Poniedziałek, 17 sierpnia 2015, godz. 18:00

Koniec meczu! Pogoń wygrywa z Podbeskidziem!

Świetna szansa Zwolińskiego, ale górą Zubas!

93'

Próbował z rzutu wolnego Deja, ale niecelnie.

86'

Świetne wstrzelenie piłki Danielaka w pole karne, ale nikt tego nie przeciął! Mogło być po meczu!

82'

Za Małeckiego wchodzi Przybecki.

77'

Zmiana w Pogoni.

71'

Pogoń przyspieszyła, wystarczył jeden zryw żeby potwierdzić dobrą dyspozycję w ofensywie.

61'

PATRYK MAŁECKI strzela gola! Pogoń na prowadzeniu!

55'

Mamy wyrównanie!!!! Bramkę zdobywa Szczepaniak, po bardzo dobrym dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego. Podbeskidzie wraca do gry!

53'

Zdecydowanie aktywniej zaczęło drugą połowę Podbeskidzie, czego efektem jest szybko zdobyta bramka!

52'

Dobra akcja lewym skrzydłem Adu, dośrodkowanie przed pole bremkowe, a gola po precyzyjnym strzale zdobywa Chmiel!

52'

Gol dla Podbeskidzia! Bramkę strzela Chmiel!

45'

Drugą połowę rozpoczyna Pogoń.

45'

Zmiana w ekipie "Górali". Janic zmienia Kato.

46'

Koniec pierwszej połowy. 2-0 dla Pogoni po pierwszych 45 minutach gry.

45'

Minuta doliczona przez sędziego zawodów.

38'

Wędka dla Hiszpańskiego już w 38. minucie. Wchodzi za niego Damian Chmiel.

32'

GOL dla POGONI! Fatalny błąd Zubasa i piekielnie precyzyjny strzał Murawskiego, 2-0 dla Pogoni!

28'

Dośrodkowanie z lewej strony Podbeskidzia. Do sytuacji strzeleckiej dochodzi Szczepaniak, ale jego uderzenie mija słupki Kudły.

26'

Fantastyczna akcja Małeckiego, cudowny strzał obija poprzeczkę. Zubas wyciągnął się jak struna!

25'

Niecelny strzał Kato.

19'

Dośrodkowywał Murawski, walkę w powietrzu wygrał Fojut i pewnie skierował ją do siatki, Zubas bez szans.

18'

BRAMKA DLA POGONI! Strzelcem FOJUT!

17'

Rzut wolny dla Pogoni, w okolicach 40-ego metra od bramki Zubasa. Faulowany Matras.

17'

Dośrodkowywał Kowalski, wybijają piłkę szczecinianie, potem seria niecelnych uderzeń, piłka ostatecznie ląduje u Kudły.

13'

Akcję po dośrodkowaniu przy długim słupku próbował ratować Szczepaniak, ale nie zdążył do piłki.

13'

Żółtą kartką ukarany Fojut po faulu na Demjanie.

12'

Przejął piłkę przed polem karnym niżej wspomniany Szczepaniak, ale uderzenie obok prawego słupka Kudły.

11'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy bez zagrożenia. Najaktywniejszy w początkowej fazie meczu wśród zawodników Podbeskidzia jest zdecydowanie Szczepaniak.

9'

Mocne uderzenie Małeckiego po zejściu z lewej flanki, piłka mija jednak spojenie słupka z poprzeczką!

8'

Bardzo niepewni w swoich poczynaniach są gospodarze, mają problem, gdy znajdują się w posiadaniu piłki.

8'

Po prostopadłym podaniu Murawskiego na spalonym złapany Małecki.

7'

Od początku spotkania aktywniejsza wydaje się być Pogoń.

4'

Po wrzutce z autu Kwame do główki dochodzi Demjan, ale łatwo piłkę wyłapuje Kudła.

4'

Bardzo dobry przerzut na lewą stronę Podbeskidzia, ale wybija piłkę na aut Frączczak

18:01

Od środka rozpoczyna Podbeskidzie. Demjan do Szczepaniaka i zaczynamy ostatni mecz kolejki.

18:00

Na każdym stadionie, na którym gościła w weekend Ekstraklasa odgrywany był Hymn Rzeczypospolitej, zwrotki Hymnu były również odśpiewane przed meczem Podbeskidzie - Pogoń.

17:55

Za niecałe pięć minut pierwszy gwizdek arbitra!

17:43

A poniżej prezentujemy ławki rezewowych obu zespołów.

17:43

Ławka Pogoni: Słowik, Danielak, Kun, Murayama, Przybecki, Rudol

17:41

Ławka Podbeskidzia: Kaczmarek, Chmiel, Janisz, Jonkisz, Lazarus, Możdżeń, Sokołowski.

17:36

Do pierwszego gwizdka arbitra mniej niż pół godziny, po lewej stronie prezentujemy Państwu podstawowe jedenastki obu drużyn.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - POGOŃ SZCZECIN

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2:3

5. kolejkę zakończy mecz Podbeskidzia z Pogonią. W Bielsku gospodarze powalczą o pierwszą wygraną w sezonie i odbicie się od ligowego dnia. Piłkarze Dariusza Kubickiego bardzo źle rozpoczęli nowy sezon i dotąd udało im się zebrać tylko dwa punkty, w efekcie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Rywalem Podbeskidzia będzie Pogoń, która po trzech remisach w końcu ma chrapkę na zwycięstwo. Apetyty szczecińskiej drużyny będą tym większe, że w środę przegrali z grającą rezerwowym składem Jagiellonią i odpadli z Pucharu Polski.