GOL! Kasper Hamalainen strzałem z pola karnego ustalił wynik na 5-0

91'

Leadro z dystansu. Wysoooko nad bramką

90'

Po strzale Hernandeza piłka odbiła się od rywali. Będzie rzut rożny. Wcześniej fajna akcja Sasina

90'

Druga część spotkania przedłużona o przynajmniej dwie minuty

88'

Górnik nie poddaje się do samego końca. Próbuja zdobyć choć wyrównującego gola

86'

Legia nacierała już z kontratakiem, gdy dobrze ustawiony Komor odebrał im piłkę

86'

Bonin ruszył do przodu, pędził środkiem gdy zahamował go Szymański

84'

Radovic dostał piłkę od Odidji, wygrał pojedynek ze Szmatiukiem i oddał strzał. Prosto w słupek

83'

Śpiączka popędził prawą stroną lecz przed polem karnym zahamował go Pazdan

81'

Podanie Bereszyńskiego z prawej strony na środek do Hamalainena. Strzał nad poprzeczką

80'

Malarz wyłapał piłkę nadlatującą z korneru.

80'

Leandro pociągnął atak lewym skrzydłem i wywalczył korner

79'

Nemanja Nikolić przy gromkich owacjach opuścił murawę. Zastąpił go Sebastian Szymanski,

77'

Małecki spokojnie interweniował po strzale z dystansu.

75'

GOL! Nemanja Nikolić ustrzelił hattricka. Wykorzystał bład defensorów i niepilnowany skierował piłkę do siatki,

73'

Michaił Aleksandrov zastąpił na nieco ponad kwadrans Waleriego Kazaiszwilego.

71'

I znowu Malarza zaskoczyć próbował Bogusławski. W środek bramki

70'

Bogusławski próbował głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Obok bramki

69'

Leandro pomknął lewym skrzydłem. Wdarł się pod pole karne, podał do partnerów a ci wywalczyli korner

67'

Łęczna powoli, powoli znalazła się pod bramka Legii. Strzał Bonina z prawej strony wyłapany przez Malarza

66'

Odidja Ofoe uderzył z rzutu wolnego. Obok bramki, ale będzie jeszcze korner

65'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Javi Hernandez za Przemysława Pitrego.

63'

Po rzucie rożnym zrobiło się goraco pod bramką Legii. Troche chaosu, wiele podań między goścmi jednak bez strzału

62'

Drewniak dośrodkował z rzutu wolnego. najlepiej odnalazł się Komor, który jednak trafił w słupek. Będzie jeszcze korner

61'

Leandro zagrał do wchodzącego Bonina. Ten w starciu z Odidją wywalczył rzut wolny

58'

Murawę opuścił także kontuzjowany Gerson. Zastąpił go Maciej Szmatiuk

58'

Michał Kopczyński nie był juz w stanie kontynuować gry. Zmienił go Kasper Hamalainen

57'

Nemanja Nikolić GOL! W sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Małeckiego.

54'

Kopczyński ruszył prawym skrzydłem do ofensywy. Wdarł się w pole karne gdzie ucierpiał w starciu z Leandro

53'

Legia ma przewagę w posiadaniu piłki. Gra koncentruje się głównie na połowie Łęcznej.

50'

Piesio próbował z bardzo bardzo daleka. Nad poprzeczką

49'

Śpiączka po podaniu z głębi boiska złapany na pozycji spalonej.

48'

Leandro ukarany żółtą kartką.

47'

Odidja Ofoe rozegrali z Radoviciem lewą stroną boiska. Pod polem karnym ich nadzieje zahamował Leandro

46'

Zaczynamy drugą część gry.

46'

Po przerwie na boisko nie powrócił już Adam Dźwigała. Zamiast niego Łukasz Bogusławski.

19:00

Bardzo intensywnie rozgrzewa się Łukasz Bogusławski. Wszystko wskazuje na to, że po przerwie pojawi się na murawie

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 2-0

45'

Łęczna ruszyła do przodu prawym skrzydłem. Wbiegli na połowę przeciwnika, po dłuższej walce Leandro dośrodkował pod bramkę. Bez strzału - Śpiączka się poślizgnął nim doszedł do piłki

43'

Strzał Moulina z dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

42'

Mocniejszy atak Legii, wdarli się w pole karne Łęcznej, jednak podług dobrej postawy Komora oraz Sasina nic z tego nie wyszło

40'

Ostatnie minuty futbolówka utrzymywała się głównie w środku pola. Legioniści usiłują konstruowac sobie kolejne ataki, ale na razie nic groźniejszego się nie dzieje

35'

Rzut rożny zakończył się uderzeniem z przewrotki w wykonaniu Leandro. Zabrakło centymetrów

34'

Po rzucie wolnym łęcznianie wywalczyli sobie korner

33'

Miroslav Radović obejrzał żółtą kartkę za faul na Pitrym w środku boiska

32'

Kazaiszwili minimalnie obok bramki po strzale pod ostrym kątem z prawej strony boiska.

32'

Malarz spokojnie interweniował po dośrodkowaniu z rogu w wykonaniu łęcznian.

31'

Michał Kopczyński ukarany żółtą kartką za zatrzymanie wychodzącego z kontratakiem przeciwnika.

30'

Gospodarze przeważają. Gra toczy się głównie na połowie Górnika. Goście całym zespołem w obronie

26'

Legia nadal w natarciu. Wciąż atakują pole karne łęcznian. Podopieczni Smudy dobrze sobie jednak radzą w defensywie.

