Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i oczywiście zapraszamy na kolejne! Komentował Filip Kliber.

95'

Koniec meczu! Korona niespodziewanie wygrywa z Lechią Gdańsk 2:0!

93'

F. Paixao mógł zdobyć kontaktową bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak minimalnie uderza nad poprzeczką!

91'

KIEEEEŁB x2! Savić wychodzi z bramki, Kiełb lobuje bramkarza Lechii i zdobywa drugą bramkę!

90'

Aż 5 minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

85'

Zagotowało się pod bramką Małkowskiego. Lechia nie potrafiła jednak wykorzystać sytuacji w polu karnym Korony i ostatecznie futbolówka ląduje w rękach golkipera gospodarzy.

82'

Sporo fauli w ostatnich minutach, podobnie jak w całym meczu. Arbiter nie pokazał jeszcze jednak czerwonej kartki, choć miał już ku temu okazje po obu stronach.

80'

Kolejna zmiana w Koronie. Z boiska ściągnięty Abalo, którego zmienia Gabovs.

77'

Palanca uderza z narożnika pola karnego w kierunku przeciwległego słupka, jednak piłka nie zmierzała nawet w światło bramki.

76'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Tempo z pierwszych minut spotkania zdecydowanie opadło.

73'

Nieco ponad kwadrans na zaprezentowanie swoich umiejętności dostaje M. Paixao. Zmienia on Gamakowa.

71'

Żółtą kartką upomniany Rymaniak.

70'

Abalo źle przyjmuje piłkę w polu karnym Lechii i kończy dobrze zapowiadającą się akcję Korony.

67'

Janicki ukarany żółtą kartką.

65'

...a także schodzi Kuświk, którego zastępuje Stolarski.

65'

Podwójna zmiana w Lechii. Schodzi Mila, którego zmienia Wolski...

63'

Paixo przegrywa pojedynek siłowy z Diaw i fauluje zawodnika Korony w jej polu karnym.

61'

KIEEEEEEEŁB! Zmiennik Przybyły zdobywa bramkę chwilę po wejściu na boisko!

61'

Peszko pozazdrościł Wlazło z Ruchu Chorzów bramki z połowy i sam postanowił zaskoczyć Małkowskiego. Jego strzał jednak bez problemów łapie golkiper gospodarzy.

57'

Pierwsza zmiana w meczu. Schodzi z boiska Przybyła, a w jego miejsce pojawia się Kiełb.

52'

Nunes leży na murawie, chwila przerwy w grze.

51'

Savić ryzykowanie wyszedł przed własne pole karne i wdał się w drybling z napastnikiem gospodarzy. Na szczęście dla Lechii udała mu się sztuczka techniczna.

48'

Pierwsza interwencja Savicia w drugiej połowie. Bez większych problemów z chwytem piłki.

45'

Druga połowa już rozpoczęta, od środka mecz wznowili piłkarze Lechii!

45'

Koniec I połowy! Do przerwy na stadionie w Kielcach utrzymuje się bezbramkowy remis, jednak zdecydowanie w pierwszych 45 minutach przeważali gospodarze. Wracamy już za kwadrans!

45'

Korona w ostatnich minutach pierwszej części meczu ma jeszcze stały fragment z gry z w wysokości 5. metra.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

42'

Palanca szybko podniósł się z boiska, jednak cięży uraz chwilę później odniósł Abalo.

40'

Przerwa w grze, Palanca leży na murawie.

39'

Raczkowski za zagranie ręką pokazuje Kovaceviciowi żółtą kartkę.

37'

Grzelak chciał zaskoczyć Savicia z ostrego kąta, jednak jego uderzenie okazało się mocno niecelne.

36'

Kolejne uderzenie Korony z dalszej odległości. Tym razem sił spróbował Marković.

34'

Uderzenie Paixao z ostrego kąta zablokowane i piłka wychodzi na rzut rożny.

33'

Grzelak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

31'

Savić jedną ręką wybrania potężny strzał sprzed szesnastki Abalo!

30'

Sporo wymian w środkowej części boiska z obu stron. Żadna z drużyn przez kilka minut nie zdołała przedostać się pod pole karne przeciwnika.

26'

Świetny strzał Mili i jeszcze lepsza obrona Małkowskiego!

25'

Arbiter przez chwilę wstrzymał się z decyzją o rzucie wolnym dla Lechii, ale po chwili przyznał im stały fragment z wysokości 15. metra.

23'

Niesamowite z jaką łatwością piłkarze Korony przedostają się przez defensywę Lechii. Goście zupełnie nie wyglądają, jakby chcieli spędzić zimę w fotelu lidera.

21'

Korona przeważa także w statystykach - mają posiadanie na poziomie 54%.

20'

Korona zakłada wysoki pressing. Opłacało się, kielczanie łatwo odzyskują futbolówkę.

18'

Małkowski broni strzał Kuświka z ostrego kąta. Lechia ma rzut rożny.

17'

Lechii brakuje pomysłu na grę, często starają się oddalać grę od własnego pola karnego prostymi wybiciami w kierunku szesnastki Korony.

15'

Świetna akcja Korony! Marković idealnie wypuścił w uliczkę Aankoura jednak uderza wprost w bramkarza i piłka wychodzi na rzut rożny!

12'

Peszko ukarany za brzydki faul. Paweł Raczkowski pokazuje mu żółtą kartkę.

11'

Świetnie spisują się w działaniach defensywnych zawodnicy Bartoszka. Od kilku minut nie wpuszczają Lechii w okolice własnego pola karnego.

10'

Niedokładne zagranie do Przybyły. Savić uprzedza napastnika Korony.

9'

Piłkarze Korony wygrywają w krótkim odstępie czasowym drugi pojedynek główkowy. Diaw uderza jednak obok bramki.

7'

Kielczanie mają rzut wolny z niebezpiecznej odległości. Możdżeń będzie dośrodkowywał.

5'

Bardzo dynamiczny początek meczu w wykonaniu obu zespołów. Widać, że obie drużyny stawiają na ofensywę i chcą szybko zdobyć bramkę.

1'

Od środka rozpoczęli właśnie piłkarze Korona, czas na jedno z ostatnich spotkań w tym roku!

15:26

Trójka sędziowska właśnie wyprowadza zawodników na murawę.

15:26

Lechia może dziś wskoczyć na pozycję lidera i spędzić tam zimę, ale do tego potrzebują dzisiaj zwycięstwa oraz porażki lub remisu w meczu Jagielloni.

15:25

Serdecznie witamy na naszym portalu! Już za kilka minut rozpoczniemy relacje ze spotkania pomiędzy Koroną Kielce, a Lechią Gdańsk.