Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
95'

Wielka radość w Bielsku-Białej! Do kibiców i piłkarzy dotarła informacja, że Podbeskidzie jest w grupie mistrzowskiej!!

94'

KONIEC MECZU. Podbeskidzie wygrywa 2:0!

92'

Wyrzut z autu, zamieszanie, ale łapie piłkę Zubas.

92'

Termalica wciąż napiera! Wybija piłkę z pola karnego Sokołowski.

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Faulowany w środku pola Chmiel, kartka dla Stano i trochę czasu dla obrony "Górali".

87'

Atakuje Termalica. "Górale" póki co skutecznie ryglują swoje pole karne.

85'

Na ten moment o tym, kto znajduje się na ósmym miejscu, decyduje.... klasyfikacja Fair Play. W niej nieznacznie lepsi od Ruchu są "Górale". Nawet kartki w ostatnich minutach mogą więc zaważyć na tym, kto będzie w TOP8.

83'

Kowal oddał strzał zza pola karnego, ale znów bezbłędny dziś Zubas!

81'

PODBESKIDZIE NA TEN MOMENT W GRUPIE MISTRZOWSKIEJ! Świetna kontra gospodarzy, Chmiel znakomicie wyłożył piłkę Możdżeniowi, a ten wpakował piłkę do pustej bramki.

80'

GOOOOOOOOOL!!!!! MOŻDŻEŃ NA 2:0!!!!!!!!

79'

Druga zmiana Piotra Mandrysza. Za Juhara wchodzi Vladislavs Gutkovskis.

78'

Po rzucie rożnym główkował Kupczak, ale zbyt lekko i piłkę łapie Zubas.

76'

Juhar posyła piłkę w trybuny...

75'

Zmiana w Podbeskidziu - Mateusz Możdżeń za Slobodę.

75'

Mójta fauluje przed polem karnym Fryca. Kolejna dobra okazja dla Termaliki.

74'

Kowal za Babiarza.

73'

... a za dyskusje Babiarz.

72'

Dwie żółte kartki dla gości - za faul na Chmielu ukarany Fryc...

71'

ZUBAS! Litwin kapitalnie wybronił uderzenie Babiarza!

70'

Dramaturgia wzrasta. Gol w Krakowie dla Zagłębia oznacza, że Podbeskidzie potrzebuje zwycięstwa 2:0, by wyprzedzić w tabeli Ruch!

66'

Potężna bomba pod poprzeczkę Putiwcewa, ale kapitalnym refleksem popisał się Zubas!

65'

Zmiana w zespole gospodarzy. Za Stefanika wchodzi Jakub Kowalski.

65'

Stefanik fauluje Foszmańczyka tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka i świetna okazja dla "Słoników"!

64'

Termalica zepchnęła Podbeskidzie do obrony. Ciężkie chwile podopiecznych Podolińskiego.

61'

Ładna wymiana Kupczaka z Babiarzem, ten drugi wszedł w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybił Baranowski.

60'

I jest zapowiadana zmiana. Kristian Kolcak za kontuzjowanego Piacka.

58'

Po objęciu prowadzenia wszystko się sypie gospodarzom. Teraz urazu doznał Piacek, a koledzy z zespołu pokazują, że konieczna będzie zmiana.

56'

CZERWONA KARTKA! Drugą żółtą kartką za przewinienie przed polem karnym ukarany Veretilo. Podbeskidzie przez ponad pół godziny będzie grało w dziesiątkę!

56'

Żółtą kartką za faul przy linii końcowej ukarany Juhar.

55'

Drugi najlepszy strzelec Podbeskidzia trafia do siatki po raz piąty w tym sezonie! Po rzucie rożnym Mójta doszedł do piłki przed polem karnym, oddał strzał, został zablokowany, ale po jego dobitce Nowak nie miał już szans!

55'

GOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA!! ADAM MÓJTA!!

52'

Dobrze dośrodkowywał Mójta, ale wysocy obrońcy Termaliki zażegnali niebezpieczeństwo.

51'

Plizga fauluje Chmiela na wysokości pola karnego i "Górale" będą mieli okazję ze stałego fragmentu.

48'

Od początku drugiej połowy z większym animuszem gra Termalica. Sprzed pola karnego strzelał Kędziora, ale piłkę złapał Zubas.

46'

Piłkę w pole karne zagrał Plizga, ale zdołał ją wybić Baranowski.

46'

Wracamy do gry w drugiej połowie!

18:47

Przy Rychlińskiego oglądamy wyrównany mecz. Obie strony stworzyły sobie kilka okazji do strzelenia bramki, a najlepszą zmarnował Szczepaniak, który przestrzelił na trzecim metrze od bramki. Wracamy po przerwie!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Bez bramek w Bielsku-Białej.

42'

Zakotłowało się po rzucie rożnym w polu karnym Podbeskidzia, ale ostatecznie po strzale Kupczaka piłka przeleciała nad bramką.

39'

Mójta strzelał z rzutu wolnego, ale piłka wpadła prosto do "koszyczka" Sebastiana Nowaka.

38'

Piłka w pole karne gości, do piłki dochodził Chmiel, ale w ostatniej chwili uprzedził go Fryc.

35'

Ostry faul Veretilo w środku pola, żółta kartka.

