CracoviaCracovia
1 : 1
Lech PoznańLech Poznań
93'

Koniec meczu. Cracovia znowu bez kompletu punktów. To już ósmy z rzędu mecz bez zwycięstwa piłkarzy Pasów. Po mało porywającym spotkaniu, rywalizacja kończy się remisem 1:1.

91'

Groźnie pod bramką Cracovii. Górną piłkę dopada zawodnik Lecha, strzela, ale obok bramki.

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

90'

Brzyski zagrywa na pole karne, ale wybija piłkę Kędziora.

89'

Akcja Cracovii. Na skrzydle biegł z piłką Jarosyński, zagrał do kolegów na pole karne, ale strzał Piątka odbił się od jednego z graczy Lecha i tylko rzut rożny dla Pasów.

86'

Formella uderza przy słupku, ale broni bramkarz Cracovii.

85'

Cracovia po dobrym początku drugiej połowy powoli zaczęła gasnąć i gubić się przy rozegraniu. Lech coraz bardziej przesuwa się pod pole karne gospodarzy.

84'

W obu drużynach został już wykorzystany limit zmian,

83'

Schodzi Kownacki. Na murawie pojawia się Tomczyk.

81'

Kolejna okazja dla Lecha. W polu karnym Kownacki po podaniu Jevticia zdecydował się na strzał i mało brakowało, a piłka znalazłaby się w siatce. Po raz kolejny Sandomierski pokazał klasę

78'

Deleu zagrywa w pole karne, ale Piątek nie dochodzi do tej piłki.

77'

GOOOL!!! 1:1. Bramkę wyrównującą strzela Lasse Nielsen otrzymując podanie w polu karnym, pewnie pakuje piłkę do siatki.

75'

Okazaja dla Cracovii na podwyższenie rezultatu! Na wolne pole piłkę otrzymał Piątek, ale zmarnował doskonałą sytuację na 2:0.

74'

Zmiana w Lechu. Murawę opuszcza Gajos, w jego miejsce wchodzi Formella.

73'

Wójcicki schodzi za boiska, w jego miesjce Jaroszyński.

72'

Piątek uderza piłkę zza szesnastki, ale za lekko, aby zagrozić bramkarzowi Lecha.

71'

Kadar zagrywa w pole karne, ale Polczak skutecznie wybija piłkę.

70'

Z lewej strony szedł Brzyski, ale zawodnik Cracovii został zatrzymany przez Tetteha.

68'

Brzyski dośrodkowuje, ale Bednarek wybija piłkę poza pole karne.

67'

Błąd Kadara w polu karnym i Cracovia ma rzut rożny.

63'

Za Pawłowskiego wchodzi Robak.

63'

Żółta kartka dla Budzińskiego.

62'

Z bocznej strefy na pole karne dośrodkowywał Kędziora, ale piłkę wybijają zawodnicy Cracovii.

60'

Gajos uderza mocno z dystansu, ale Sandomierski po raz kolejny pokazuje klasę!

59'

Ależ Cracovia marnuje szansę na zdobycie bramki. Steblecki źle rozgrywa akcję w środku po kontrataku i piłkę przejmują Lechici.

56'

Piłkarze Lecha w drugiej połowie grają zdecydowanie gorzej, co wykorzystują gracze Cracovii tworząc coraz częściej akcje podbramkowe.

53'

Na wolne pole piłkę otrzymuje Szczepaniak, ale marnuje okazję do strzelenia gola, próbując lobować bramkarza. Zagranie jednak mu kompletnie nie wyszło.

51'

Do wrzutu z autu dobiega Steblecki, ale marnuje okazję do strzelenia bramki i traci piłkę.

50'

Kownacki próbował wejść w pole karne jednak Polczak skutecznie blokuje młodego zawodnika Lecha.

48'

Pawłowski dośrodkowuje na pole karne Cracovii, ale Sandomierski łapie piłkę w ręce.

46'

W przerwie trener Zieliński zdecydował się na zmianę. Za Jendriska na drugą połowę wszedł Steblecki.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczął zespół z Poznania.

45'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy niespodziewanie wygrywa Cracovia. Już za kilkanaście minut druga połowa.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

GOOOL!!! 1:0 dla Cracovii. Strzał z dystansu oddał Marcin Budziński i to on wyprowadza Pasy na prowadzenie!

40'

Kontra Cracovii. Mogło być groźnie, ale pogubieni zawodnicy Pasów źle rozegrali tę akcję. Przed polem karnym na strzał zdecydował się Piątek, ale za lekko i bez problemu obronił to Putnocky

38'

Wołąkiewicz schodzi, a za niego wejdzie Litauszki.

38'

Gajos posyła mocny i dokładny strzał na bramkę Cracovii zza pola karnego, ale Sandomierski rzuca się i broni to uderzenie!

35'

Kownacki podaje do Powłowskiego, ten strzela, ale obok słupka.

31'

Cracovia bardzo pogubiona, problemy z kontrolowaniem piłki i jej utrzymaniem to pierwsze co rzuca się w oczy po pół godzinie gry. To nie wróży nic dobrego piłkarzom Pasów.

29'

Ze skrzydła piłkę dograł po ziemi Piątek, obrońcy Lecha jednak bez problemu poradzili sobie z tym podaniem. Później dobić chciał Szczepaniak, ale po raz drugi wybijają obrońcy Kolejorza

27'

Kadar zagrywa w pole karne, ale futbolówkę wybijają piłkarze Cracovii.

25'

Przed polem karnym podanie otrzymał Gajos, ale nieczysto trafił piłkę przy próbie strzału na bramkę i ta poleciała wysoko w trybuny.

21'

Jevtić zagrywa górną piłkę z rożnego, ale ta opuszcza pole karne za sprawą wybicia Deleu.

20'

Dość groźny strzał piłkarza Lecha. Z powietrza piłkę uderzył Majewski, ale ta odbita rykoszetem przez jednego z zawodników Cracovii opuszcza boisko ponad bramką.

18'

Gra jak do tej pory bardzo wyrównana, ale lekką przewagę mają piłkarze Lecha, bo to oni mogli już prowadzić.

15'

Lech w natarciu. Znakomitą piłkę na wolne pole dostał Majewski, ale świetną dyspozycję pokazał Sandomierski broniąc w tak trudnej sytuacji strzał z bliskiej odległości.

14'

Kontratak Cracovii. Nieźle zerwali się piłkarze Pasów do kontry, po rzucie rożnym dla Kolejorza, ale zawodnicy gości zaliczyli świetny powrót.

12'

Jevtić dośrodkowuje z rożnego, ale akcja kończy się na wybiciu przez Cracovię.

12'

Pawłowski zagrywa w pole karne, ale Wołąkiewicz wybija na rzut rożny

9'

Akcja Cracovii. Po zejściu do skrzydła dośrodkowanie na pole karne wykonał Szczepaniak, ale nie do końca dokładne było to zagranie i żaden z zawodników Pasów nie był w stanie zagrozić Putnockiemu.

6'

Zawodnicy Lecha poszli z kontrą, ale w ostatnim momencie ofiarnie wybija piłkę Wołąkiewicz.

4'

Jevtic z rzutu rożnego dośrodkowuje na długi słupek, ale Wołąkiewicz zatrzymuje podanie Lechity.