 16. metra do Davida Niepsuja. Jego zblokowany strzał chwyta Krzysztof Pilarz.

90'

Jarosław Przybył dolicza 3 minuty do drugiej odsłony.

89'

I żółta kartka dla Vladislavsa Gutkovskisa za faul taktyczny.

88'

Przełamanie Łotysza! Wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie ze skrzydła i uderzeniem z woleja posłać piłkę do siatki!

88'

REMIS W SZCZECINIE! VLADILAVS GUTKOVSKIS!!!

87'

Vladislavs Gutkovskis strzela z pola karnego tuż nad porzeczką! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

85'

Wołodymyr Kowal uderza z rzutu wolnego zarówno obok muru, jak i bramki gospodarzy.

85'

I "żółtko" dla Cornela Rapy za niesportowe zachowanie. Kopnął w leżącego na murawie rywala.

84'

Żółta kartka dla Adama Gyurcso za faul taktyczny.

83'

Błąd Adriana Hengera mógł kosztować Pogoń utratę gola! Wypuścił piłkę z rąk, ale na szczęście zdołał go poprawić.

22:12

82'

Wołodymyr Kowal wchodzi za Davida Gubę. Marcin Węglewski wzmacnia siłę ognia.

80'

Ricardo Nunes pokazał, że również potrafi dobre zagrać przed bramkę Jednak dobrze ustawiony Mateusz Kupczak wybija piłkę na uwolnienie.

76'

Bramka dla Portowców wisiała w powietrzu! Dawid Kort wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Adama Gyurcso z lewej strony i uderzeniem głową pokonał bezradnego Krzysztofa Pilarza!

76'

GOL DLA POGONI! DAWID KORT!!!

75'

3 108 widzów na "meczu koneserów".

74'

Seiya Kitano zastępuje Marcina Listkowskiego.

71'

Artem Putiwcew ostro ucierpiał w starciu z rywalem. Na wszelki wypadek pojawili się na murawie medycy, ale obrońca "Słoników" może grać dalej.

69'

Goście powinni wyjść na prowadzenie! Niefrasobliwe zachowanie obrony Pogoni mogło kosztować utratę gola! Jednak pierwszy strzał Mateusza Kupczaka z kilkunastu metrów trafia w słupek, a dobitka została zablokowana!

66'

Za Krystiana Pedę wchodzi Patrik Misak.

66'

Marcin Listkowski strzela z pola karnego tuż obok lewego słupka! Niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców!

65'

Kolejny atak piłkarzy Kazimierza Moskala został przerwany faulem bez konsekwencji kartkowej. Centra Adama Gyurcso na bliższy słupek przecina Bartłomiej Babiarz.

63'

Ricardo Nunes zastępuje Huberta Matynię.

62'

Adam Gyurcso pada w polu karnym rywala. Zdaniem sędziego nie było podstaw do podyktowania rzutu karnego. Węgier nie może pogodzić się z decyzją Jarosława Przybyła.

62'

Mateusz Kupczak wygrywa pojedynek biegowy z Marcinem Listkowskim. Pogoń ma jednak rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Krzysztofa Pilarza.

60'

Dawno nie byliśmy w okolicach pola karnego Pogoni. Uderzenie Vladislavsa Gutkovskisa zza pola karnego broni Adrian Henger.

59'

Sebastian Rudol dał się złapać w pułapkę ofsajdową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

21:49

Koneserem Ekstraklasy raczej nie będzie ;)

59'

Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul na Marcinie Listkowskim.

56'

David Niepsuj podłączył się do akcji ofensywnej, by zrobić przewagę przed polem karnym gości. Podaje do Rafała Murawskiego, który zagrywa od razu górą w pole karne. Dobrze ustawiony Dalibor Pleva wybija piłkę na uwolnienie.

53'

Spas Delev dostaje piłkę w polu karnym po zagraniu Huberta Matynii. Nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę "Słoników".

52'

Dawid Kort znowu w roli głównej. Tym razem wrzuca piłkę w pole karne poza zasięgiem Marcina Listkowskiego. Łapie ją Krzysztof Pilarz.

51'

"Kontry nie będzie" po uderzeniu Dawida Korta zza linii 16. metra.

50'

Składna akcja gospodarzy. Adam Gyurcso zagrywa do wbiegającego w "szesnastkę" Dawida Korta. Piłkę spod nóg na rzut rożny wybija Bartłomiej Babiarz.

49'

Podanie na zapalenie płuc do Rafała Murawskiego było za bardzo optymistyczne. Krzysztof Pilarz z "piątki".

48'

Atak Pogoni prawą stroną. David Niepsuj dostaje piłkę na wysokości 25. metra od bramki Krzysztofa Pilarza, ale wolał cofnąć się z nią niemal do linii środkowej.

46'

Drugą połowę zaczynają przyjezdni!

45'

Adam Gyurcso wywalczył rzut wolny. Miękko wrzucił w pole karne, skąd piłka spadła pod nogi Spasa Deleva. Anemiczne uderzenie łapie bez wysiłku bramkarz gości.

44'

Artem Putiwcew wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Davida Niepsuja. Do centry najwyżej wyskakuje Mateusz Matras. Uderza głową daleko od bramki Krzysztofa Pilarza.

43'

Tym razem lepsza próba Węgra - przymierzył płasko z dalszej odległości tuż obok lewego słupka!

