Sobota, 24 października 2015, godz. 18:00
Piast GliwicePiast Gliwice
0 : 1
Korona KielceKorona Kielce
19:55

Gliwiczanie byli bardzo blisko strzelenia gola, ale zabrakło skuteczności piłkarzom Piasta. Korona zagrała dzisiaj konsekwentnie i strzelając jedną bramkę pokonała lidera na wyjeździe.

94'

KONIEC MECZU! Korona wygrywa z liderem Ekstraklasy 1:0!

92'

Murawski strzela z dobrej pozycji, ale zatrzymuje piłkę Małkowski.

91'

Mak uderza piłkę w stronę bramki i słupek ratuje Koronę!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Sierpina centruje z rzutu wolnego, ale Szmatuła wybija piłkę. Pewna interwencja bramkarza Piasta.

86'

Żółta kartka dla Radosława Murawskiego.

85'

Pośpieszył się z wyjściem bramkarz Korony. Błąd Małkowskiego mógł kosztować utratę bramki, ale Wilusz uratował swoją drużynę wybijając piłkę.

84'

Zmiana w zespole Korony. Przemysław Trytko wejdzie za Airama Cabrere.

83'

Faul ze strony Fertovsa i żółta kartka dla zawodnika Korony Kielce.

80'

Sierpina próbował zagrania w polu karnym do Fertovsa, ale zablokował to podanie Pietrowski.

78'

Mokwa zagrywa do Barisicia z boku pola karnego, ale Chorwat oddał niezbyt udany strzał.

77'

Sierpina ładnie wystawił piłkę Cebuli, ten uderzył, ale słaby ten strzał i na dodatek wprost w bramkarza Korony.

74'

Sierpina dośrodkowuje na głowę do Cabrery, a ten minimalnie mija się z piłką.

72'

Kontra Korony. Sierpina mógł podwyższyć wynik meczu, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

69'

Mokwa dośrodkował na pole karne i ta piłka mogła nawet wpaść do siatki, ale ostatecznie ląduje za bramką.

66'

Sierpina oddaje strzał na bramkę, ale pewnie broni Szmatuła.

65'

Zmiana w Piaście. Osyra zejdzie z boiska, a za niego wejdzie Mokwa.

63'

Vladislavs Gabovs otrzymuje żółtą kartkę za faul na rywalu.

60'

Zmiana także po stronie Korony. Fertovs za Pawłowskiego.

59'

Zmiana w drużynie Piasta. Gerard Badia schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Mateusz Mak.

56'

Ostatnie minut zdecydowanie dla Piasta. Gospodarze bardzo ofensywnie.

54'

Pietrowski otrzymuje górną piłkę, zagrywa główką na dalszy słupek, ale piłka minimalnie przeleciała obok bramki!

52'

Mraz strzela z dystansu, ale zbyt niecelnie i piłka przelatuje wysoko nad bramką.

48'

Mraz dośrodkowywał ze skrzydła, nadbiegał tam Badia, ale ostatecznie bez większego zagrożenia pod bramką Korony.

46'

W przerwie miała miejsce jedna zmiana. W drużynie Korony Kielce, za Nabila Aankoura wszedł Marcin Cebula.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Zaczynają zawodnicy Korony.

18:58

Posiadanie piłki po pierwszej połowie:

Piast 65 % - 35% Korona.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. 0:1 i za kilkanaście minut piłkarze wrócą na murawę na drugie 45 minut meczu.

45'

Vacek dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę jednak na rzut rożny wybija Wilusz.

42'

Rzut rożny dla Korony, ale centra przerwana przez piłkarzy Piasta, którzy oddalają zagrożenie od własnej bramki.

36'

Sierpina zagrywa do Cabarery, ale nieudane wykończenie tej akcji.

34'

Piłkarze Piasta cały czas próbują się przedrzeć przez obronę rywala, ale zawodnicy Korony dobrze odpierają ataki ze strony gospodarzy.

30'

Strzela Kamil Vacek.... broni Małkowski!!! Nie ma gola!

30'

Sędzia uznał, że Badia był pociągany za koszulkę w polu karnym i wskazał na wapno.

29'

Rzut karny dla Piasta Gliwice!

28'

Mraz zagrywa górną piłkę ze stałego fragmentu gry, ale przejmują piłkę obrońcy Korony.

26'

Mraz po ziemi zagrywał z boku pola karnego, ale nikt z piłkarzy Piasta nie doszedł do tej piłki.

23'

GOOOL!!! Pawłowski strzelcem bramki! Świetnie zwiódł obrońców w polu karnym i oddał strzał z dobrej odległości od bramki zawodnik Korony.

22'

Za nieprzepisowe zagranie żółtą kartkę ogląda Nabil Aankour.

20'

Nespor strzela z odległości 20 metrów, ale niecelnie i piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

19'

Póki co bardzo wyrównana gra obu zespołów.

17'

Kompletnie źle wykonany ten stały fragment gry.

17'

Faulowany Mraz i będzie okazja dla Piasta do dośrodkowania.

12'

Rzut wolny dla Piasta. Vacek dośrodkowuje, ale zbyt mocno i piłka poza boiskiem.

10'

Mraz strzela zza pola karnego, ale piłka wędruje daleko obok lewego słupka bramki.

10'

8'

Badia dośrodkowuje, ale przeszkadzali mu w tej sytuacji piłkarze gości i nieudane zagranie zawodnika Piasta.

7'

Patrik Mraz otrzymuje żółtą kartkę za faul na przeciwniku.

3'

Słaba próba kontry w wykonaniu Murawskiego. Piast miał szansę na niezłą sytuację, ale piłkarze Korony czujni w środku pola.

1'

POCZĄTEK MECZU! Od środka zaczęli piłkarze Piasta

17:58

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę. Za kilka minut początek spotkania.

17:53

17:41

Ławki rezerwowych obu drużyn

Piast Gliwice: Dobrivoj Rusov, Sasa Zivec, Patryk Dziczek, Mateusz Mak, Sebastian Musiolik, Paweł Moskwik, Tomasz Mokwa.

Korona Kielce: Dariusz Trela, Marcin Cebula, Przemysław Trytko, Krzystof Kiercz, Paweł Sobolewski, Michał Przybyła, Aleksanders Fertovs.

17:34

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Piast Gliwice - Korona Kielce. Czy gospodarze podtrzymają dobrą passę i umocnią swoją pozycję na fotelu lidera? Początek meczu o godzinie 18:00!