25'

Pitry fantastyczny strzał do statystyk. Z daleka i bardzo lekko. Malarz nie musiał się przemęczać.

22'

Leandro dośrodkował pod bramkę Malarza, lecz Sasin nie zdołał przejąć piłki. Dobra postawa Hlouska w defensywie

21'

Niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Górnika. Sporo chaosu, którego jednak nie wykorzystał Kazaiszwili.

20'

GOL! Miroslav Radović pokonuje Wojciecha Małeckiego.

19'

Legia wciąż ma przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekłada się to na liczbę akcji.

17'

Strzał Pitrego na bramkę. Celny, ale nie mógł sprawić Malarzowi najmniejszego problemu.

16'

Legia od dłuższego czasu walczy na połowie przeciwnika. Dobrze spisuje się jednak defensywa gości, która nie pozwala im wedrzeć się pod bramkę.

13'

Rzut rożny dla Wojskowych nie zakończył się strzałem na bramkę Małeckiego.

12'

Komor przejął podanie w kierunku Nikolicia i tym samym zahamował akcję Legii

10'

Górnik krótkimi podaniami przedostał się pod pole karne gospodarzy. Długo walczyli tam Pitry ze Śpiączką, lecz niewiele z tego wyszło

9'

Piesio uderzał po rajdzie lewą stroną boiska. Strzał z linii pola karnego obok bramki.

7'

Odidja Ofoe otrzyał podanie od Kazaiszwilego, po czym wdarł się w pole karne. Przerzucił na prawo do Nikolicia, lecz tym razem obyło się bez strzału.

8'

Pierwsza akcja pod bramką Legii i juz rzut rożny. Po dośrodkowaniu Drewniaka, futbolówkę wybił Pazdan

6'

GOL! Nemanja Nikolić daje prowadzenie Legii po podaniu Kazaiszwilego.

4'

Odidja po starciu z Gersonem padł w polu karnym. Arbiter nie dopatrzył się jednak faulu, a piłkę przejął Leandro.

2'

Odidja Ofoe przebił się środkiem i już zagrywał do Nikolicia, gdy na drodze piłce stanął Sasin. Z problemami udało mu się ją opanować, w czym pomógł mu Komor.

1'

Świetna interwencja Komora na początku meczu. Przejął podanie zmierzające do Nikolicia.

0'

I ruszyli! Od środka rozpoczęła Legia, a konkretnie Nemanja Nikolić.

17:58

Za nami przywitanie kapitanów - Grzegorza Bonina oraz Jakuba Rzeźniczaka, a także losowanie stron. Za moment zaczynamy

17:54

Po trybunach rozbrzmiewa Sen o Warszawie. Mimo niskiej temperatury na trybunach pojawiło się dzisiaj sporo osób.

17:54

Arbiter główny - Daniel Stefański wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Jego asystentami w tym meczu będą Krzysztof Myrmus oraz Dawid Golis.

17:52

Oba zespoły zakończyły już rozgrzewki. Za moment powrócą jednak na murawę, by stanąc do ostatniego w tym sezonie boju

17:45

Poprzednią kolejkę pozytywnie wspominają również gospodarze, którzy na wyjeździe rozbili Piasta Gliwice. Dwa trafienia Nemanji Nikolicia, dwa gole Miroslava Radovicia i fantastyczne uderzenie Vadisa Odidja Ofoe. Przy Okrzei nie było co zbierać. Nie pomogła nawet honorowa bramka Igora Sapały.

17:43

Ubiegły weekend okazał się bowiem bardzo szczęśliwym dla łęcznian. Nieco niespodziewanie zwyciężyli z będącym w czubie tabeli Bruk-Betem 3-0. Wynik otworzył Paweł Sasin, który zdobył swoją pierwszą bramkę od 2009 roku, później rzut karny wykorzystał Szymon Drewniak, a przeciwnika w końcówce dobił wchodzący z ławki Piotr Grzelczak.

17:42

Nowy szkoleniowiec nie dokonał rewolucji w wyjściowej jedenastce. Względem zeszłotygodniowego starcia z Bruk-Betem tylko jedna roszada. Wymuszona. Za kartki pauzuje bowiem Łukasz Tymiński. Zamiast niego zagra Adam Dźwigała.

17:39

Od tamtej pory wiele się zmieniło w obu ekipach. Na ławce legionistów nie zasiada już Besnik Hasi, a Jacek Magiera, natomiast w ostatnich dniach drużynę Górnika nie kto inny jak były selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. Starcie z Wojskowymi to jego debiut po powrocie do Ekstraklasy. Czy i tym razem sprawdzi się powiedzenie o efekcie nowej miotły?

17:37

Tak też się stało w pierwszym starciu między tymi zespołami w aktualnym sezonie. Łęcznianie pokonali Wojskowych u siebie 1-0. Gospodarze mieli boiskowa przewagę przez większość spotkania, ale trafienie na wagę trzech punktów przyszło dopiero w 80 minucie. Na listę strzelców wpisał się siedzący dzisiaj na ławce Vojo Ubiparip.

17:34

Już za nieco mniej niż pół godziny rozbrzmi premierowy gwizdek w Warszawie. Legia w ramach swego ostatniego starcia w 2016 roku podejmie Górnika Łęczna. Bezwzględnym faworytem tego starcia wydają się być gospodarze, ale w LOTTO Ekstraklasie wszystko jest możliwe. Także wiktoria Górnika.