41'

Rzut wolny dla gospodarzy ok. 25 metrów od bramki Krzysztofa Pilarza. Adam Gyurcso trafia w mur.

40'

Przemysław Szarek też nie dogra nawet do przerwy. Musi go zmienić Dalibor Pleva.

39'

Wymuszona zmiana w ekipie gości spowodowana kontuzją. Sebastian Rudol zmienia Jarosława Fojuta.

38'

Marcin Listkowski w roli prawoskrzydłowego. Chciał podać przed bramkę do Adama Gyurcso - w ostatniej chwili zablokował go Artem Putiwcew.

36'

Przerwa w grze. Jarosław Fojut ucierpiał w walce z Mateuszem Kupczakiem. Konieczna jest pomoc medyczna.

34'

Jeszcze jeden korner. Radzi sobie obrona Bruk-Betu. Guilherme wybija piłkę na uwolnienie.

33'

Cornel Rapa przedłuża piłkę przed bramkę do Jarosława Fojuta. Ten nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

33'

Adam Gyurcso zyskał rzut rożny dla Pogoni z lewej strony.

32'

Krzysztof Pilarz spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Huberta Matynii.

21:01

Czas na przełamanie

28'

U la la! "Wielbłąd" Krzysztofa Pilarza, który wybijając piłkę trafił w Rafała Murawskiego! Po chwili piłka do niego wróciła po zagraniu Spasa Deleva, i atomowe uderzenie kapitana Pogoni odbija bramkarz gości! Dobitka Spasa Deleva rodem z rugby. Chyba piłka poleciała poza stadion

26'

David Guba znowu w roli głównej. Ograł na lewej stronie Jarosława Fojuta, po czym zagrał w pole karne. Tam Samuel Stefanik... nie trafił w piłkę.

24'

Rzut wolny dla przyjezdnych z ok. 35 metrów. Wybita piłka po centrze Guilherme spada na woleja Davida Guby. Uderza od razu wysoko nad bramką.

21'

Patryk Fryc wybija piłkę przed pole karne do Spasa Deleva. Ten przesadził z wrzutką z lewej strony.

21'

Atak Pogoni przynosi rzut wolny z prawej strony. Adam Guyrcsio ustawia piłkę...

18'

David Niepsuj... zagrał po linii do Spasa Deleva. Ten.. zepsuł bardzo dośrodkowanie. Adrian Henger z "piątki".

15'

Guilherme podłączył się do akcji ofensywnej. Wyparzył kątem oka Vladislavsa Gutkovskisa przed linią 16. metra. Kiedy w końcu zdecydował się na podanie, Łotysz był po jej drugiej stronie.

14'

W odpowiedzi uderzenie Spasa Deleva z ok. 20 metrów pewnie broni Krzysztof Pilarz.

13'

Tym razem Samuel Stefanik zdołał oddać strzał. Piłka posłana zza pola karnego minęła lewy słupek w bezpiecznej odległości.

12'

To mogło się podobać. David Gyba przedarł się lewą flanką, by dośrodkować w pole karne do nadbiegającego Samuela Stefanika. Ten nawet nie zdołał złożyć się do strzału.

11'

Crossowy przerzut na lewą stronę nie przyniósł powodzenia. Szczecinianie ruszyli szybko z kontrą - Spas Delev był na spalonym.

9'

Krystian Peda chciał urwać się prawym skrzydłem. Został powalony przez Huberta Matynię.

7'

Składna akcja Pogoni na lewej stronie. Przerwał ją Przemysław Szarek wybiciem poza linię końcową. Z dośrodkowaniem z narożnika poradziła sobie obrona "Słoników".

6'

Ależ wściekły jest na siebie Dawid Kort. Dostał bardzo dobre podanie od Marcina Listkowskiego, ale uderzył na wiwatz kilkunastu metrów.

4'

Marcin Listkowski powalczył o piłkę z Arteme Putiwcewem przy linii końcowej. Poradził sobie z rywalem, ale jego podanie w "szesnastkę" było bez adresata.

2'

To już powinna być bramka dla gości! Vladislavs Gutkovskis dostaje piłkę w polu karnym Pogoni i podaje do Samuela Stefanika. Ten z trudem opanował piłkę, po czym jego strzał został zablokowany. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Adriana Hengera.

1'

Pierwsza połowa rozpoczęta!

20:27

Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i początek spotkania!

20:25

W rundzie zasadniczej Pogoń wysłała przed własną publicznością aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Matras, Rafał Murawski (dwukrotnie), Ricardo Nunes i Kamil Drygas.

Natomiast na wiosnę górą były "Słoniki", dla których gole strzelili Patrik Misak i Samuel Stefanik.

A jak będzie dzisiaj?

20:23

Rezerwowi Pogoni Szczecin: Jakub Słowik - Mate Tsintsadze, Sebastian Rudol, Ricardo Nunes, Seiya Kitano, Robert Obst, Sebastian Kowalczyk.

20:22

Ustawienie taktyczne obu stron

20:18

Rezerwowi Bruk-Bet Termalici: Dariusz Trela - Sebastian Ziajka, Patrik Misak, Dalibor Pleva, Dawid Nowak, Wołodymyr Kowal, Wojciech Kędziora.

20:12

Relację NA ŻYWO ze spotkania Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko.

20:10

Lekko w cieniu meczu Legia - Lech odbędzie się drugi o tej porze mecz grupy mistrzowskiej, w której zmierzą się zespoły raczej dążące o spokojne zakończenie sezonu.