Niedziela, 18 października 2015, godz. 15:30
Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

KONIEC MECZU! 0:0 i kolejny remis Wisły w tym sezonie. Gospodarze mieli wiele okazji, ale niestety nie udało się umieścić piłki w siatce gospodarzom.

93'

Żółtą kartkę otrzymuje także Mączyński.

93'

Przepychanki teraz na boisku i ukarany żółtą kartką zostaje Mateusz Kupczak.

90'

3 minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry!

89'

Mączyński uderza zza pola karnego, ale obok bramki przelatuje piłka

88'

Zmiana w Wiśle. Rafael Crivellaro wejdzie za Macieja Jankowskiego.

86'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Wołodymir Kowal wejdzie na murawę za Jakuba Biskupa.

86'

Maciej Jankowski ukarany żółtą kartką.

85'

Jankowski spod linii końcowej zagrywa do Boguskiego, ale piłkarz był chroniony przez jednego z defensorów i nie miał zbytnio możliwości lepiej uderzyć tę piłkę.

83'

Jankowski świetnie zagrywa do Guerriera w polu karnym, ale Haitańczyk fatalnie kończy tę akcję. To powinien być gol.

82'

Zmiana w Termalice. Mario Licka wejdzie za Bartłomieja Babiarza.

79'

Niesamowite zamieszanie pod bramką gospodarzy. Najpierw Drozdowicz oddał strzał, ale obronił Cierzniak. Po chwili Biskup uderzył z dystansu w słupek.

77'

Świetna kombinacyjna akcja Wisły, ale Jankowskiemu nie udaje się zamknąć golem tej sytuacji.

75'

Pleva dośrodkowuje z prawej strony, ale Cierzniak na posterunku, wybija piłkę.

72'

Jankowski strzela z dystansu, ale bardzo wysoko nad bramką

71'

Zmiana w ekipie gości. Z boiska zejdzie Plizga, a wejdzie za niego Emil Drozdowicz.

68'

Zamieszanie pod bramką Termaliki po kornerze. Najpierw niezłe uderzenie Boguskiego obronił Nowak, a później kolegę próbował poprawić Brożek, ale tylko w boczną siatkę strzela napastnik Wisły

67'

Dobre uderzenie Sadloka ze stałego fragmentu gry, ale Nowak sparował piłkę nad poprzeczką i będzie rzut rożny.

65'

Rzut wolny z dobrej odległości od bramki dla Wiślaków.

65'

Guerrier teraz zagrywa górną piłkę ze skrzydła do Brożka, który uderza z główki, ale niezbyt mocno i futbolówka w rękach bramkarza.

64'

Guerrier oddaje strzał z dystansu, ale nie zrobił on większego wrażenia na Nowaku. Bramkarz gości wznowi grę od bramki.

61'

Pierwsza zmiana w meczu. Guerrier wejdzie za Cywkę.

58'

Odważna próba strzału Jakuba Biskupa, ale piłka ostatecznie w rękach Cierzniaka.

56'

Sadlok dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale przecina to podanie Sołdecki.

53'

Dobre podanie do Brożka, ale napastnik Wisły na spalonym i piłka dla gości.

51'

Jarecki dośrodkowuje ze skrzydła, ale piłki nie dosięga żaden z zawodników Termaliki.

48'

Cywka strzela z ostrego kąta, ale bardzo nieudane to zagranie.

47'

Juhar oddaje strzał z dystansu, ale piłka odbija się od jednego z zawodników Wisły i będzie korner dla gości.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Rozpoczyna Termalica.

47'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY. Po pierwszych 45. minutach 0:0. Lekka przewaga Wisły, ale Termalica także miała swoje sytuacje. Za kilkanaście minut druga część gry.

45'

Minuta doliczona do regulaminowych 45.

45'

Rzut rożny dla gospodarzy, zagrywa Sadlok. Piłka po kornerze trafia pod nogi Popovicia, ale fatalny strzał zawodnika Białej Gwiazdy.

44'

Kontra Wisły. Brożek podaje ze skrzydła, ale piłka nie znajduje żadnego z Wiślaków.

43'

Popović strzela z dystansu, ale obok bramki.

41'

Ale zamieszanie pod bramką Wisły. Błąd Cierzniaka mógł kosztować utratę bramki dla gospodarzy, ostatecznie jednak Głowacki oddala zagrożenie.

40'

Foszmańczyk posłał mocne uderzenie na bramkę Wisły i mogło być groźnie, bo piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką.

36'

Brożek zagrywa w lukę między obrońcami rywali do Boguskiego, ale szybszy w tej sytuacji bramkarz gości.

33'

Dobra kontra piłkarzy Temaliki, jednak Biskup niedokładnie zagrywa do Juhara i piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy Richard Guzmics.

31'

Pleva fauluje Brożka i za to przewinienie ogląda żółty kartonik.

31'

Juhar dośrodkowuje z rzutu rożnego na bliższy słupek, ale Wiślacy wybijają piłkę

27'

Po ofensywnym początku Wisły mecz nieco się wyrównuje.

23'

Cywka oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale piłka mija bramkę przyjezdnych.

23'

Po dośrodkowaniu Termaliki poszkodowany bramkarz Wisły i zacznie od bramki Cierzniak.

22'

Foszmańczyk próbował rajdu na skrzydle i zostaje sfaulowany przez Sadloka. Będzie niezła okazja dla gości.

18'

Jankowski strzela z dystansu, piłka odbija się rykoszetem od jednego z zawodników Termaliki, ale ostatecznie futbolówka w rękach bramkarza.

14'

Brożek odbiera górne podanie, podaje krótko do Jankowskiego, który oddaje strzał, ale zbyt łatwe uderzenie dla bramkarza Termaliki i nie ma bramki.

11'

Sadlok centrował z rzutu wolnego, ale gracze Termaliki oddalają zagrożenie.

9'

Dogranie do Jankowskiego ze stałego fragmentu gry, ale zawodnik Wisły odbija piłkę ręką.

9'

Babiarz fauluje Mączyńskiego i będzie rzut wolny z dogodnej pozycji dla Wisły.

6'

Sadlok dośrodkowywał ze skrzydła do Jankowskiego, ale o krok spóźniony zawodnik Wisły i Sołdecki wybija piłkę daleko od własnej bramki.

3'

Wisła jak na razie ofensywnie od początku, ale Termalica odpiera ataki rywala.

1'

POCZĄTEK SPOTKANIA. Od środka zaczęli piłkarze Białej Gwiazdy!

15:08

15:06

Ławki rezerwowych:

Wisła Kraków: Michał Buchalik, Alan Uryga, Kamil Kuczak, Grzegorz Marszalik, Piotr Żemło, Rafael Cirvellaro, Wilde Donald Guerrier.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Adrian Olszewski, Patryk Fryc, Jakub Wróbel, Emil Drozdowicz, Wojciech Kędziora, Mario Liczka, Volodymyr Kowal.

14:57

Zapraszamy na relację z meczu Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Za około 30 minut początek spotkania na R22.