Koniec meczu! Piast po trzech meczach bez wygranej dopisuje sobie trzy punkty!

I jeszcze jedna zmiana. Zivec opuszcza plac gry, a w jego miejsce Girdvainis

92'

Szmatuła faulowany we własnym polu karnym. Piast coraz bliżej kompletu punktów.

90'

4 minuty doliczone do drugiej części gry.

90'

Zmiana w Piaście. Szeliga w miejsce Jankowskiego

89'

Grzelak świetnie zagrał w kierunku Przybyły, a ten z kilku metrów głową uderzył tylko w poprzeczkę!

88'

Bohater meczu, Gerard Badia opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Sapała

87'

Centra z rzutu wolnego Kiełba, a po chwili piłka trafia na nogę Możdżenia, który tej próby nie może zaliczyć do udanych.

86'

Szmatuła broni uderzenie Pyłypczuka zza pola karnego

83'

... a także dla Moskwika

83'

Kartka dla Kiełba...

83'

Fatalna próba Kiełba z rzutu wolnego. Strzał prosto w mur.

82'

To mogło być 2:0. Badia nie trafił do bramki w świetnej sytuacji!

81'

Badia z rzutu wolnego w bezpiecznej odległości od bramki Małkowskiego

80'

Cebula ukarany kartką. Sędzia Musiał ma dziś pełne ręce roboty

78'

Gospodarze wykonywali stały fragment gry, ale pozostawiło to wiele do życzenia.

76'

Pyłypczuk pojawia się w miejsce Palanci

76'

Badia po raz drugi chciał pokonać Małkowskiego, lecz tym razem zabrakło mu trochę do szczęścia.

73'

Zmiana w Koronie. Cebula w miejsce Markovicia

72'

Mocne uderzenie w wykonaniu Markovicia, lecz Szmatuła nie musiał interweniować.

70'

Kontra Piasta. Z lewej strony zagrywał Badia, lecz dobrze interweniuje Dejmek

69'

Po podaniu Badii, Jankowski opanował piłkę i uderzył z powietrza. Z trudem broni Małkowski!

68'

Przerwa w grze spowodowana urazem Pietrowskiego

67'

Palanca nieźle dośrodkowywał w pole karne Piasta. Piąstkuje Szmatuła

66'

Akcja Korony zakończona uderzeniem w kierunku bramki w wykonaniu Palanci. Próba ta jednak niezbyt dobra.

63'

Uderzenie Badii w środek bramki bez problemów wyłapane przez Małkowskiego.

63'

Mokwa świetnie wybiegał z prawej strony, lecz Zivec nie widział go i nie podał mu piłki.

60'

Niezbyt udane zagranie Murawskiego i od bramki rozpoczął Małkowski

58'

Markovi indywidualnie próbował przedrzeć się w pole karne rywala, lecz stracił piłkę.

56'

Zivec świetnie zagrywa do Badii, a ten świetnie wymanewrował Małkowskiego i otworzył wynik spotkania!

56'

Gooool! Badia daje prowadzenie gospodarzom!

54'

Obrona Korony czujna, skoncentrowana wypiera kolejny atak Piasta.

52'

Szmatuła po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu radzi sobie z uderzeniem Grzelaka

50'

Palanca ukarany żółtą kartką.

50'

Bardzo spokojne pierwsze minuty w wykonaniu obu drużyn.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę przy Okrzei. Od środka zaczęli gracze gospodarzy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w Gliwicach. Liczymy, że gole padną w drugiej części gry.

44'

Stały fragment gry nie zaskoczył gości. Hebert uderzał niecelnie.

43'

Piast zaatakował prawą flanką. Mokwa wywalczył rzut rożny.

40'

Aankour zamiast uderzać na bramkę próbował podać do Palanci. Piłkę przejęli gospodarze.

38'

Kolejna próba z rzutu wolnego Palanci. Gospodarze wybijają piłkę, która trafia do Badii, lecz Hiszpan nie popełnił prosty, techniczny błąd i piłkę przejęli gracze z Kielc.

36'

Korona atakuje lewą stroną. Dośrodkowanie trafiło na głowę Aankoura, lecz jego uderzenie okazało się za słabe, by zaskoczyć bramkarza.

