Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
22:27

To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobranoc.

94'

Koniec meczu przy Bułgarskiej! Lech Poznań przegrywa u siebie z Jagiellonią Białystok 0:2, zła passa Kolejorza trwa!

93'

Nicki Bille Nielsen fauluje Gutiego w szesnastce gości.

91'

Sędzia dolicza trzy minuty do meczu przy Bułgarskiej. Kolejorz już bez pomysłu na dalszą grę.

89'

Karol Świderski zmienia Przemysława Frankowskiego.

87'

Przecudowny kontratak gości i Przemysław Frankowski wślizgiem trafia tylko w poprzeczkę!

86'

Lech długo tworzył akcję, a gdy w końcu zdecydował się na szybsze podanie bliżej pola karnego, to na spalonym złapany został Dariusz Formella.

84'

Radosław Majewski efektownie przyjął piłkę w polu karnym z przeciwnikiem tuż za plecami, ale został zablokowany niemal od razu.

82'

Lasse Nielsen z kartką za faul na Karolu Mackiewiczu.

80'

Najlepsza szansa gospodarzy w tym meczu! Nicki Bille Nielsen po błyskotliwym rozegraniu piłkarzy Kolejorza z bliskiej odległości trafia w Mariana Kelemena!

79'

Odpowiada bardzo niecelnym strzałem z dystansu Fedor Cernych.

77'

Lech próbuje w jakiś sposób zagrozić bramce gości, ale tak naprawdę nie wynika z tego nic groźnego, obrona Jagi jest świetnie zorganizowana.

75'

Gwizdy towarzyszą pojawieniu się na boisku Nickiego Bille Nielsena. Zmienia on Łukasza Trałkę.

74'

Wymarzony rezultat dla Jagiellonii, tylko cud uchroni Lecha od porażki. Goście grają mądrze, ich kontrataki nie są rozgrywane chaotycznie, co procentuje okazałym prowadzeniem!

72'

2:0, VASSILJEV PEWNIE WYKONUJE KARNEGO, PIŁKA W PRAWYM ROGU, BRAMKARZ W LEWYM!

71'

JEDENASTKA, RĘKĄ W POLU KARNYM ZAGRYWA LASSE NIELSEN!

69'

Dwie świetne interwencje Mariana Kelemena po uderzaniach Kędziory z ostrego kąta!

67'

Karol Świderski odbiera piłkę Maciejowi Wiluszowi, ten zagrywa ręką, sędzia nie gwiżdże przewinienia - wydaje się, że arbiter popełnił błąd!

65'

..a w miejsce Roberta Gumnego na boisku pojawia się reprezentant Węgier, Tamas Kadar.

64'

Dwie zmiany w Lechu. Dariusz Formella zmienia Macieja Makuszewskiego...

64'

Jagiellonia po zdobyciu gola złapała wiatr w żagle i jest drużyną lepszą na boisku!

62'

Mocne uderzenie z linii pola karnego zmierzało do bramki tuż przy słupku, Jasmin Burić nie miał najmniejszych szans przy tak precyzyjnym strzale.

61'

ALEŻ GOL, KONSTANTIN VASSILJEV! JAGA PROWADZI W POZNANIU!

59'

Korner dla Lecha po zablokowanym strzale Marcina Robaka.

57'

W miejsce Macieja Górskiego na boisku melduje się Karol Mackiewicz.

55'

Maciej Makuszewski potraktowany niesportowo przez Tarasa Romanczuka przy linii środkowej.

54'

Świetna, miękka wrzutka Roberta Gumnego z lewego skrzydła, Marian Kelemen ratuje sytuację odważnym wyjściem z bramki!

52'

Gra wciąż toczy się "cios za cios", obie drużyny zaliczają dużo strat w środku pola, co kończy się błyskawiczną odpowiedzią przeciwnika.

50'

Radosław Majewski niebezpiecznie dośrodkowuje piłkę w kierunku Marcina Robaka, ten wbiega pod bramkę i strzela niecelnie z bliskiej odległości!

48'

Świetna kontra Jagiellonii, Lasse Nielsen wybija piłkę na rzut rożny!

46'

Goście nie zrozumieli się w prostej sytuacji i w konsekwencji piłkę traci Konstantin Vassiljev.

21:35

Gramy, mecz wznowiła Jagiellonia Białystok!

21:33

Druga połowa rozpocznie się już za moment!

21:27

Żadna z drużyn póki co nie przeważa, mecz jest wyrównany, oglądamy wiele sytuacji bramkowych. Póki co nie były one stuprocentowe, ale liczymy na takie po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy w Poznaniu, po dość niezłym widowisku wciąż mamy bezbramkowy remis!

45'

Świetny mecz oglądamy w końcówce pierwszej połowy, cios za cios, pachnie golem!