35'

Znów groźnie pod bramką Termaliki. Sokołowski próbował zaskoczyć Nowaka swoim markowym centrostrzałem, ale piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

33'

Znów strata Kato o mało nie zakończyła się dla gospodarzy fatalnie. Po jego zagraniu Foszmańczyk otrzymał piłkę przed polem karnym, oddał strzał, a po rykoszecie piłka mogła zaskoczyć Zubasa. Skończyło się tylko na rożnym.

32'

Do prostopadłej piłki wyszedł Szczepaniak, który toczył pojedynek biegowy z Putiwcewem, ale lepszy okazał się reprezentant Ukrainy, który zażegnał niebezpieczeństwo.

28'

Dośrodkowywał Juhar, ale zrobił to zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

27'

Sokołowski sfaulował Plizgę w okolicach narożnika pola karnego i Termalica będzie miała dobrą okazję z rzutu wolnego.

25'

Foszmańczyk po rzucie rożnym doszedł do piłki w polu karnym, oddał strzał i... "Górale" będą mieli po nim wyrzut z autu...

24'

Skontrowała gospodarzy Termalica! Plizga wszedł z piłką w pole karne, ale jego strzał zdołał wybronić Zubas!

21'

Goool, nie ma, co zrobił Szczepaniak! Napastnik Podbeskidzia otrzymał piłkę na trzecim metrze po podaniu Chmiela i uderzył nad poprzeczką!

17'

W polu karnym rywali przewrócił się Szczepaniak, gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia nie przerwał gry. Chwilę później drugi już dziś bardzo niecelny strzał oddał Sokołowski.

15'

"Górale" napierają, ale na ten moment nawet zwycięstwo nie daje im miejsca w grupie mistrzowskiej, bo Wisła prowadzi w Krakowie z Zagłębiem.

10'

Ależ błąd Kato! Japończyk stracił piłkę przy linii końcowej na rzecz Foszmańczyka, ten zagrał w pole karne do Kędziory, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale prosto w dobrze ustawionego Zubasa.

9'

Kolejne ofensywne wejście Mójty, dobra centra na piąty metr, ale w starciu z Putiwcewem Chmiel dopuścił się przewinienia.

9'

Ważne rzeczy dla Podbeskidzia dzieją się w Gdańsku. Lechia po rzucie karnym wykonywanym przez Milę prowadzi z Ruchem.

7'

Mójta wykonywał trzy rzuty rożne z rzędu, ale żaden nie przyniósł powodzenia gospodarzom.

5'

Szczepaniak wyszedł z kontratakiem, dośrodkował w pole karne, ale zbyt mocno, by piłkę zdołał zgarnąć przed bramką Stefanik. Akcję zamknął Sokołowski i wywalczył korner.

5'

Pierwszy raz w pole karne gospodarzy przedostała się Termalica, ale sytuację wyjaśnił wybiciem Piacek.

3'

Od początku aktywni na połowie rywali są "Górale". Pierwszy strzał oddał Mójta, ale piłka odbiła się od obrońców i wyszła na aut bramkowy

1'

GRAMY! Od środka rozpoczęli gospodarze.

17:57

Piłkarze obu drużyn już na murawie!

17:50

Na stadionie w Bielsku-Białej zasiądzie dziś komplet 6 tysięcy widzów.

17:45

Podopieczni Roberta Podolińskiego nie są w pełni zależni od siebie. Oprócz tego, że muszą pokonać rywali z Niecieczy, będą liczyć również na potknięcia Wisły Kraków w meczu z Zagłębiem i Lechii Gdańsk w meczu z Ruchem.

Więcej o tym, co musi się zdarzyć, by bielszczanie awansowali do grupy mistrzowskiej, przeczytacie w naszej zapowiedzi: http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/podbeskidzie-termalica-live-gorale-powalcza-do-konca,9854707/

17:42

Rezerwowi Termaliki: Krzysztof Pilarz, Dawid Sołdecki, Dalibor Pleva, Patrik Misak, Vladislavs Gutkovskis, Bartłomiej Smuczyński, Wołodymyr Kowal.

17:40

Rezerwowi Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek, Mateusz Możdżeń, Kristian Kolcak, Adam Deja, Robert Demjan, Jakub Kowalski, Paweł Tarnowski.

17:38

Witamy serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej i zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z jednego z najważniejszych spotkań 30. kolejek Ekstraklasy. Gospodarze wciąż są w grze o grupę mistrzowską, ale mają przed sobą trudne zadanie - nie tylko muszą liczyć na korzystne wyniki w Krakowie i Gdańsku, ale także pokonać "Słoników", które walczą o przewagę własnego boiska w rundzie finałowej. Czekają nas wielkie emocje!

15:14

Podbeskidzie - Termalica LIVE!

Zapowiedź: Podbeskidzie - Termalica LIVE! „Górale” powalczą do końca

Termalica jest bez wątpienia największym przegranym decyzji o wstrzymaniu kary ujemnego punktu dla Lechii. Dlaczego? Przekreśliła ona szanse popularnych "Słoników" na awans do grupy mistrzowskiej. Niecieczanie mają na koncie 33 punkty i nawet jeśli wygraliby z Podbeskidziem, a w pozostałych spotkaniach wyniki ułożyłby się dla nich korzystnie, to i tak w bezpośrednich pojedynkach z ósmą obecnie gdańską ekipą wypadli gorzej (raz przegrali, a raz zremisowali). O stawkę wciąż grają bielszczanie, którzy by awansować muszą wygrać oraz liczyć na porażki Wisły i Lechii.