34'

Kapitalna interwencja Szmatuły po uderzeniu z powietrza Grzelaka!

33'

Bardzo nieudana próba w wykonaniu Murawskiego. Od bramki Małkowski.

30'

Ależ okazja gospodarzy, ale Małkowski najpierw po uderzeniu Zivca, a następnie Jankowskiego z kilku metrów ratuje Koronę!

29'

Kontrowersyjna sytuacja. Szmatuła interweniuje rękoma poza polem karnym. Gwizdek sędziego milczy!

29'

Po akcji lewą stroną Badia uderzył wprost w Małkowskiego!

28'

Niezłe dośrodkowanie Kiełba z lewej strony, lecz Aankorowi zabrakło centymetrów by uderzyć ją głową.

26'

Pietrowski wybija piłkę na aut po centrze Palanci

25'

Kolejna kartka w spotkaniu. Ukarany Masłowski. Będzie rzut wolny dla Korony

23'

Mokwa próbował zaskoczyć uderzeniem na bliższy słupek Małkowskiego. Bramkarz gości był czujny i nie dał się pokonać.

19'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Palanca. Mały bilard w polu karnym, lecz ostatecznie piłka wybita przez gospodarzy.

18'

Szmatuła wyłapuje strzał Kiełba z okolic 20. metrów.

17'

Przeciągnięte dośrodkowanie Zivca z prawej strony boiska.

16'

Kontra gości. Kiełb na spalonym.

14'

Marković opanował piłkę przed polem karnym, ale próba uderzenia okazała się już niecelna.

13'

Tym razem kartką ukarany gracz gospodarzy - Tomasz Mokwa

12'

Uderzenie Możdżenia z dalszej odległości. Szmatuła bez problemu łapie piłkę.

11'

Małkowski spokojnie wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu Zivca z rzutu rożnego.

10'

Kiepska centra z lewej strony w wykonaniu Moskwika

9'

Grzelak próbował wywalczyć rzut rożny, ale zamiast tego został ukarany kartką za faul na Mokwie.

6'

Po chwili dośrodkowanie z rzutu rożnego gospodarzy. Goście wybijają piłkę i próbują kontrować

5'

Murawski faulowany przed polem karnym. Uderzenie w mur Masłowskiego.

4'

Rymaniak przedarł się prawą stroną, ale jego wrzutkę wybił Korun

2'

Szczęścia szukał Aankour, ale od bramki spokojnie rozpoczyna Szmatuła.

1'

Pietrowski wybija piłkę na rzut rożny. Palanca dośrodkowuje, ale Hebert wybija piłkę poza pole karne.

1'

Tomasz Musiał dał sygnał do rozpoczęcia meczu!

15:27

Mikołajkowy nastrój udziela się wszystkim. Zarówno piłkarze jak i sędziowie wyszli na boisko w specjalnych czapeczkach.

15:27

15:26

Obie jedenastki już na murawie! Za chwilę zaczynamy!

15:18

Oba zespoły notują dwie odmienne serię spotkań. Korona wygrała trzy ostatnie spotkania, natomiast Piast od trzech spotkań nie potrafi zdobyć kompletu punktów. Czy dziś gospodarze się przełamią?

15:11

Mamy jeszcze trochę czasu, więc odsyłamy was do zapowiedzi. Przeczytacie ją tutaj.

15:10

W ostatniej kolejce Piast zremisował na wyjeździe z Wisłą Płock 0:0. Z kolei Korona u siebie rozgromiła Pogoń Szczecin, wygrywając 4:1. W tabeli Korona jest wyżej od Piasta; zajmuje ósme miejsce. Ma 23 punkty (Piast 18).

15:09

Piast dzisiaj bez kontuzjowanego Patrika Mraza. Nie ma też tradycyjnie Mateusza Maka, który przechodzi rehabilitację. U gości wraca po pauzie Radek Dejmek. Poza kadrą kontuzjowany Łukasz Sekulski.

15:08

Za nieco ponad 20 minut pierwszy gwizdek w Gliwicach, gdzie Piast podejmie rozpędzoną Koronę Kielce. Znamy już wyjściowe składy.