45'

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

44'

Próba kontrataku Lecha zatrzymana już przy linii środkowej przez Piotra Tomasika.

42'

Chorwata zmienia Marek Wasiluk.

42'

A jednak, Ivan Runje będzie musiał opuścić boisko.

41'

Jeszcze jedno słabe dośrodkowanie, wybija obrona Dumy Podlasia.

39'

Maciej Makuszewski faulowany przed Fedora Cernycha przy linii bocznej, rzut wolny dla Lecha z dogodnego miejsca.

37'

Chorwat wciąż wyraźnie utyka, póki co jest na boisku, ale w każdej chwili możliwa jest zmiana.

35'

Kontuzji doznał Ivan Runje, prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

33'

Przemysław Frankowski łatwo nabrał Roberta Gumnego po czym oddał celny strzał na bramkę, ale uderzył prosto w środek, tam gdzie stał Jasmin Burić.

31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Jagi interweniował Łukasz Burliga, aut dla Kolejorza.

29'

Podobne wejście Fedora Cernycha, który wślizgiem nieszczęśliwie zahaczył Łukasza Trałkę, kolejna żółta kartka.

27'

Żółta kartka dla Abdula Aziza Tetteha, bardzo ostre wejście w nogi przeciwnika przy linii środkowej, to mogło skończyć się dużo gorzej dla pomocnika Lecha!

25'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego w wykonaniu Radosława Majewskiego.

23'

Nielsen już opatrzony, wracamy do gry.

21'

Lasse Nielsen rozciął głowę zderzając się z... kolegą z drużyny, chwila przerwy w grze.

19'

Mocny strzał głową Tomasza Kędziory minimalnie niecelny!

17'

Nieprzemyślane wykonanie rzutu rożnego, po którym nieprzygotowany strzał musiał oddawać Robert Gumny, piłka przelatuje ponad poprzeczką.

15'

Bardzo bardzo niecelny "strzał" z dystansu w wykonaniu Łukasza Trałki.

13'

Marcin Robak po zagraniu Trałki w pole karne obrócił się z piłką i uderzył z woleja, wysoko nad bramką.

11'

Prosta strata Fedora Cernycha, który mógł i powinien lepiej rozprowadzić kontratak gości; jego łatwe do przewidzenia podania pada łupem Łukasza Trałki.

9'

Ivan Runje wykonując wślizg popełnił prosty błąd i nie zdołał wybić piłki, ale po chwili wrócił do gry i zablokował dośrodkowanie Marcina Robaka.

7'

Dobra interwencja Macieja Wilusza, który powstrzymał Łukasza Burligę przy linii bocznej, piłka po chwili trafia pod nogi lechitów.

5'

Kolejny stały fragment gry dla Jagi i jeszcze jedno dośrodkowanie Vassiljeva, ale tym razem wybija je obrona.

3'

Mocne zagranie do Radosława Majewskiego przy linii bocznej, dobrze blokuje go Łukasz Burliga.

1'

Pierwszy stały fragment gry gości - dośrodkowanie Konstantina Vassiljeva z głębi pola pada łupem Jasmina Buricia.

20:30

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy, przy piłce Lech Poznań!

20:28

Czas na przywitanie obu zespołów i za moment zaczynamy!

20:27

Oto oni - bohaterowie dzisiejszego widowiska pojawiają się na murawie Inea Stadionu w Poznaniu!

20:21

Piłkarze powoli pojawiają się w tunelu, do meczu pozostało już tylko kilka minut!

20:11

Rozgrzewka piłkarzy dobiega już końca. Za kilkanaście minut zaczynamy!

20:09

Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Damian Węglarz, Jonatan Straus, Marek Wasiluk, Jacek Góralski, Dmytro Chomczenowśkyj, Karol Mackiewicz i Karol Świderski.

20:06

Rezerwowi Lecha Poznań: Matus Putnocky, Tamas Kadar, Dariusz Dudka, Nicki Bille Nielsen, Kamil Jóźwiak i Jan Bednarek.

20:05

Do meczu pozostało niewiele minut, poznajmy więc rezerwowych obu drużyn!

19:56

Zakończyło się wcześniejsze piątkowe spotkanie Ekstraklasy. Arka Gdynia pokonała u siebie Ruch aż 3:0.

19:54

Jagiellonia rozpoczęła sezon imponująco - remisem przy Łazienkowskiej i rozprawieniem się z Ruchem Chorzów, dzięki czemu drużyna Michała Probierza zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Lech Poznań po dwóch rozczarowujących remisach obecnie jest piętnasty.

19:36

Znamy już obie jedenastki!

19:32

Za chwilę składy obu drużyn.

19:29

Witam serdecznie, już za godzinę ruszamy z drugim meczem 3. kolejki Lotto Ekstraklasy - na relację na żywo z meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok serdecznie zaprasza Piotr Bernaciak!