Niedziela, 23 października 2016, godz. 18:00
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
95'

Koniec! 2:1 dla Zagłębia! Fantastyczne kilka minut Miedziowych dało im zwycięstwo - później bardzo mądrze bronili się, Jagiellonia praktycznie nie miała sytuacji. Miłego wieczoru!

93'

Kelemen pod bramką Zagłębia, ale rzut rożny nie przyniósł żadnego skutku.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'

Zagłębie broni się bardzo mądrze, gospodarze nie mogą stworzyć żadnej sytuacji.

88'

Rzut wolny dla Jagiellonii.

85'

Madera za Janoszkę - jednego z najlepszych zawodników dzisiejszego meczu.

83'

Romanczuk nad poprzeczką po strzale głową!

82'

Tomasik! Zabrakło tylko dobrego podania z lewej strony, by gospodarze mieli sytuację stuprocentową.

80'

Strzał z prawej strony pola karnego jednego z zawodników gospodarzy, ale wysoko nad bramką.

79'

Przed nami decydującą część spotkania, Jagiellonia na pewno nie odpuści tak łatwo.

78'

Romanczuk za Góralskiego.

77'

Zmiana również w Zagłębiu, Papadopulos za Nespora.

76'

Na boisku melduje się Mystkowski!

76'

Woźniak z dystansu, ale nic dwa razy się nie zdarza - wysoko nad bramką.

74'

Na spalonym Nespor, po zagraniu Janoszki.

71'

Nespor groźnie sprzed linii pola karnego, ale dobrze blokuje Góralski - rzut rożny dla gości.

70'

Jagiełło schodzi, Rakowski na boisku.

70'

Góralski z 30 metrów z dystansu, ale nad bramką.

66'

Również dla Góralskiego, obaj zawodnicy otrzymali kartki za sprzeczkę przy linii bocznej.

66'

Żółta kartka dla Dziwniela.

63'

Żółta kartka dla Jagiełły, przerwanie groźnej akcji gospodarzy.

61'

Nespor na spalonym.

59'

W ataku Jagiellonia, gospodarze zamykają lubinian na ich połowie.

57'

Kartkę dostaję Janus.

55'

Górski za Świderskiego.

56'

Znowu groźnie! Vassiljev tuż obok bramki gości!

55'

Druga bramka dla Miedziowych to absolutny popis Arkadiusza Woźniaka! Piłkę po dośrodkowaniu wybija jeden z obrońców Jagiellonii, a Woźniak z powietrza uderza nie do obrony! FANTASTYCZNY strzał wychowanka Miedziowych.

54'

Ile tu się wydarzyło w ciągu paru minut! Zacznijmy od pierwszej bramki dla lubinian -z rzutu wolnego uderzał Janus, przedłużył piłkę Woźniak, a Jach zdołał zagrać wzdluż linii bramkowej do Nespora. Napastnik miedziowych nie mógł się pomylić z metra i trafia bez problemu do pustej bramki.

53'

2:1 DLA ZAGŁĘBIA! ARKADIUSZ WOŹNIAK!

51'

CERNYCH! Litwin sam na sam z Polackiem, ale górą bramkarz Zagłębia.

49'

NESPOR! GOL DLA ZAGŁĘBIA!

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu!

18:50

Fantastyczna I połowa meczu w Białymstoku, poziomu intensywności dzisiejszego spotkania nie powstydziłyby się drużyny z Premier League. Obie drużyny miały swoję okazję, a piłkarskie porzekadło mówiące o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą kolejny raz się potwierdziło - Nespor zmarnował "setkę" dla Miedziowych, kilka minut przed bramką dla Jagiellonii. Czekamy z niecierpliwością na II połowe i liczymy na podobne emocje! Do usłyszenia za kilkanaście minut.

45'

Koniec I połowy! Sędzia nie doliczył ani minuty do pierwszej odsłony.

45'

Vassiljev świetnie powstrzymuję kontrę Miedziowych.

41'

Kontra Jagiellonii, ale Szymański zagrywa za mocno do Cernycha.

38'

NESPOR! Kolejna świetna sytuacja dla napastnika miedziowych, znów po podaniu Janoszki. Kelemen jednak świetnie broni jego strzał z 18 metrów.

36'

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego - niezawodnego - Vassiljeva, a Góralski, mimo niskiego wzrostu, strzela głową swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie!

35'

GOL! Góralski!

35'

Tempo meczu wciąż bardzo intensywne, w pewnym momencie przestrzenie między zawodnikami były naprawdę spore, niektórzy zawodnicy z trudem łapią oddech.

33'

Rzut rożny dla Jagiellonii.

31'

Setka Nespora! Fantastyczne podanie Janoszki do napastnika Miedziowych, ale ten strzela wprost w interweniującego Kelemena! Najlepsza sytuacja w tym meczu.

30'

Kontra po złym wybiciu Kelemena, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym dla Miedziowych. Nie przynosi on jednak efektu.

29'

Guti fauluje Nespora w środku pola.

26'

Faul z boku boiska, rzut wolny dla Jagiellonii.

24'

Todorovski w pole karne, piłkę głową zgrał Woźniak, ale Kelemen uprzedził Nespora.

22'

Znowu Vassiljev przy piłce z boku, ale dobrze wyblokował go Guldan - rzut rożny dla gospodarzy.

20'

Dośrodkowanie Vassiljeva wprost na głowę Cernycha, ale bez problemu piłkę złapał Polacek

18'

Cernych strzela nożycami po dalekim wyrzucie z autu, ale pomylił się o kilkanaście metrów

16'

Bardzo szybkie tempo meczu, obie drużyny używają wysokiego pressingu i to z całkiem dobrym skutkiem.

16'

Rzut rożny dla Zagłębia, jednak nic z tego nie wyszło.

14'

Dobra kontra Jagiellonii, ale Vassiljev uderza za lekko z dystansu i bez probemów piłkę łapie Polacek.

13'

Piątek notuje ważny odbiór, gdyby nie powrót pomocnika gości Cernych miałby piłkę 20 metrów od bramki Miedziowych.

10'

Todorovski na spalonym po ładnej, kombinacyjnej akcji Zagłębia.

9'

Szymański z prawej strony wycofuję piłkę na 5 metr, ale wybijają lubinianie.

6'

Świetna sytuacja Cernycha! Niepilnowany na 8 metrze, jednak trafia wprost w Polacka! Dzieje się w Białymstoku!

5'

Runje z narożnika pola karnego! Metr od bramki Polacka.

5'

Strata Jacha w okolicach pola karnego, ale jego błąd dobrze naprawia Dziwniel. Aut dla Jagiellonii.

2'

Od razu ruszyli Miedziowi! Świetnie lewą stroną przedarł się Nespor, a następnie dośrodkował wprost na nogę Janusa, ale ten trafia wprost w bramkarza!

1'

Rozpoczęli! Od środka Zagłębie.

17:58

A tymczasem Przemysław Frankowski odbiera nagrodę za najlepszego piłkarza miesiąca.

17:56

Czy Vassiljev podtrzyma fantastyczną passę, którą notuje od początku rozgrywek? Już za chwilę początek spotkania!