Wisła KrakówWisła Kraków
4 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
22:26

Wisła Kraków wreszcie przerywa niechlubną passę remisów i pokonuje Śląsk Wrocław na własnym boisku! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE! Dobranoc.

92'

KONIEC MECZU! Wisła pokonuje u siebie Śląsk 4:2.

92'

Zmiana w drużynie Wisły. Strzelec dwóch goli Paweł Brożek schodzi, a za niego Crivellaro.

90'

Sędzia dolicza minutę do końca spotkania.

89'

Guzmics - żółta kartka za faul na graczu Śląska.

88'

Świetnie przy tej akcji zachował się Guerrier, który podał do Brożka, a ten umieścił piłkę w siatce po ominięciu bramkarza.

87'

GOOOOOOL!!! 4:2 PAWEŁ BROŻEK!!!!!!

85'

Zgranie piłki Śląska w pole karne, ale Celeban minimalnie mija się z piłką! Było naprawdę gorąco pod bramką Wisły.

84'

Zmiana w zespole "Białej Gwiazdy". Cywka wejdzie za Boguskiego.

81'

Pawelec faulował Boguskiego i ogląda żółty kartonik za to przewinienie.

79'

A w zespole Śląska Krzysztof Ostrowski wejdzie za Krzysztofa Danielewicza.

77'

Zmiana w drużynie Wisły. Denis Popović pojawia się na murawie za Macieja Jankowskiego.

76'

Kiełb z rzutu wolnego mocno strzela i piłka szybuje wysoko nad bramką.

74'

Kontra Wisły. Guerrier zagrywa do Pawła Brożka, ale bardzo niedokładnie.

73'

Teraz trochę nerwowo pod bramką Cierzniaka i jest rzut rożny dla Śląska.

70'

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

69'

Zawodnik Śląska oddaje strzał zza pola karnego. Cierzniak był bez szans. 3:2!

68'

GOOOOL!!! KIEŁB I MAMY JUŻ TYLKO 3:2!

67'

Pich próbował oszukuje obrońców Wisły, strzela, ale niecelnie.

64'

Znowu Guerrier strzela, ale piłka mija bramkę. Trzeba przyznać, że po niezbyt dobrym początku Haitańczyk zalicza się w tym momencie do grona kandydatów na zawodnika meczu.

63'

Guerrier z głowy kieruje piłkę w stronę bramki, ale ta minimalnie przechodzi obok słupka!

60'

Śląsk próbował zaatakować, ale obrona Wisły zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką.

59'

Boban Jović fenomenalnie zagrał do Guerriera, a ten świetnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce.

57'

GOOOOOOOOL!!!! GUERRIER ALEEEEEŻ BRAMKAAAAA!!! 3:1

54'

Kiełb wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dochodzi do tej piłki.

51'

Guerrier pięknie podał do Jankowskiego, ale ten fatalnie strzela i piłka szybuje nad bramką. To powinien być gol!

50'

Pawelec wrzucał długą piłkę na pole karne, ale Cierzniak dobrze wychodzi z bramki i łapie piłkę.

48'

Pich próbował uderzać, ale został zablokowany przez zawodników Wisły.

45'

W przerwie meczu zmiana w drużynie Śląska. Z boiska schodzi Kamil Biliński, a pojawia się Jacek Kiełb.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka zaczęli zawodnicy Śląska Wrocław.

46'

Koniec pierwszej połowy i do przerwy przy Reymonta mamy 2:1.

46'

GOOOOL!!! BOGUSKI!!!!!! 2:1!

45'

Sędzia dolicza minutę do końca pierwszej połowy

42'

Jović centrował na pole karne i Hołota dotknął piłkę ręką w tej sytuacji, ale sędzia nie wskazuje rzutu karnego dla Wisły.

40'

Przed nami ostatnie pięć minut pierwszej połowy.

37'

Znowu niedokładna centra Mączyńskiego. Widać, że zawodnik słabo radzi sobie dzisiaj z dośrodkowaniami.

35'

34'

Mączyński centrował do Guerriera, ale zawodnik mija się z piłką.

32'

Paweł Zieliński stanął na nodze Guerriera i za ten faul sędzia pokazuje mu żółty kartonik.

30'

Guerrier dośrodkował piłkę w pole karne rywala, później Burliga odbił futbolówkę, która powędrowała do Pawła Brożka i napastnik pewnym uderzeniem pokonuje bramkarza Śląska.

29'

GOOOOOOOL!!! BROŻEK!!! 1:1

27'

Zmiana w ekipie Śląska Wrocław. Dudu Paraiba zejdzie z boiska, a pojawi się na nim Paweł Zieliński.

26'

Kartka dla Guerriera za uderzenie łokciem Celebana.

24'

Dotychczas obie drużyny zapisały po jednym celnym uderzeniu. Kibice na pewno spodziewali się bardziej emocjonujących ataków.

23'

Biliński teraz oddał celny strzał na bramkę Wisły, ale bramkarz pewnie łapie piłkę.

19'

Zawodnik Śląska uderzył na bramkę z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka, później od pleców Cierzniaka i wpadła do siatki. Cóż za pech bramkarza Wisły.

18'

GOL! Cierzniak gol samobójczy.

18'

Póki co żaden z zespołów nie stworzył jeszcze zagrożenia przy bramce rywali. Może teraz, bo mamy rzut wolny dla Śląska z dosyć dogodnej sytuacji.

15'

Fatalnie Mączyński teraz zagrywał z rzutu wolnego, ale jeszcze rzut rożny dla Wisły.

10'

Jankowski zagrywał piłkę do Guerriera, ale Haitańczyk pomimo tego, że miał dosyć dużo miejsca oddał kiepski strzał daleko obok bramki.

8'

Kontra Wisły, Paweł Brożek oddaje strzał z ostrego kąta w stronę bramki, ale piłkę łapie Pawełek.

6'

Głowacki próbował strzału głową, po dośrodkowaniu, ale piłka ląduje za bramką.

4'

Dośrodkowanie Urygi z lewej strony, ale Paixao nie był w stanie przejąć tej piłki.

2'

Paixao próbował ataku ze skrzydła, ale zawodnicy Wisły bardzo dobrze blokują gracza Śląska.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczęli mecz zawodnicy Wisły!

20:27

Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania!

20:01

19:59

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Buchalik, Michał Czekaj, Denis Popović, Tomasz Cywka, Grzegorz Marszalik, Piotr Żemło, Rafael Crivellaro.

Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Mateusz Abramowicz, Michał Bartkowiak, Kamil Dankowski, Krzysztof Ostrowski, Mateusz Machaj, Paweł Zieliński, Jacek Kiełb

19:56

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław. Początek spotkania przy Reymonta już za około 30 minut.